Materac z pianki termoelastycznej 180x200

  MATERAC VILIA MEMORY HR 180x200

  Najwygodniejszy materac 180x200 z  najlepszymi piankami na rynku: termoelastyczną oraz wysokoelasyczną. Najszerszy dwuosobowy materac do standardowego łóżka. Do dużej sypialni. Wysokie wł. ortopedyczne i antyalergiczne. 

   IDEALNY DLA DZIECKA I NIE TYLKO! 


  ⇑ TERMOELASTYCZNY / Średni H2 (góra) 
  ⇓ WYSOKOELASTYCZNY HR / Średni H2 (dół) 
  » Bez sprężyn 
  » Pokrowiec na materac ECO100

  1 490,00 zł
  Brutto

   

  Materac termoelastyczny VILIA MEMORY HR 180x200

  Prezentujemy materac termoelastyczny o niezwykłych właściwościach. Vilia Memory HR 180x200 o wysokości 12 cm wykonany jest z wysokiej jakości pianek: termoelastycznej oraz wysokoelastycznej. Materace tego gatunku są największym osiągnięciem technologicznym w branży. Pianka termoelastyczna reaguje nie tylko na nacisk ludzkiego ciała, ale również na jego temperaturę. Prezentowany materac dopasowuje się do ciała, generując przy tym mnóstwo punktów podparcia. Otula ludzkie ciało, tworząc przy tym niejako jego odlew. W rezultacie wszystkie części ciała mają równomierne podparcie. Moment położenia się na materacu termoelastycznym wiąże się z charakterystycznym, krótkotrwałym efektem zapadania się, aby dalej poczuć otulenie i maksymalny komfort. W trakcie snu znacznie poprawia się ukrwienie, a kręgosłup, barki i biodra są odciążone. Według badań ludzkie ciało podczas nocnego odpoczynku na materacu termoelastycznym szybciej się regeneruje, dzięki czemu sen może być krótszy i bardziej wydajny.

  Pozostałe walory - właściwości ortopedyczne i antyalergiczne

  Nasza propozycja to materac średnio miękki (H2) o wyjątkowych walorach. Posiada bowiem wysokie właściwości ortopedyczne, co sprawia, że będzie doskonałym wyborem dla osób cierpiących na schorzenia związane m.in. z kręgosłupem czy biodrami. Ze względu na wysokie właściwości antyalergiczne materac termoelastyczny Vilia Memory HR 180x200 będzie także jak odpowiedni dla alergików szczególnie wrażliwych na roztocza. Dzięki swoim wymiarom pasuje do standardowego, dwuosobowego łóżka. W naszej ofercie dostępny jest pokrowiec na materac ECO100 z funkcją prania w dwóch wariantach do wyboru: BAMBUS lub ALOE-VERA.

  a

  Góra materaca
  1. Hybrydowy
  Dół materaca
  2. Pianka wysokoelastyczna H2
  Pokrowiec
  1. Eco100 (funkcja prania)
  Wysokość
  1. do 12cm
  Materac termoelastyczny 180x200

  DOSTAWA MATERACY

  dostawa materaca
  • Materace pakujemy próżniowo jedną z najnowocześniejszych maszyn w Europie, co gwarantuje brak jakichkolwiek strat w jakości.
  • Dzięki pakowaniu próżniowemu praktycznie w całości wyeliminowaliśmy częste uszkodzenia wysyłanych materacy w całości. Jednakże, na życzenie wysyłamy również materace w całości (koszt 99zł - przelew)
  • Wysyłka materaca od czasu zamówienia i potwierdzania płatności trwa od 10 do 14 dni roboczych.
  • Realny czas wysyłki uzależniony jest od ilości zamówień, zaksięgowania płatności oraz czasu schnięcia materaca
  • Kleje ekologiczne na bazie kleju wodoretlonkowego ma niezaprzeczalnie wiele zalet ale potrzebują dłuższego schnięcia i nie można ich magazynować. Stąd materace produkujemy tylko pod dane zamówienie.
  UWAGA W OKRESIE PRZEDŚWIĄTECZNYM Z PRZYCZYN OD NAS NIEZALEŻNYCH DOSTAWY MATERACY MOGĄ ULEC WYDŁUŻENIU
  No reviews
  Produkt dodany do porównania
  Produkt dodany do listy życzeń