U nas dokonasz zakupów szybko i łatwo ale przede wszystkim bezpiecznie

W naszym sklepie internetowym dokonasz zakupów szybko i łatwo ale przede wszystkim w pełni bezpiecznie. Zapewniamy szereg instrumentów i zabezpieczeń aby zapewnić Ci maksymalne bezpieczeństwo podczas dokonywania zakupów. Wykorzystujemy najnowocześniejsze mechanizmy ochrony danych osobowych jak i systemu bezpiecznych płatności. Produkty, które oferujemy pochodzą z Polskiej fabryki, tylko z najwyższej jakości krajowych surowców. Nasza firma istnieje na rynku od 2006r.

Bezpieczeństwo zakupów

Program ochrony
PROGRAM OCHRONY KUPUJĄCYCH
Program pozwala odzyskać 100% wpłaconej kwoty jeżeli: nie otrzymasz towaru lub otrzymasz przedmiot znacząco odbiegający od opisu na naszym sklepie internetowym. Z POK mogą skorzystać wszyscy użytkownicy sieci, którzy zapłacili za dany towar kontem PayU lub też zarejestrowali się na www.payu.pl. Usługa działa podobnie jak gwarancja POK na Allegro, Ceneo lub Istore. Program Ochrony Kupujących pozwala odzyskać nawet do 10 000 PLN!

Bezpieczne płatności
BEZPIECZNE PŁATNOŚCI
PayU to niekwestionowany numer 1 wśród systemów płatności internetowych w Polsce. Współpracujący z największymi serwisami na rynku tak jak np. dobrze znany serwis ALLEGRO. Płatności dokonasz w najprostszy, możliwy sposób: bez rejestrowania się, bez wypełniania formularzy i ciągłego podawania swoich danych.

Program ochrony

WPIS CEIDG RP
Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej, jest działającym od 1 lipca 2011 roku teleinformatycznym spisem przedsiębiorców. Portal nadzorowany jest przez Ministra Gospodarki i udostępnia wszelkie aktualne informacje dotyczące osób fizycznych wykonujących działalność gospodarczą na terenie Polski. Nie wychodząc z domu, przez Internet, możesz sprawdzić aktualny status naszej firmy: rok rozpoczęcia działalności, NIP, Regon... (Sprawdź)

Bezpieczne płatności

ZWROT PRODUKTU
Masz prawo zwrócić lub wymienić produkt w przeciągu 14 dni kalendarzowych od daty wydania produktu - bez podawania przyczyny. Produkt mógł być rozpakowany ale nie uszkodzony (przed zwrotem należy go prawidłowo spakować). Koszt transportu zwracanego towar

Program ochrony

WPIS GIODO
W dniu 25 maja 2016 r. weszło w życie rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych

Bezpieczne płatności

ZABEZPIECZENIE DANYCH OSOBOWYCH SSL
SSL jest to protokół, zapewniający pełną ochronę przesyłanych danych w zakresie: płatności, rejestracji konta, zamawianych usług, bezpiecznego logowania, jak również transakcji finansowych. Stosowanie certyfikatu SSL jest zalecane (ale nie konieczne) przez GIODO (Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych).

Program ochrony

UBEZPIECZENIE PRZESYŁEK NA PEŁNĄ KWOTĘ
Wszystkie przesyłki ubezpieczamy na pełną kwotę. W momencie otrzymania przesyłki prosimy o dokładne sprawdzenie stanu przesyłki. W przypadku uszkodzonej przesyłki oferujemy trzy rozwiązania: 1. rezygnacja z towaru. 2. Odmówienia przyjęcia przesyłki - nasza firma natychmiastowo wyśle drugi produkt 3. Jeżeli uszkodzenie będzie dotyczyło tylko np zabrudzenia pokrowca w materacu, można przyjąć towar i spisać protokołu szkody z kurierem a nasza firma prześle nowy pokrowiec - GRATIS!.

Program ochrony

JUŻ 7 LAT W PROGRAMIE RZETELNA FIRMA
Już od 2010 roku ALVARE nieprzerwanie uczestniczy w największym i najbardziej rozpoznawalnym programie Rzetelna Firma. Program RZETELNA Firma promuje tylko rzetelne przedsiębiorstwa, które stawiają na bezwzględną uczciwość w biznesie Certyfikat Rzetelności to dokument, dzięki któremu upewnisz się, że nasza firma nie jest wpisana do Krajowego Rejestru Długów BIG SA. i nie posiada żadnych niezapłaconych zobowiązań wpisanych do bazy dłużników

Bezpieczne płatności

BEZPŁATNA DOSTAWA NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
Dokonaj płatności produkt za pomocą przelewu tradycyjnego lub kontem PayU, a zapewnimy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju. Dostawa gratis dotyczy, także zakupu towaru system ratalnym. Wysyłka już w ciągu 1-3 dni roboczych. Wszystkie przesyłki ubezpieczamy na pełną kwotę.

Bezpieczne płatności

ATESTY I CERTYFIKATY
Wyśmienite właściwości naszych surowców użytych do produkcji oraz zastosowanie najwyższych standardów potwierdzają otrzymane atesty na wybrane produkty i surowce: EuroLATEX ECO; PZH; CATAS; ISO; Oko Text Standard 100; TLS.

Program ochrony

DBAMY ŚRODOWISKO
Dbając o naturalne środowisko, maksymalnie wykorzystujemy wszystkie surowce i półprodukty zapobiegając generowaniu odpadów. Dlatego, aby sprostać powyższym wymaganiom nasze materace mogą posiadać łączenia elementów wewnętrznych (pianek), które nie wpływają na jakość i trwałość materaca.

Bezpieczne płatności

KONTRAKT DLA GP PREZYDENTA RP
Z przyjemnością informujemy, że spośród wielu kontraktów zakończonych pełnym sukcesem, możemy się pochwalić również zrealizowanym kontraktem w 2010 dla: GP Kancelarii: PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

+

JUŻ PONAD PIĘĆDZIESIĄT TYSIĘCY

NASZYCH MATERACY DO SPANIA KIESZENIOWYCH I PIANKOWYCH DO ŁÓŻEK: 80X200; 90X200; 120X200; 140;200; 160X200; 180X200 ZAGOŚCIŁO W PAŃSTWA ŁÓŻKACH SYPIALNIACH I HOTELOWYCH
Produkt dodany do porównania.
Produkt dodany do listy życzeń