Materac sprężynowy 180x200

  MATERAC EUFORIA PLUS 180x200

  Materac sprężynowy 180x200 dla niezdecydowanych. Dwie różne twardości. Najszerszy dwuosobowy materac do standardowego łóżka. Do dużej sypialni. Wysokie wł. ortopedyczne i antyalergiczne. 


  ⇑ KOKOSOWY - LATEKSOWANY / Twardszy H3 (góra) 
  ⇓ TERMOELASTYCZNY / Średni H2 (dół)
  » Sprężynowy kieszeniowy 7 strefowy 
  » Pokrowiec na materac ECO100

  2 490,00 zł
  Brutto

   

  Materac Euforia Plus 180x200

  Materac Euforia Plus 180x200 wykonany z lateksowej maty kokosowej i pianki termoelastycznej gwarantuje świetne podparcie i właściwe dopasowanie do kształtu ciała. Zastosowanie sprężyn kieszeniowych 7-strefowych zapewnia trwałość i stabilność przez długi czas. Obecnie na rynku to właśnie materace sprężynowe cieszą się niesłabnącą popularnością z uwagi na doskonałą jakość oraz funkcjonalność. Są uniwersalne, gwarantują pełną wygodę zarówno dla osób o średniej, jak i wyższej wadze, bez ryzyka przedwczesnego odkształcenia. Materac został pokryty materiałem bambusowym lub aloe vera, wyposażonym w funkcję prania. Wygodny i bezpieczny pokrowiec można z łatwością odświeżyć, zapewniając zdrowe warunki dla snu.

  Wysokie właściwości ortopedyczne materaca Euforia Plus 180x200

  Starannie dopasowane materiały oraz zróżnicowany poziom twardości stanowią o świetnym wyborze dla niezdecydowanych i zarazem wymagających użytkowników. Prezentowany model materaca Euforia Plus 180x200 charakteryzuje się wysokimi właściwościami ortopedycznymi i antyalergicznymi, co przekłada się na optymalne warunki snu dla każdego. Materace kieszeniowe idealnie dopasowują się do ciała, dlatego polecane są dla osób zmagających się z nawet bardzo silnym bólem kręgosłupa. Stanowią świetne odciążenie dla napiętych stref, dzięki czemu mięśnie mogą się rozluźnić. Brak ucisku w czasie snu to gwarancja właściwego wypoczynku i dobrego samopoczucia po przebudzeniu.

  a

  Dla kogo
  1. Dla niemowląt
  Góra materaca
  8. Mata kokosowa H3
  Dół materaca
  1. Pianka termoelastyczna H2
  Sprężynowy
  1. Kieszeniowy 7 strefowy
  Pokrowiec
  1. Eco100 (funkcja prania)
  Wysokość
  2. 16-18cm
  Materac sprężynowy 180x200

  DOSTAWA MATERACY

  dostawa materaca
  • Materace pakujemy próżniowo jedną z najnowocześniejszych maszyn w Europie, co gwarantuje brak jakichkolwiek strat w jakości.
  • Dzięki pakowaniu próżniowemu praktycznie w całości wyeliminowaliśmy częste uszkodzenia wysyłanych materacy w całości. Jednakże, na życzenie wysyłamy również materace w całości (koszt 99zł - przelew)
  • Wysyłka materaca od czasu zamówienia i potwierdzania płatności trwa od 10 do 14 dni roboczych.
  • Realny czas wysyłki uzależniony jest od ilości zamówień, zaksięgowania płatności oraz czasu schnięcia materaca
  • Kleje ekologiczne na bazie kleju wodoretlonkowego ma niezaprzeczalnie wiele zalet ale potrzebują dłuższego schnięcia i nie można ich magazynować. Stąd materace produkujemy tylko pod dane zamówienie.
  UWAGA W OKRESIE PRZEDŚWIĄTECZNYM Z PRZYCZYN OD NAS NIEZALEŻNYCH DOSTAWY MATERACY MOGĄ ULEC WYDŁUŻENIU
  No reviews
  Produkt dodany do porównania
  Produkt dodany do listy życzeń