Materac ortopedyczny 180x200

  MATERAC EUFORIA PRO 180x200

  Materac 180x200 z najwygodniejszą nakładką termoelastyczną na rynku. Aż 4x twardości materaca H2/H2+/H3-/H3. Najszerszy dwuosobowy materac do standardowego łóżka. Do dużej sypialni. Najwyższe wł ortopedyczne i antyalergiczne.

   PRODUKT ROKU 2015! 


  ⇑ KOKOSOWY - LATEKSOWANY / Twardszy H3 (góra) 
  ⇓ ELASTYCZNY / Średni H2+ (dół)
  » NAKŁADKA MEMORY / Zmiękczająca górę materaca
  » Sprężynowy kieszeniowy 7 strefowy 
  » Pokrowiec na materac ECO100

  2 990,00 zł
  Brutto

   

  Materac EUFORIA PRO 180x200

  W ofercie sklepu alvare.pl prezentujemy wyjątkowy materac Euforia Pro 180x200 z najwygodniejszą nakładką termoelastyczną dostępną na rynku. Dwuosobowy, twardy, wyposażony w sprężyny kieszeniowe siedmiostrefowe dla zapewnienia maksymalnego komfortu wszystkich części ciała. Górną część materaca stanowi mata kokosowa lateksowa o stopniu twardości H3, zapewniająca wysoce antyalergiczne środowisko. Dół materaca wypełniony jest pianką elastyczną H2+ o średniej miękkości. Dodatkowym i niepodważalnym atutem materaca Euforia Pro 180x200 jest nakładka termoelastyczna Memory, wykonana z innowacyjnej pianki termoelastycznej o właściwościach zmiękczających górną warstwę materaca.

  Najwyższe właściwości ortopedyczne i antyalergiczne materaca Euforia Pro 180x200 z pokrowcem

  Za sprawą siedmiu stref komfortu materac stanowi ergonomiczne podparcie dla poszczególnych części ciała, z których każda potrzebuje innej siły. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu stref o różnej twardości. Dzięki najwyższym właściwościom ortopedycznym i antyalergicznym użytkowanie materaca będzie zarówno ulgą dla osób ze schorzeniami kręgosłupa, bioder czy stawów, jak i dla astmatyków i alergików, szczególnie wrażliwych na wszelkie roztocza czy inne mikroorganizmy, jak bakterie i grzyby. Jako materac ortopedyczny będzie również niezawodny w profilaktyce chorób układu kostno-stawowego. Model Euforia Pro 180x200 o wysokości 22 cm nie ma sobie równych, jeśli chodzi o ogromne możliwości zastosowania, najwyższe parametry, a także aspekt cenowy. Jest to niewątpliwie kusząca oferta, która przyciągnie uwagę nawet najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie wygodę, komfort snu, wytrzymałość, najwyższą jakość, a przede wszystkim zdrowie. Materac dostępny jest wraz z pokrowcem ECO100 w dwóch wariantach do wyboru: Bambus lub Aloe Vera - z możliwością prania w pralce.

  a

  Dla kogo
  1. Dla niemowląt
  Góra materaca
  8. Mata kokosowa H3
  Dół materaca
  3. Pianka Elastyczna H2+
  Nakładka termoelastyczna
  2. W zestawie
  Sprężynowy
  1. Kieszeniowy 7 strefowy
  Pokrowiec
  1. Eco100 (funkcja prania)
  Wysokość
  4. 20-22cm
  Ortopedyczny
  2. Najwyższe właściwości
  Materac ortopedyczny 180x200

  DOSTAWA MATERACY

  dostawa materaca
  • Materace pakujemy próżniowo jedną z najnowocześniejszych maszyn w Europie, co gwarantuje brak jakichkolwiek strat w jakości.
  • Dzięki pakowaniu próżniowemu praktycznie w całości wyeliminowaliśmy częste uszkodzenia wysyłanych materacy w całości. Jednakże, na życzenie wysyłamy również materace w całości (koszt 99zł - przelew)
  • Wysyłka materaca od czasu zamówienia i potwierdzania płatności trwa od 10 do 14 dni roboczych.
  • Realny czas wysyłki uzależniony jest od ilości zamówień, zaksięgowania płatności oraz czasu schnięcia materaca
  • Kleje ekologiczne na bazie kleju wodoretlonkowego ma niezaprzeczalnie wiele zalet ale potrzebują dłuższego schnięcia i nie można ich magazynować. Stąd materace produkujemy tylko pod dane zamówienie.
  UWAGA W OKRESIE PRZEDŚWIĄTECZNYM Z PRZYCZYN OD NAS NIEZALEŻNYCH DOSTAWY MATERACY MOGĄ ULEC WYDŁUŻENIU
  No reviews
  Produkt dodany do porównania
  Produkt dodany do listy życzeń