Materace termoelastyczne

MATERACE Z PIANKĄ TERMOELASTYCZNĄ

17 Komentarze

Materace zbudowane na bazie pianki termoelastycznej to obecnie jedne z najbardziej wygodnych materacy na rynku. Zapewniają wręcz idealny i niesamowity komfort snu. Posiadają najwyższe wł. ortopedyczne i rehabilitacyjne. Skutecznie niwelują bóle pleców i kręgosłupa. Materace z pianki termoelastycznej zapobiegają odleżynom i drętwieniu kończyn! Pianka termoelastyczna produkowana jest w najbardziej zaawansowanej technologii NASA

W naszym sklepie będziesz mógł wybrać:

  • Materace termoelastyczne na bazie sprężyn kieszeniowych
  • Materace piankowe termoelastyczne
  • Materace termoelastyczne łączone z innymi piankami

Jeżeli szukasz bardzo komfortowych materacy termoelastycznych o najwyższych wł. ortopedycznych - to ta oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie

PIANKA TERMOELASTYCZNA

Najlepsze materace termoelastycznePianka termoelastyczna nazywana również: pianką  termoplastyczną, inteligietną  pianką oraz  pianką memory lub visco.

Pianka termoelastyczna została zaprojektowana już w latach 70-tych przez Narodową Agencję Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej NASA. Materace na bazie pianki termoelastycznej miały za zadanie zapewnić jak najlepszy komfort snu dla astronautów  i oczywiście w pełni spełniły swoje wymagania. Niestety wysokie koszty produkcji pianki termoelastycznej spowodowały, ze na tak fantastyczne materace musieliśmy poczekać jeszcze kilkadziesiąt lat. Chociaż pianka została wynaleziona już 40 lat temu to dopiero od ok. 10 lat temu zrewolucjonizowała rynek materacy i możemy się cieszyć jej wspaniałymi właściwościami. Stało się tak dzięki postępowi technologicznemu a co za tym idzie znacznym spadkom cen materacy termoelastycznych. Do dnia dzisiejszego jest to najbardziej zaawansowana technologicznie pianka zarówno na rynku polskim jak i światowym. Pianka termoelastyczna nazywana jest również często pianką: inteligentną, memory, leniwą lub visco. Jako jedyna ze wszystkich pianek posiada najwyższe właściwości dopasowujące się do anatomicznej struktury kręgosłupa. Dlatego materace na bazie pianki termoelastycznej zapewniają nie tylko najwyższy komfort snu ale także posiadają najlepsze właściwości ortopedyczne i rehabilitacyjne. Materace termoelastyczne oferujemy na bazie sprężyn kieszeniowych 7 strefowych lub materacy typowo piankowych, całkowicie pozbawionych sprężyn. 

RODZAJE MATERACY TERMOELASTYCZNYCH:

Materace termoelastyczne

RODZAJE MATERACY TERMOELASTYCZNYCH:

MATERAC EUFORIA MEMORY

22 Reviews

  NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANY!  

Materac do spania z najwygodniejszą pianką termoelastyczną na rynku. Najlepszy stosunek ceny do komfortu snu. Wysokie wł. ortopedyczne i antyalergiczne.


⇑ TERMOELASTYCZNY  |  Średni H2 (góra)
⇓ ELASTYCZNY | Średni H2+ (dół)
» Sprężynowy kieszeniowy 7 strefowy 
» Pokrowiec na materac Eco100 z funkcją prania

1 190,00 zł

MATERAC EUFORIA PLUS

9 Reviews

Materac dla niezdecydowanych o dwóch różnych twardościach. Wysokie wł. ortopedyczne i antyalergiczne


⇑ KOKOS Z LATEKS / Twardy H3 (góra)
⇓ TERMOELASTYCZNY / Średni H2 (dół)
» Sprężynowy kieszeniowy 7 strefowy
» Pokrowiec na materac Eco100

1 190,00 zł

MATERAC EUFORIA PRO

18 Reviews

Materac z najwygodniejszą nakładką termoelastyczną na rynku Najwyższe wł. ortopedyczne i antyalergiczne. Aż 4x twardości materaca H2/H2+/H3-/H3. Idealny dla par z różnicą wag.

 PRODUKT ROKU 2015! 


⇑ KOKOS Z LATEKS / Twardy H3 (góra)
⇓ ELASTYCZNY / Średni H2+ (dół)
» NAKŁADKA MEMORY / Zmiękczająca górę materaca H2-
» Sprężynowy kieszeniowy 7 strefowy
» Pokrowiec na materac Eco100

1 690,00 zł

MATERAC INTENSO MEMORY

10 Reviews

 BESTSELLER! 

Najczęściej sprzedawany materac w naszym sklepie. Dwie najwygodniejsze pianki na rynku. Wysokie wł. ortopedyczne i antyalergiczne.


⇑ TERMOELASTYCZNY / Średni H2 (góra)
⇓ WYSOKOELASTYCZNY HR / Średni H2 (dół)
» Sprężynowy kieszeniowy 7 strefowy
» Pokrowiec na materac Bambus

1 690,00 zł

MATERAC INTENSO EXCLUSIVE

17 Reviews

 NAJBARDZIEJ LUKSUSOWY!  

Najbardziej komfortowy materac do łóżka w naszym sklepie. Dwie najwygodniejsze pianki na rynku. Najwyższe wł. ortopedyczne i antyalergiczne.


⇑ TERMOELASTYCZNY + HR / Miękki H2- (góra)
⇑ ⇓ WYSOKOELASTYCZNY HR / Średni H2 (dół)
» Sprężynowy kieszeniowy 7 strefowy
» Pokrowiec na materac Bambus

2 190,00 zł

MATERAC VILIA MEMORY HR

9 Reviews

 IDEALNY DLA DZIECI 

Najbardziej wygodny materac piankowy. Idealny dla dzieci oraz dla osób o wadze do 80kg. Dwie najwygodniejsze pianki na rynku. Wysokie wł. ortopedyczne i antyalergiczne. Do łóżek piętrowych.


Termoelastyczny | Średni - miękki H1+/H2- (góra)
Wysokoelastyczny| Średni H2 (dół)
» Bez sprężyn
» Pokrowiec na materac Eco100

990,00 zł

MATERAC PERFEKT PRO

6 Reviews

 PRODUKT ROKU 2015! 

Materac z najwygodniejszą nakładką termoelastyczną na rynku. Ponad 10x krotna wyższa trwałość na odkształcenia. Polecany dla osób z wysoką wagą oraz do hoteli. Aż 4x twardości materaca H3-/H3/H3+/H4. Idealny dla par z bardzo dużą różnicą wag.


⇑ KOKOS Z LATEKS / B-twardy H4 (góra)
⇓ ELASTYCZNY HR WZMOCNIONY / Twardy H3 (dół)
» NAKŁADKA MEMORY / Zmiękczająca górę materaca
» Wzmocnione sprężyny kieszeniowe
» Pokrowiec Eco100 lub trudnopalna

1 690,00 zł
Wyświetla 1-7 of 7 produktów

Materace termoelastyczne dostępne w ofercie Alvare to szeroki wybór rozmaitych modeli zbudowanych ze specjalnego rodzaju pianek. Ich szczególną zaletą jest zdolność dopasowywania się do kształtu ciała i przyjmowanej w trakcie snu pozycji. W odróżnieniu od innych pianek stosowanych w materacach termoelastyczne modele wyposażone w inteligentną piankę reagują nie tylko na nacisk, ale też temperaturę oddawaną przez ciało, co sprawia, że są najwygodniejszymi materacami dostępnymi obecnie na rynku. W Alvare oferujemy materace termoelastyczne na bazie sprężyn kieszeniowych, materace piankowe termoelastyczne oraz modele łączone z innymi piankami.

Najlepszy materac termoelastyczne pianki

Pianka termoelastyczna, nazywana inteligentną, wyróżnia się najlepszymi właściwościami – dopasowuje się do anatomicznej struktury kręgosłupa. Materac termoelastyczny to doskonały model ortopedyczny i rehabilitacyjny zapewniający najwyższy komfort snu. W ofercie Alvare znajdziesz najwyższej jakości modele odciążające kręgosłup oraz eliminujące ból mięśni i pleców. Szybko reagują na ciężar i temperaturę ciała, dlatego idealnie dostosowują się do jego kształtu. Wyróżnia je gwarancja niebywałego komfortu podczas codziennego odpoczynku i potwierdzona naukowo skuteczność redukująca ból kręgosłupa. Dodatkowym atutem materacy dostępnych w prezentowanej sekcji naszego sklepu jest bardzo dobra cyrkulacja powietrza, która sprawia, że modele te są odporne na wilgoć, a w związku z tym na powstawanie grzybów i pleśni. Jeśli pragniesz zapewnić sobie najlepsze warunki do spania, postaw na materac termoelastyczny będący połączeniem termoelastycznej pianki i 7-strefowych sprężyn kieszeniowych.

Zalety materacy termoelastycznych

Materace z pianką termoelastyczną to idealne modele mające szczególne znaczenie dla komfortu snu. Pianka tego typu jest materiałem wykorzystywanym przez NASA od lat 60. ubiegłego wieku, a dziś doczekała się zastosowania w produkcji materacy i mebli wypoczynkowych. Materace z pianki termoelastycznej dostępne w naszej ofercie to znakomita alternatywa dla lateksowych modeli. Cechuje je wysoka elastyczność punktowa, redukcja dolegliwości bólowych, akumulacja ciepła, przewiewność i najwyższy poziom higieny. W naszej ofercie znajdziesz również materace piankowe polecane dzieciom i osobom o średniej masie ciała. Jeśli poszukujesz twardego podłoża do spania, proponujemy materace kokosowe będące idealnym wyborem dla osób ważących powyżej 80 kg.

Produkt dodany do porównania.
Produkt dodany do listy życzeń