Materac termoelastyczny 180x200

  MATERAC EUFORIA MEMORY 180x200

  1 Reviews

  Najlepszy materac 180x200 w stosunku ceny do wygody. Najszerszy dwuosobowy materac do standardowego łóżka. Do dużej sypialni. Wysokie wł. ortopedyczne i podwyższone antyalergiczne. 

   NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANY! 


  ⇑ TERMOELASTYCZNY / Średni H2 (góra) 
  ⇓ ELASTYCZNY / Średni H2+ (dół)
  » Sprężynowy kieszeniowy 7 strefowy 
  » Pokrowiec na materac ECO100

  2 290,00 zł
  Brutto

   

  Materac Euforia Memory 180x200

  Wygodny i komfortowy materac w świetnej cenie to inwestycja na lata. Starannie dopasowane podłoże zapewni komfort w czasie snu, co ma bezpośredni wpływ na zdrowie oraz samopoczucie w ciągu dnia. Prezentujemy materac Euforia Memory 180x200 z wykorzystaniem pianki termoelastycznej H2 i pianki elastycznej H2, który wraz z 7-strefowymi sprężynami kieszeniowymi tworzy doskonały wybór dla wszystkich ceniących jakość w najlepszej cenie. Nie bez znaczenia pozostaje dobór odpowiedniej jakości pokrowca. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy pokrowiec dostępny w dwóch wariantach z bambusa i aloe vera. Oba materiały są miłe i delikatne w dotyku, a funkcja prania umożliwia bezpieczne odświeżenie pokrycia, zachowując jego właściwości antyalergiczne.

  Wysokie właściwości ortopedyczne materaca Euforia Memory 180x200

  Właściwości prozdrowotne materaca Euforia Memory 180x200 wynikają ze świetnie dopasowanych pianek i zastosowania sprężyn. Do zalet należy ich funkcjonalność. Są idealnym wyborem dla osób młodszych, w średnim wieku i seniorów. Bez względu na ciężar ciała zapewniają komfortowe podparcie dla kręgosłupa, dopasowując się do naturalnych kształtów i krzywizn. Ponadto materace z serii Euforia wyróżniają się wysokimi właściwościami ortopedycznymi, dlatego są rekomendowane dla osób cierpiących na przewlekłe bóle kręgosłupa. Idealne dopasowanie do ciała oraz najwyższa trwałość to atuty, które sprawiają, że dostępny w naszej ofercie model jest jednym z chętniej wybieranych przez szerokie grono klientów.

  a

  Dla kogo
  1. Dla niemowląt
  Góra materaca
  2. Pianka termoelastyczna H2
  Dół materaca
  3. Pianka Elastyczna H2+
  Sprężynowy
  1. Kieszeniowy 7 strefowy
  Pokrowiec
  1. Eco100 (funkcja prania)
  Wysokość
  2. 16-18cm
  Materac termoelastyczny 180x200

  DOSTAWA MATERACY

  dostawa materaca
  • Materace pakujemy próżniowo jedną z najnowocześniejszych maszyn w Europie, co gwarantuje brak jakichkolwiek strat w jakości.
  • Dzięki pakowaniu próżniowemu praktycznie w całości wyeliminowaliśmy częste uszkodzenia wysyłanych materacy w całości. Jednakże, na życzenie wysyłamy również materace w całości (koszt 99zł - przelew)
  • Wysyłka materaca od czasu zamówienia i potwierdzania płatności trwa od 10 do 14 dni roboczych.
  • Realny czas wysyłki uzależniony jest od ilości zamówień, zaksięgowania płatności oraz czasu schnięcia materaca
  • Kleje ekologiczne na bazie kleju wodoretlonkowego ma niezaprzeczalnie wiele zalet ale potrzebują dłuższego schnięcia i nie można ich magazynować. Stąd materace produkujemy tylko pod dane zamówienie.
  UWAGA W OKRESIE PRZEDŚWIĄTECZNYM Z PRZYCZYN OD NAS NIEZALEŻNYCH DOSTAWY MATERACY MOGĄ ULEC WYDŁUŻENIU
  1 Reviews

  Bombowy materac
  Bombowy materac w bombowej cenie
  By Gośćon 2018-11-08
  Produkt dodany do porównania
  Produkt dodany do listy życzeń