Materac do sypialni 180x200

  MATERAC PERFEKT PRO 180x200

  Materac do sypialni 180x200 z najwygodniejszą nakładką termoelastyczną na rynku. Aż 4x twardości materaca H3-/H3/H3+/H4. Najszerszy dwuosobowy materac do standardowego łóżka. Do dużej sypialni. Wysokie wł ortopedyczne i antyalergiczne.

   PRODUKT ROKU 2015! 


  ⇑ KOKOSOWY - LATEKSOWANY / B-twardy H4 (góra) 
  ⇓ ELASTYCZNY HR WZMOCNIONY / Twardy H3 (dół)
  » NAKŁADKA MEMORY / Zmiękczająca górę materaca
  » Sprężynowy kieszeniowy 1 strefowy 
  » Pokrowiec na materac ECO100

  3 290,00 zł
  Brutto

   

  Materac PERFEKT PRO 180x200

  Dostępny w naszej ofercie materac Perfekt Pro 180x200 to wyjątkowy produkt stanowiący najlepszą odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Prezentujemy materac dwuosobowy wyposażony w nowoczesną nakładkę termoelastyczną wykonaną z pianki termoelastycznej H2, zapewniającą najwyższy wymiar wygody. Górę materaca stanowi dość twarda mata kokosowa lateksowa H4, na dole użyta jest natomiast wzmocniona pianka elastyczna H3. Całość innowacyjnej konstrukcji technologicznej wieńczy nakładka Memory, zmiękczająca górę materaca. Nasz materac twardy sprężynowy kieszeniowy jednostrefowy charakteryzuje się najwyższą jakością użytych materiałów i wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych w rozwoju branży materacowej.

  Parametry i właściwości materaca Perfekt Pro 180x200 z pokrowcem

  Proponowany przez nas model dwuosobowy Perfekt Pro 180x200 o wysokości 22 cm będzie doskonałym rozwiązaniem dla pragnących równowagi pomiędzy najzdrowszą dla ciała twardością materaca a oczekiwaną wygodą. W trakcie snu na tym materacu (w pozycji spania na boku) poszczególne partie ciała, szczególnie miejsca newralgiczne, takie jak kręgosłup, biodra, ramiona czy odcinek szyjny, mają zapewnione właściwe, stabilne podparcie. Lateksowa mata kokosowa gwarantuje trwałość, elastyczność i wysoce antyalergiczne środowisko. Materac posiada wysokie właściwości ortopedyczne, sprawdzi się więc w przypadku osób cierpiących z powodu różnych schorzeń kręgosłupa, bioder czy stawów, a także w profilaktyce chorób kostno-stawowych. Dodatkowym jego atutem są wysokie właściwości antyalergiczne, co minimalizuje obecność roztoczy, bakterii i grzybów. Materac Perfekt Pro 180x200 dostępny jest wraz z pokrowcem ECO100 w dwóch rodzajach do wyboru: Bambus lub Aloe Vera. Pokrowiec nadaje się do prania w pralce we wskazanej temperaturze.

  a

  Dla kogo
  3. Dla osób 0kg-80kg
  Góra materaca
  9. Mata kokosowa H5
  Dół materaca
  4. Pianka wysokoelastyczna H4
  Nakładka termoelastyczna
  2. W zestawie
  Sprężynowy
  2. Kieszeniowy 1 strefowy twardy
  Pokrowiec
  1. Eco100 (funkcja prania)
  Wysokość
  4. 20-22cm
  Materac do sypialni 180x200

  DOSTAWA MATERACY

  dostawa materaca
  • Materace pakujemy próżniowo jedną z najnowocześniejszych maszyn w Europie, co gwarantuje brak jakichkolwiek strat w jakości.
  • Dzięki pakowaniu próżniowemu praktycznie w całości wyeliminowaliśmy częste uszkodzenia wysyłanych materacy w całości. Jednakże, na życzenie wysyłamy również materace w całości (koszt 99zł - przelew)
  • Wysyłka materaca od czasu zamówienia i potwierdzania płatności trwa od 10 do 14 dni roboczych.
  • Realny czas wysyłki uzależniony jest od ilości zamówień, zaksięgowania płatności oraz czasu schnięcia materaca
  • Kleje ekologiczne na bazie kleju wodoretlonkowego ma niezaprzeczalnie wiele zalet ale potrzebują dłuższego schnięcia i nie można ich magazynować. Stąd materace produkujemy tylko pod dane zamówienie.
  UWAGA W OKRESIE PRZEDŚWIĄTECZNYM Z PRZYCZYN OD NAS NIEZALEŻNYCH DOSTAWY MATERACY MOGĄ ULEC WYDŁUŻENIU
  No reviews
  Produkt dodany do porównania
  Produkt dodany do listy życzeń