Materace miękkie H1 / H2-

MATERAC INTENSO EXCLUSIVE

17 Reviews

 NAJBARDZIEJ LUKSUSOWY!  

Najbardziej komfortowy materac do łóżka w naszym sklepie. Dwie najwygodniejsze pianki na rynku. Najwyższe wł. ortopedyczne i antyalergiczne.


⇑ TERMOELASTYCZNY + HR / Miękki H2- (góra)
⇑ ⇓ WYSOKOELASTYCZNY HR / Średni H2 (dół)
» Sprężynowy kieszeniowy 7 strefowy
» Pokrowiec na materac Bambus

2 190,00 zł

MATERAC VILIA MEMORY HR

9 Reviews

 IDEALNY DLA DZIECI 

Najbardziej wygodny materac piankowy. Idealny dla dzieci oraz dla osób o wadze do 80kg. Dwie najwygodniejsze pianki na rynku. Wysokie wł. ortopedyczne i antyalergiczne. Do łóżek piętrowych.


Termoelastyczny | Średni - miękki H1+/H2- (góra)
Wysokoelastyczny| Średni H2 (dół)
» Bez sprężyn
» Pokrowiec na materac Eco100

990,00 zł
Wyświetla 1-2 of 2 produktów

MIĘKKIE MATERACE


Nasze miękkie materace o twardości H1 / H2- nie tylko zapewniają poczucie niesamowitej "otulającej" miękkości ale przede wszystkim dostarczają nam najbardziej luksusowego komfortu snu. Mimo, że w naszym odczuciu materace mogą wydawać się zbyt miękkie (dotyczy to zazwyczaj osób o wadze powyżej 100kg lub przyzwyczajonych do twardszych materacy) to cały materac został zaprojektowany tak aby ciało nie miało żadnej możliwości nadmiernego zapadania się w głąb materaca. Dzięki takiemu rozwiązaniu materac nie tylko nie powoduje żadnych niebezpiecznych dla organizmu zakrzywień kręgosłupa (co często się zdarza w przypadku użytkowania tanich, miękkich materacy) ale również zapewnia najwyższe właściwości rehabilitacyjne. Dlatego nasza kolekcja polecana jest nie tylko dla osób o niższej i średniej wadze ale również dla osób powyżej 100kg. Cały sekret idealnego dopasowania materaca do naturalnych krzywizn kręgosłupa polega na najbardziej precyzyjnym skonfigurowaniu pianek o najlepszych strefach komfortu (terrmoelastycznej i wysokoelastycznej) z odpowiednio dobraną bazą podparcia kręgosłupa. Miękkie materace idealnie sprawdzają się również dla dzieci i młodzieży, które wręcz uwielbiają taką twardość materaca. Jeżeli preferujesz najbardziej wygodne materace - ten materac jest właśnie dla Ciebie.


W NASZYM SKLEPIE ZNAJDZIESZ MIĘKKIE MATERACE H1 / H2-:

Dla dzieci i młodzieży oraz dla osób o niższej i średniej wadze 
Dla osób powyżej 100kg wagi (szczególnie - śpiących głownie na boku)
O standardowych wymiarach: 80x200; 90x200; 120;200; 140;200; 160x200; 180x200
O niestandardowych wymiarach - innych niż powyższe

Materac musi być wygodny i przyjemny. Dzięki temu zapewniamy sobie komfort snu. Miękki materac daje uczucie spania na chmurze. Jest to niezwykle delikatny w dotyku produkt wybierany często przez dzieci i młodzież, ale leżenie na nim spodoba się również dorosłym. Każdy materac miękki z naszej oferty jest gwarancją zwiększonego komfortu snu. Nasze produkty mają też wiele innych zalet: są antyalergiczne, dostosowane do łóżek piętrowych i elastyczne, co pozwala korzystać z nich parom z dużą różnicą wagi. Dlatego polecamy każdemu zwrócenie uwagi na materace miękkie oraz ich dodatkowe zalety, czyniące z nich produkty doskonałe dla każdego.

Materac miękki, ale elastyczny

Wiele osób uważa, że lepsze są materace twarde. Nadają się one dla osób o większej wadze i są bardziej elastyczne. To prawda, ponadto są wytrzymałe i nie odkształcają się. Ale miękki materac również nie odbiega od nich jakością. Nasze materace są wysokoelastyczne i zawierają nakładki termoelastyczne, dzięki którym jeszcze lepiej dopasowują się do każdego ciała. Bardzo miękki materac nie musi się zapadać. Odpowiednia elastyczność gwarantuje spokojny, wygodny sen nawet osobom, które często zmieniają w nocy pozycje. Materac dostosowuje się do nowego ułożenia szybko i delikatnie. Nawet nie zauważysz, kiedy znów będzie doskonale współgrał z Twoim ciałem.

Dobry dla kręgosłupa miękki materac

Wybierając miękkość materaca, trzeba brać pod uwagę swoje preferencje, ale też pozycję, w jakiej śpimy i ewentualne problemy kostno-stawowe. Materac miękki jest doskonałą propozycją dla każdego, kto śpi na plecach. Jest wygodny, nie powoduje ucisku na kręgosłup, dostosowuje się do krzywizn ciała, a przy tym nie zapada. Spanie “na wznak” jest więc komfortowe i przyjemne. Używanie miękkiego materaca pomaga pozbyć się bólu, dzięki czemu szybciej zasypiamy i nie budzimy się w nocy. Szczególnie polecamy materac EUFORIA PRO, który oprócz wyjątkowej wygody zapewnia dodatkowe korzyści. Wykazuje bowiem najwyższe właściwości ortopedyczne i antyalergiczne. Jest polecany osobom z różnego rodzaju problemami zdrowotnymi, zwłaszcza w przypadku bólu pleców, których nie obciąża, dostosowując się do naturalnych krzywizn ciała.

Materac miękki dla każdego

Miękki materac rekomendowany jest dla ludzi o mniejszej wadze, w szczególności dzieci - i rzeczywiście w tych przypadkach sprawdza się najlepiej. Jednak nie oznacza to, że osoby o nieco większej masie nie mogą korzystać z jego komfortu. Nasze materace miękkie są idealne dla ludzi ważących do 80 kg. Dzięki właściwościom antyalergicznym zapewnią spokojną noc także tym, którzy są uczuleni na pyłki i kurz. Trzeba jednak uważać na materace zawierające lateks. W przypadku uczulenia na ten materiał polecamy materac INTENSO EXCLUSIVE - bardzo wygodny i elastyczny. Jedynym, czego brakuje do szczęścia posiadaczom takiego materaca, są poduszki puchowe lub ortopedyczne dla osób z bólem kręgosłupa, które także można u nas kupić. Gwarantujemy zadowolenie wszystkich naszych Klientów.

Produkt dodany do porównania.
Produkt dodany do listy życzeń