Czy odpowiednio dobrany materac poprawi jakość snu, jeśli tak to w jaki sposób?

Odpowiednio dobrany materac może w bardzo znaczący poprawić jakość snu. Odpowiedni sen skutecznie regeneruje cały organizm. Zapewnia odpowiednie wsparcia dla ciała i komfortu podczas snu.

Czytaj dalej
Artykuły
Alvare
16 odsłony

MATERAC KIESZENIOWY

Chociaż pierwszy materac kieszeniowy został wynaleziony ponad 100 lat temu, to do dzisiaj dzielnie stawia czoła materacom piankowym. Do tej pory trudno znaleźć dla materaca kieszeniowego godnego konkurenta.

Czytaj dalej
Jakie są rodzaje materacy
Alvare
55190 odsłony

Ciąża a zdrowy sen

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu każdej kobiety. Przyszła mama potrzebuje znacznie więcej uwagi, odpoczynku i regeneracji, szczególnie w ostatnim trymestrze.

Czytaj dalej
Poradnik
Alvare
127 odsłony

Kwiaty do sypialni – które wybrać?

Roślinność jest niezwykle wdzięczna, dlatego wiele osób pragnie ją wprowadzić do domowych wnętrz, aby ożywić aranżację i stworzyć w nich przytulną atmosferę.

Czytaj dalej
Poradnik
Alvare
134 odsłony

Wybieramy materac dla dziecka

Wybór odpowiedniego materaca dla dziecka to nie lada wyzwanie dla każdego rodzica. Obecnie na rynku dostępny jest szeroki wybór modeli, co utrudnia to zadanie. 

Czytaj dalej
Jaki materac dla dziecka?
Alvare
943 odsłony

Co ile wymieniać materac?

Kiedy wymienić materac? Takie pytanie zadają nam często klienci. Z pozoru odpowiedź jest banalna. Wymiana materaca powinna się odbyć w momencie: znacznego jego zużycia lub kiedy Zaczniesz wstawać z bólem pleców. Ale co jeśli materac nie wykazuje odznak zużycia i nadal śpi się na nim wygodnie?

Czytaj dalej
Poradnik
Alvare
659 odsłony

Jaki materac dla alergika?

Wybór odpowiedniego materaca to nie lada wyzwanie, szczególnie dla alergików. Ostatnimi czasy alergie są coraz częstszym zjawiskiem, dlatego producenci tych elementów wyposażenia sypialni wykorzystując nowoczesne rozwiązania

Czytaj dalej
Jakie są rodzaje materacy
Alvare
1725 odsłony

Twardość materaca - jak wybrać?

Sen jest bardzo ważny w życiu każdego z nas, dlatego dbanie o jego komfort jest bardzo ważne dla naszego zdrowia. W celu wygodnego odpoczynku decydujemy się na łóżko wraz z materacem wyróżniającym się wieloma cechami, którym warto przyjrzeć się bliżej podczas zakupu. Jednym z najważniejszych parametrów

Czytaj dalej
Jakie są rodzaje materacy
alvare
958 odsłony

Jak dbać o materac do spania?

Materac to zdecydowanie jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdego łóżka. To od niego w głównej mierze zależy komfort naszego snu i odpoczynku, dlatego warto za wszelką cenę odpowiednio go pielęgnować i nie narażać na uszkodzenia

Czytaj dalej
Poradnik
Alvare
944 odsłony

Jaki materac wybrać?

Spokojny i relaksujący sen jest podstawą zdrowego życia. Szczególnie ma to znaczenie dla osób cierpiących na schorzenia kręgosłupa, dla tych, którzy nie wysypiają się zbyt dobrze lub cierpią na bezsenność. W takim przypadku pomoże dobrze dobrany materac.

Czytaj dalej
Jakie są rodzaje materacy
Alvare
649 odsłony
Produkt dodany do porównania.
Produkt dodany do listy życzeń