Materac sprężynowy 180x200

  MATERAC EUFORIA PLUS 180x200

  Materac sprężynowy 180x200 dla niezdecydowanych. Dwie różne twardości. Najszerszy dwuosobowy materac do standardowego łóżka. Do dużej sypialni. Wysokie wł. ortopedyczne i antyalergiczne. 


  ⇑ KOKOSOWY - LATEKSOWANY / Twardszy H3 (góra) 
  ⇓ TERMOELASTYCZNY / Średni H2 (dół)
  » Sprężynowy kieszeniowy 7 strefowy 
  » Pokrowiec na materac ECO100

  2 190,00 zł
  Brutto

   

  Materac Euforia Plus 180x200

  Materac Euforia Plus 180x200 wykonany z lateksowej maty kokosowej i pianki termoelastycznej gwarantuje świetne podparcie i właściwe dopasowanie do kształtu ciała. Zastosowanie sprężyn kieszeniowych 7-strefowych zapewnia trwałość i stabilność przez długi czas. Obecnie na rynku to właśnie materace sprężynowe cieszą się niesłabnącą popularnością z uwagi na doskonałą jakość oraz funkcjonalność. Są uniwersalne, gwarantują pełną wygodę zarówno dla osób o średniej, jak i wyższej wadze, bez ryzyka przedwczesnego odkształcenia. Materac został pokryty materiałem bambusowym lub aloe vera, wyposażonym w funkcję prania. Wygodny i bezpieczny pokrowiec można z łatwością odświeżyć, zapewniając zdrowe warunki dla snu.

  Wysokie właściwości ortopedyczne materaca Euforia Plus 180x200

  Starannie dopasowane materiały oraz zróżnicowany poziom twardości stanowią o świetnym wyborze dla niezdecydowanych i zarazem wymagających użytkowników. Prezentowany model materaca Euforia Plus 180x200 charakteryzuje się wysokimi właściwościami ortopedycznymi i antyalergicznymi, co przekłada się na optymalne warunki snu dla każdego. Materace kieszeniowe idealnie dopasowują się do ciała, dlatego polecane są dla osób zmagających się z nawet bardzo silnym bólem kręgosłupa. Stanowią świetne odciążenie dla napiętych stref, dzięki czemu mięśnie mogą się rozluźnić. Brak ucisku w czasie snu to gwarancja właściwego wypoczynku i dobrego samopoczucia po przebudzeniu.

  a

  • Uwaga: Po przejściu na stronę z pełnym opisem przez złożeniem zamówienia - prosimy ponownie wybrać rozmiar materaca sprężynowego 180x200
  Opis materaca sprężynowego 180x200
  Dla kogo
  1. Dla niemowląt
  Góra materaca
  8. Mata kokosowa H3
  Dół materaca
  1. Pianka termoelastyczna H2
  Sprężynowy
  1. Kieszeniowy 7 strefowy
  Pokrowiec
  1. Eco100 (funkcja prania)
  Wysokość
  2. 16-18cm
  Materac sprężynowy 180x200

  DOSTAWA MATERACY

  dostawa materaca
  • Materace pakujemy próżniowo jedną z najnowocześniejszych maszyn w Europie, co gwarantuje brak jakichkolwiek strat w jakości.
  • Dzięki pakowaniu próżniowemu praktycznie w całości wyeliminowaliśmy częste uszkodzenia wysyłanych materacy w całości. Jednakże, na życzenie wysyłamy również materace w całości (koszt 99zł - przelew)
  • Wysyłka materaca od czasu zamówienia i potwierdzania płatności trwa od 10 do 14 dni roboczych.
  • Realny czas wysyłki uzależniony jest od ilości zamówień, zaksięgowania płatności oraz czasu schnięcia materaca
  • Kleje ekologiczne na bazie kleju wodoretlonkowego ma niezaprzeczalnie wiele zalet ale potrzebują dłuższego schnięcia i nie można ich magazynować. Stąd materace produkujemy tylko pod dane zamówienie.
  UWAGA W OKRESIE PRZEDŚWIĄTECZNYM Z PRZYCZYN OD NAS NIEZALEŻNYCH DOSTAWY MATERACY MOGĄ ULEC WYDŁUŻENIU
  No reviews
  Produkt dodany do porównania.
  Produkt dodany do listy życzeń