MATERACE TERMOELASTYCZNE

MATERACE Z PIANKĄ TERMOELASTYCZNĄ

17 Komentarze

Materace zbudowane na bazie pianki termoelastycznej to obecnie jedne z najbardziej wygodnych materacy na rynku. Zapewniają wręcz idealny i niesamowity komfort snu. Posiadają najwyższe wł. ortopedyczne i rehabilitacyjne. Skutecznie niwelują bóle pleców i kręgosłupa. Materace z pianki termoelastycznej zapobiegają odleżynom i drętwieniu kończyn! Pianka termoelastyczna produkowana jest w najbardziej zaawansowanej technologii NASA

W naszym sklepie będziesz mógł wybrać:

  • Materace termoelastyczne na bazie sprężyn kieszeniowych
  • Materace piankowe termoelastyczne
  • Materace termoelastyczne łączone z innymi piankami

Jeżeli szukasz bardzo komfortowych materacy termoelastycznych o najwyższych wł. ortopedycznych - to ta oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie

PIANKA TERMOELASTYCZNA

Najlepsze materace termoelastycznePianka termoelastyczna nazywana również: pianką  termoplastyczną, inteligietną  pianką oraz  pianką memory lub visco.

Pianka termoelastyczna została zaprojektowana już w latach 70-tych przez Narodową Agencję Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej NASA. Materace na bazie pianki termoelastycznej miały za zadanie zapewnić jak najlepszy komfort snu dla astronautów  i oczywiście w pełni spełniły swoje wymagania. Niestety wysokie koszty produkcji pianki termoelastycznej spowodowały, ze na tak fantastyczne materace musieliśmy poczekać jeszcze kilkadziesiąt lat. Chociaż pianka została wynaleziona już 40 lat temu to dopiero od ok. 10 lat temu zrewolucjonizowała rynek materacy i możemy się cieszyć jej wspaniałymi właściwościami. Stało się tak dzięki postępowi technologicznemu a co za tym idzie znacznym spadkom cen materacy termoelastycznych. Do dnia dzisiejszego jest to najbardziej zaawansowana technologicznie pianka zarówno na rynku polskim jak i światowym. Pianka termoelastyczna nazywana jest również często pianką: inteligentną, memory, leniwą lub visco. Jako jedyna ze wszystkich pianek posiada najwyższe właściwości dopasowujące się do anatomicznej struktury kręgosłupa. Dlatego materace na bazie pianki termoelastycznej zapewniają nie tylko najwyższy komfort snu ale także posiadają najlepsze właściwości ortopedyczne i rehabilitacyjne. Materace termoelastyczne oferujemy na bazie sprężyn kieszeniowych 7 strefowych lub materacy typowo piankowych, całkowicie pozbawionych sprężyn. 

RODZAJE MATERACY TERMOELASTYCZNYCH:

Materace termoelastyczne

RODZAJE MATERACY TERMOELASTYCZNYCH:

MATERAC EUFORIA MEMORY

19 Recenzje

  NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANY!  

Materac do spania z najwygodniejszą pianką termoelastyczną na rynku. Najlepszy stosunek ceny do komfortu snu. Wysokie wł. ortopedyczne i antyalergiczne.


⇑ TERMOELASTYCZNY  |  Średni H2 (góra)
⇓ ELASTYCZNY | Średni H2+ (dół)
» Sprężynowy kieszeniowy 7 strefowy 
» Pokrowiec na materac Eco100 z funkcją prania

890,00 zł

MATERAC EUFORIA PLUS

8 Recenzje

Materac dla niezdecydowanych o dwóch różnych twardościach. Wysokie wł. ortopedyczne i antyalergiczne


⇑ KOKOS Z LATEKS / Twardy H3 (góra)
⇓ TERMOELASTYCZNY / Średni H2 (dół)
» Sprężynowy kieszeniowy 7 strefowy
» Pokrowiec na materac Eco100

1 090,00 zł

MATERAC EUFORIA PRO

14 Recenzje

Materac z najwygodniejszą nakładką termoelastyczną na rynku Najwyższe wł. ortopedyczne i antyalergiczne. Aż 4x twardości materaca H2/H2+/H3-/H3. Idealny dla par z różnicą wag.

 PRODUKT ROKU 2015! 


⇑ KOKOS Z LATEKS / Twardy H3 (góra)
⇓ ELASTYCZNY / Średni H2+ (dół)
» NAKŁADKA MEMORY / Zmiękczająca górę materaca H2-
» Sprężynowy kieszeniowy 7 strefowy
» Pokrowiec na materac Eco100

1 190,00 zł

MATERAC INTENSO MEMORY

10 Recenzje

 BESTSELLER! 

Najczęściej sprzedawany materac w naszym sklepie. Dwie najwygodniejsze pianki na rynku. Wysokie wł. ortopedyczne i antyalergiczne.


⇑ TERMOELASTYCZNY / Średni H2 (góra)
⇓ WYSOKOELASTYCZNY HR / Średni H2 (dół)
» Sprężynowy kieszeniowy 7 strefowy
» Pokrowiec na materac Bambus

1 090,00 zł

MATERAC INTENSO EXCLUSIVE

16 Recenzje

 NAJBARDZIEJ LUKSUSOWY!  

Najbardziej komfortowy materac do łóżka w naszym sklepie. Dwie najwygodniejsze pianki na rynku. Najwyższe wł. ortopedyczne i antyalergiczne.


⇑ TERMOELASTYCZNY + HR / Miękki H2- (góra)
⇑ ⇓ WYSOKOELASTYCZNY HR / Średni H2 (dół)
» Sprężynowy kieszeniowy 7 strefowy
» Pokrowiec na materac Bambus

1 490,00 zł

MATERAC VILIA MEMORY HR

8 Recenzje

 IDEALNY DLA DZIECI 

Najbardziej wygodny materac piankowy. Idealny dla dzieci oraz dla osób o wadze do 80kg. Dwie najwygodniejsze pianki na rynku. Wysokie wł. ortopedyczne i antyalergiczne. Do łóżek piętrowych.


Termoelastyczny | Średni - miękki H1+/H2- (góra)
Wysokoelastyczny| Średni H2 (dół)
» Bez sprężyn
» Pokrowiec na materac Eco100

790,00 zł

MATERAC PERFEKT PRO

6 Recenzje

 PRODUKT ROKU 2015! 

Materac z najwygodniejszą nakładką termoelastyczną na rynku. Ponad 10x krotna wyższa trwałość na odkształcenia. Polecany dla osób z wysoką wagą oraz do hoteli. Aż 4x twardości materaca H3-/H3/H3+/H4. Idealny dla par z bardzo dużą różnicą wag.


⇑ KOKOS Z LATEKS / B-twardy H4 (góra)
⇓ ELASTYCZNY HR WZMOCNIONY / Twardy H3 (dół)
» NAKŁADKA MEMORY / Zmiękczająca górę materaca
» Wzmocnione sprężyny kieszeniowe
» Pokrowiec Eco100 lub trudnopalna

1 390,00 złZAKUP MATERACA TERMOELASTYCZNEGO

Materace termoelastyczne zalecane są dla każdego bez względu na wiek, sposób spania, własne preferencje czy na niską lub nawet bardzo wysoką wagę. Polecane są zarówno dla dzieci o bardzo niskiej wadze jak i dla osób o bardzo wysokiej wadze ponad 150kg. Odpowiedni wybór materaca zależy głównie od szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Jeżeli po głębszym zapoznaniu sie z naszą ofertą nadal nie wiesz jaki materac termoelastyczny wybrać - śmiało dzwoń do naszej firmy. Nasi handlowcy dobiorą Tobie w 100% odpowiedni materac dla Ciebie i dla całej Twojej rodziny. Oprócz standardowych wymiarów materacy termoelastycznych, które oferujemy w naszym sklepie o wymiarach: 80x200; 90x200; 120x200; 140x200; 160x200; 180, materace termoelastyczne produkujemy również na zamówienie w każdym wymiarze, bez względu na szerokość, długość czy wysokość. Przed zamówieniem materaca na dany wymiar prosimy o dokładne sprawdzenie czy wymiary zamawianego materaca termoelastycznego zgadzają. się ze stanem faktycznym. Niestety nie ma możliwości zwrotu lub nawet wymiany materaca o niestandardowych wymiarach.

Strona wykorzystuje pliki cookies