Materace do łóżka piętrowego

MATERAC VILIA 80x180

1 Reviews

Najtańszy materac piankowy do łóżka piętrowego o wymiarach 80x180 i o wysokości 12cm. Optymalne wł. ortopedyczne i antyalergiczne. Średnio - twardy o podwyższonej twardości H2+. 


⇑⇓ ELASTYCZNY / Twardszy H2+ (góra i dół) 
» Bez sprężyn 
» Pokrowiec na materac ECO100

0,00 zł

MATERAC VILIA 90x180

Najtańszy materac piankowy do łóżka piętrowego o wymiarach 90x180 i o wysokości 12cm. Optymalne wł. ortopedyczne i antyalergiczne. Średnio - twardy o podwyższonej twardości H2+. 


⇑⇓ ELASTYCZNY / Twardszy H2+ (góra i dół) 
» Bez sprężyn 
» Pokrowiec na materac ECO100

0,00 zł

MATERAC VILIA 80x190

Najtańszy materac piankowy do łóżka piętrowego o wymiarach 80x190 i o wysokości 12cm. Optymalne wł. ortopedyczne i antyalergiczne. Średnio - twardy o podwyższonej twardości H2+. 


⇑⇓ ELASTYCZNY / Twardszy H2+ (góra i dół) 
» Bez sprężyn 
» Pokrowiec na materac ECO100

0,00 zł

MATERAC VILIA 90x190

Najtańszy materac piankowy do łóżka piętrowego o wymiarach 90x190 i o wysokości 12cm. Optymalne wł. ortopedyczne i antyalergiczne. Średnio - twardy o podwyższonej twardości H2+. 


⇑⇓ ELASTYCZNY / Twardszy H2+ (góra i dół) 
» Bez sprężyn 
» Pokrowiec na materac ECO100

0,00 zł

MATERAC VILIA ELASTYCZNY

Materac piankowy
6 Reviews

Najtańszy materac piankowy do łóżka w naszym sklepie. Podwyższona twardość materaca. Dla osób o wyższej wadze.


⇑⇓ ELASTYCZNY / Twardszy H3- (góra i dół)
» Bez sprężyn
» Pokrowiec na materac Eco100

590,00 zł
Wyświetla 1-5 of 5 produktów

JAKI MATERAC DO ŁÓŻKA PIĘTROWEGO


Materace do łóżka piętrowego zazwyczaj spotykamy o nietypowych rozmiarach takich jak: 80x180; 80x190; 90x180; 90x190 oraz wysokości maksymalnie 12cm. W przypadku łóżek piętrowych produkowanych na wyłączne zamówienie wymiary materacy oraz ich wysokość może być jeszcze inne niż podane powyżej. Dlatego przed zamówieniem materaca trzeba dokładnie wymierzyć światło łóżka piętrowego - osobno dół łóżka i osobno górę łóżka (wymiary a szczególnie mogą nieznacznie się od siebie różnić). Dodatkowo, należy dokładnie określić osobno wysokość materaca dolnego i górnego. Jeżeli nie jesteśmy w stanie tego sami oszacować, należy koniecznie zwrócić się o takie informację do producenta lub sprzedawcy od którego zakupiliśmy łózko piętrowe. 


W NASZYM SKLEPIE ZNAJDZIESZ MATERACE DO ŁÓŻEK PIĘTROWYCH

O wymiarach 80x180; 80x190; 90x180; 90x190
O niestandardowych wymiarach - innych niż powyższe (na zamówienie)
O dowolnej wysokości materaca (najczęściej 6cm lub 12cm)
Materace piankowe elastyczne, wysokoelastyczne oraz termoelastyczne

Ważne: Podczas wyboru materaca do łóżka piętrowego, prosimy o podanie dokładnych wymiarów wewnętrznych łóżka. Wysokość materaca nie powinna przekraczać 12cm. Grubszy materac może doprowadzić do wypadnięcia dziecka z łóżka podczas snu.

Nad wyborem materaca zawsze trzeba się dobrze zastanowić. Od niego bowiem zależy jakość naszego snu. Nie może być zbyt twardy, ale też za bardzo miękki, za wysoki ani za niski. Jest to ciężki wybór, a jeszcze trudniejszy staje się, kiedy wybieramy materace do łóżka piętrowego. W tym przypadku trzeba uwzględnić wiele czynników, których przy pojedynczym łóżku nie ma. Taki materac często trzeba zamówić na wymiar, bo standardowy ciężko ułożyć, kiedy przeszkadza nam wysoki stelaż. Musi mieć też inną wysokość, bo łóżko ma górne ograniczenie. W przypadku wysokich osób mógłby pojawić się kłopot ze wstawaniem, gdyby materac również był za wysoki. Jaki materac do łóżka piętrowego zatem wybrać? Jeden z naszej bogatej oferty! Proponujemy również inne akcesoria do sypialni, takie jak pokrowce na materac czy poduszki ortopedyczne.

Materace do łóżek piętrowych w nietypowych rozmiarach

Ułożenie materaca na łóżku piętrowym stanowi większe wyzwanie niż na zwykłym. Na dolnej części problemem są wysokie boki łóżka, między którymi trzeba się zmieścić, a na górnej wysokość, na którą materac należy podnieść. Dlatego materace do łóżka piętrowego, które w standardowej ofercie są dostępne w rozmiarach 80x180; 80x190; 90x180; 90x190, można zamówić w naszym sklepie także na wymiar. Ta opcja pozwala dopasować materac do każdego mebla. Ważna jest też jego wysokość, która nie powinna przekraczać 12 cm. Wyższy materac może grozić spadnięciem z łóżka, czego lepiej unikać, szczególnie śpiąc na górnej części. Na dole zbyt wysoki materac powoduje sięganie głową do górnego elementu, co jest mało komfortowe dla obu korzystających z łóżka osób.

Materace do łóżka piętrowego a sprężyny

Wiele materaców wyposażonych jest w sprężyny, które mają zwiększać elastyczność. Jednak do łóżka piętrowego polecamy materace piankowe VILIA w różnych rozmiarach. Ich wysoka elastyczność wynagradza brak sprężyn, a podwyższona twardość ułatwi wchodzenie i schodzenie. Są to doskonałe materace do łóżka piętrowego. Spanie na nich jest wygodne, a ich właściwości czynią z łóżka piętrowego wspaniałe miejsce na odpoczynek. Brak sprężyn to też brak wydawanych przez nie dźwięków, a dostępność różnych rozmiarów daje możliwość wybrania materaca o najlepszej dla każdego wielkości.

Jaki materac do łóżka piętrowego będzie najlepszy?

Materace do łóżek piętrowych muszą spełniać nie tylko wymagania użytkownika, ale też być dostosowane do możliwości łóżka. Montaż materaca na obu piętrach stanowi kłopot, dlatego często konieczne jest zamówienie niestandardowego rozmiaru. Mimo że wiele osób lubi materace miękkie, to do łóżka piętrowego lepsze są produkty twardsze. Zbyt miękki może utrudniać schodzenie, szczególnie z górnej części. Ważna jest też elastyczność. Materac, który szybko zmieni kształt, nie jest dobrym wyborem do żadnego łóżka. Chcemy przecież, żeby spanie na nim jak najdłużej było wygodne. Dodatkowe cechy, które muszą posiadać materace do łóżek piętrowych, nie są przeszkodą do tego, aby były one jednocześnie antyalergiczne. Wówczas każdy będzie mógł spać na łóżku piętrowym, będącym świetnym rozwiązaniem w niewielkich pokojach, w których liczy się oszczędność miejsca.

Produkt dodany do porównania.
Produkt dodany do listy życzeń