Materace piankowe

MATERACE PIANKOWE

Materace piankowe polecane dla dzieci oraz osób o średniej wadze. Zaletą materacy piankowych jest ich niższa cena oraz elastyczny dobór grubości (6cm-24cm). Dzięki czemu materace z pianki można swobodnie stosować: do łóżek piętrowych, stelaży regulowanych oraz jako nakładki na materac lub łóżko - zwiększające wygodę spania.


  • Materace piankowe do łóżek piętrowych
  • Różna grubość materacy piankowych 6-24cm
  • Piankowe materace - do stelaży regulowanych

Piankowe materace występują w twardościach: H2- | H2 | H2+ | H3  (miększy -  twardszy). Najlepszy komfort materaca piankowego uzyskuje się poprzez połączenie pianki wysokoelastycznej z pianką  termoelastyczną

Zakupy na raty

Darmowa dostawa materaca

DARMOWA DOSTAWA

Bezpłatna dostawa na terenie całego kraju. Wysyłka materacy już w ciągu 2-4 dni roboczych. Wszystkie przesyłki ubezpieczamy na pełną kwotę.

Więcej

Kolekcje materacy

KOLEKCJE MATERACY

W naszym sklepie internetowym oferujemy materace dla każdego, bez względu na wiek oraz wagę. Sprawdź opisy naszych kolekcji i wybierz dla siebie najbardziej odpowiedni materac.

Więcej

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

W naszym sklepie internetowym dokonasz zakupów szybko i łatwo ale przede wszystkim w pełni bezpiecznie. Zapewniamy szereg instrumentów i zabezpieczeń aby zapewnić Ci maksymalne bezpieczeństwo.

Więcej

MATERACE WARSZAWA

sklep z materacami w warszawie

Informujemy, że nasz salon firmowy z materacami mieszczący się na ul. Plac Konstytucji 5 Warszawa - został zamknięty i w dniach ok. 1 września 2017r. zostanie ponownie otwarty w dzielnicy Bemowo - Wola Warszawa

ALVARE - Materace Warszawa

Infolinia: 222 40 11 22 handlowy@alvare.pl

Więcej