Materace dla dzieci

MATERAC EUFORIA MEMORY

22 Reviews

  NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANY!  

Materac do spania z najwygodniejszą pianką termoelastyczną na rynku. Najlepszy stosunek ceny do komfortu snu. Wysokie wł. ortopedyczne i antyalergiczne.


⇑ TERMOELASTYCZNY  |  Średni H2 (góra)
⇓ ELASTYCZNY | Średni H2+ (dół)
» Sprężynowy kieszeniowy 7 strefowy 
» Pokrowiec na materac Eco100 z funkcją prania

1 290,00 zł

MATERAC EUFORIA PRO

18 Reviews

Materac z najwygodniejszą nakładką termoelastyczną na rynku Najwyższe wł. ortopedyczne i antyalergiczne. Aż 4x twardości materaca H2/H2+/H3-/H3. Idealny dla par z różnicą wag.

 PRODUKT ROKU 2015! 


⇑ KOKOS Z LATEKS / Twardy H3 (góra)
⇓ ELASTYCZNY / Średni H2+ (dół)
» NAKŁADKA MEMORY / Zmiękczająca górę materaca H2-
» Sprężynowy kieszeniowy 7 strefowy
» Pokrowiec na materac Eco100

1 690,00 zł

MATERAC INTENSO MEMORY

10 Reviews

 BESTSELLER! 

Najczęściej sprzedawany materac w naszym sklepie. Dwie najwygodniejsze pianki na rynku. Wysokie wł. ortopedyczne i antyalergiczne.


⇑ TERMOELASTYCZNY / Średni H2 (góra)
⇓ WYSOKOELASTYCZNY HR / Średni H2 (dół)
» Sprężynowy kieszeniowy 7 strefowy
» Pokrowiec na materac Bambus

1 690,00 zł

MATERAC INTENSO EXCLUSIVE

17 Reviews

 NAJBARDZIEJ LUKSUSOWY!  

Najbardziej komfortowy materac do łóżka w naszym sklepie. Dwie najwygodniejsze pianki na rynku. Najwyższe wł. ortopedyczne i antyalergiczne.


⇑ TERMOELASTYCZNY + HR / Miękki H2- (góra)
⇑ ⇓ WYSOKOELASTYCZNY HR / Średni H2 (dół)
» Sprężynowy kieszeniowy 7 strefowy
» Pokrowiec na materac Bambus

2 190,00 zł

MATERAC VILIA ELASTYCZNY

Materac piankowy
6 Reviews

Najtańszy materac piankowy do łóżka w naszym sklepie. Podwyższona twardość materaca. Dla osób o wyższej wadze.


⇑⇓ ELASTYCZNY / Twardszy H3- (góra i dół)
» Bez sprężyn
» Pokrowiec na materac Eco100

590,00 zł

MATERAC VILIA HR

Materac dla dziecka
6 Reviews

Wygodny materac piankowy dla dzieci oraz dla osób o wadze do 80kg. Wysoka przewiewność. Optymalne wł. ortopedyczne i antyalergiczne. Do łóżek piętrowych.


⇑⇓ Wysokoelastyczny | Średni H2+
» Bez sprężyn
» Pokrowiec na materac Eco100

790,00 zł

MATERAC VILIA MEMORY HR

9 Reviews

 IDEALNY DLA DZIECI 

Najbardziej wygodny materac piankowy. Idealny dla dzieci oraz dla osób o wadze do 80kg. Dwie najwygodniejsze pianki na rynku. Wysokie wł. ortopedyczne i antyalergiczne. Do łóżek piętrowych.


Termoelastyczny | Średni - miękki H1+/H2- (góra)
Wysokoelastyczny| Średni H2 (dół)
» Bez sprężyn
» Pokrowiec na materac Eco100

990,00 zł
Wyświetla 1-7 of 7 produktówMATERACE HIPOALERGICZNE


Materace dla dzieci i młodzieży to kolejna kategoria, w której znajdą Państwo wszystkie produkty spełniające rygorystyczne wymogi. Oferujemy materace o własnościach antyalergicznych. Co więcej, nasze materace, które dedykowane są dla najmłodszych, to najwyższa jakość wykonania i bezpieczeństwo. Mogą Państwo wybrać różne stopnie twardości materaca. Co więcej, oferujemy materace bez sprężyn, o charakterystyce antybakteryjnej. Reakcje alergiczne lub problem z ułożeniem się dziecka do snu znikną w chwili, gdy kupią Państwo materac dla dzieci.


NAJLEPSZA OFERTA NA MATERACE DZIECIĘCE:

Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z wszystkimi materacami dostępnymi poniżej. Wystarczy wybrać rodzaj materaca i złożyć zamówienie. Za darmo dostarczymy produkt pod wskazany adres. Jeżeli natomiast nie wiedzą Państwo, jaki materac wybrać dla dziecka - prosimy o kontakt, chętnie podpowiemy i wybierzemy optymalny produkt, aby Państwa pociecha nie miała problemów ze snem.

Sen jest dla człowieka bardzo ważny. Zwłaszcza dla dzieci, których organizmy nadal się rozwijają i potrzebują odpoczynku, żeby w pełni się zregenerować. Jakość snu w dużej mierze zależy od materaca. Aby dobrze wypocząć, trzeba spać na materacu odpowiednio twardym i sprężystym. Pamiętajmy jednak, że “wygodny” dla każdego oznacza coś innego. Materac dla dziecka musi spełniać najwyższe standardy, żeby zaspokoić potrzeby delikatnej skóry. Takie właśnie są wyroby z naszego asortymentu. Szeroki wybór materaców dziecięcych pozwoli znaleźć produkt idealny nawet dla najbardziej wymagających Klientów. Oferujemy modele o różnej twardości i sprężystości, a także antybakteryjne oraz hipoalergiczne. 

Wygodne materace dla dzieci

Dzieci zazwyczaj mają problem z ułożeniem się wygodnie do snu. Przez częste zmiany pozycji materac nie dostosowuje się odpowiednio szybko do nowego ułożenia ciała i dziecko dłużej się wierci. Materace dziecięce muszą więc być elastyczne, żeby jak najbardziej ułatwić zasypianie. Ważne jest też, aby zaspokajały indywidualne potrzeby młodego człowieka. Oferujemy zatem materace z różnym stopniem twardości, dzięki czemu każde dziecko będzie miało zapewnioną wygodę podczas snu. Wybór odpowiedniego materaca dla dziecka gwarantuje spokojny sen nie tylko małej istotce, ale też rodzicom, którzy nie muszą wstawać w nocy ani długo siedzieć przy maluchu. Dokupując kołdry i poduszki puchowe z naszego sklepu, dajesz dziecku wyjątkowo przyjemny, spokojny sen, bardzo ważny dla jego prawidłowego rozwoju.

Materac dla dziecka musi być wytrzymały

Łóżko nie każdemu służy tylko do spania. Pociechy, które wszędzie chcą się bawić, znajdą frajdę także w korzystaniu z materaca dziecięcego. Chyba każdy z nas skakał kiedyś na łóżku, prawda? Dziś maluchy również uważają to za wspaniałą rozrywkę, więc materace dla dzieci muszą być na to gotowe. Materac piankowy VILIA HR nada się do takiej zabawy bardzo dobrze ze względu na grubość 12 cm i wysoki stopień elastyczności. Dodatkowym atutem jest brak sprężyn, które wprawdzie zapewniają lepsze odbicie, ale stwarzają zagrożenie dla dziecka. Materacbez sprężyn jest o wiele bezpieczniejszą opcją. Taki produkt wystarcza na dłużej, bo lekkie zużycie materaca nie powoduje uwierania sprężyny.

Materace dziecięce hipoalergiczne i antybakteryjne

Dla rodziców bezpieczeństwo pociechy jest priorytetem, dlatego dbamy o nie także podczas wybierania materaca dla dziecka. Musi być odpowiednio miękki i elastyczny, dostosowany wysokością do możliwości dziecka. Jednym z najczęściej wybieranych materacy dziecięcych jest PERFEKT PRO. Wygodny, elastyczny, odporny na odkształcenia. Najlepszy materac dla dziecka to taki, który oprócz komfortu daje też poczucie pełnego bezpieczeństwa. Ważne jest też, żeby był antyalergiczny oraz wykazywał właściwości antybakteryjne. Z tego powodu nasi Klienci często wybierają materace kokosowe i bambusowe. Te materiały dają wszystko, czego rodzice mogą oczekiwać od materaca dedykowanego swoim pociechom.

Produkt dodany do porównania.
Produkt dodany do listy życzeń