Materace lateksowe

Materace lateksowe dzięki wysokiej sprężystości oraz odpowiedniej elastyczności zapewniają odpowiednie dopasowanie się do ciała i krzywizn kręgosłupa. Ze wszystkich dostępnych pianek - lateks posiada najwyższe właściwości: antyalergiczne, antygrzybiczne i antypleśniowe. Szczególnie polecane są dla osób z alergią (pod warunkiem, że nie są uczulone na lateks). Idealnie sprawdzają się do wilgotnych lub słabo wentylowanych mieszkań.Wybierz rozmiar materaca

Materace lateksowe

MATERAC EUFORIA LATEKS

Materac lateksowy
9 Reviews

Sprężysty materac do sypialni. Wysokie wł. antyalergiczne, przeciwgrzybiczne oraz antybakteryjne. Wyższe wł. ortopedyczne.


⇑ LATEKS | Średni H2 (góra)
⇓ ELASTYCZNY | Średni H2+ (dół)
» Sprężynowy kieszeniowy 7 strefowy
» Pokrowiec na materac Eco100 z funkcją prania

990,00 zł
Wyświetla 1-1 of 1 produktów

WADY MATERACY LATEKSOWYCH

Mimo wielu niezaprzeczalnych zalet jakie posiadają materace na bazie pianki lateksowej, posiadają również wady, w sumie to jedną ale dosyć poważną. Materace lateksowe potrafią uczulać nawet zdrowe osoby. Białka lateksu potrafią wchodzić w reakcje z białkami produkowanymi przez człowieka. Szczególnie osoby podatne na uczulenia mogą czuć się zagrożone. Aby przekonać się czy jesteśmy uczuleni na lateks wystarczy zrobić test lateksowej rękawiczki. Po danym czasie możemy zobaczyć w jakim stopniu działa na nas lateks. Dodatkowo materace lateksowe powoli ale systematycznie ustępują miejsca bardziej komfortowym materacom termoelastycznym czy wysokoelastycznym!, Dlatego nasza firma zrezygnowała z oferowania większości modeli, skupiając się na produkcji tych najlepszych. Jednakże, specjalnie dla osób, preferujących tylko materace lateksowe, w naszej ofercie pozostawiliśmy najbardziej komfortowy i popularny model materac EUFORIA Lateks. Na specjalne zamówienie możemy również wyprodukować materac lateksowy w każdej dostępnej konfiguracji.

Produkt dodany do porównania.
Produkt dodany do listy życzeń