Najlepszy materac 120x200

  MATERAC INTENSO EXCLUSIVE 120x200

  Najwygodniejszy materac hybrydowy do spania. Najlepszy materac do łóżka. Dwie najwygodniejsze pianki na rynku. Jednoosobowy lub dwuosobowy do małych sypialni. Najwyższe wł. ortopedyczne i antyalergiczne.

   NAJBARDZIEJ LUKSUSOWY!  


  • Termoelaczny H1/ H2- (góra)
  • Wysokoelastyczny H2 (góra)
  • Elaastyczny H2+ (dół)
  • Kieszeniowy sprężynowy 7 strefowy
  • Pokrowiec do materaca BAMBUS
  2 390,00 zł
  Brutto

   

  Materac INTENSO EXCLUSIVE – produkt najwyższej klasy

  Materac INTENSO EXCLUSIVE 120x200 cm, jak sama jego nazwa wskazuje, jest produktem wyjątkowo wysokiej klasy, można śmiało nawet rzec, że luksusowym. Przekonują się o tym jego użytkownicy, doceniając przede wszystkim właściwości ortopedyczne oraz antyalergiczne. Spanie na nim pozwala efektywnie wypocząć nawet po najcięższym dniu, a przede wszystkim odciążyć kręgosłup, uniknąć drętwienia rąk i nóg oraz innego rodzaju problemów. Wykonany z pianki termoelastycznej H2 materac INTENSO EXCLUSIVE gwarantuje optymalne podparcie każdej części ciała podczas zażywania snu, a jego znaczna przewiewność powoduje, że nawet długie korzystanie z proponowanego modelu wiąże się z zachowaniem higieny na najwyższym poziomie.

  Bezpieczne i wygodne spanie na materacu INTENSO EXCLUSIVE niezależnie od rodzaju sylwetki

  Możliwy do nabycia w naszym sklepie materac INTENSO EXCLUSIVE zadowoli praktycznie każdego, ponieważ bezpiecznie i komfortowo mogą spać na nim zarówno dzieci, jak i dorośli nawet o większej niż standardowa masie ciała. W głównej mierze jest to zasługa posiadanych przez niego 7-strefowych sprężyn kieszeniowych. Uwagę zwraca także bambusowy pokrowiec, który dołączamy do zakupu materaca INTENSO EXCLUSIVE - utrzymanie go w czystości będzie bardzo łatwe ze względu na możliwość prania w pralce. Pokrowiec, co również istotne, mogą Państwo nabyć w dwóch kolorach – SILVER NANO bądź 3D WHITE. Zachęcamy więc do nabycia tego ekskluzywnego produktu, przeznaczonego do korzystania przez jedną lub dwie osoby.

  a

  Góra materaca
  1. Hybrydowy
  Dół materaca
  2. Pianka wysokoelastyczna H2
  Sprężynowy
  1. Kieszeniowy 7 strefowy
  Pokrowiec
  2. Bambus (funkcja prania)
  Wysokość
  4. 20-22cm
  Ortopedyczny
  2. Najwyższe właściwości
  Antyalergiczny
  1. Najwyższe właściwości
  Materace kieszeniowe hybrydowe

  DOSTAWA MATERACY

  dostawa materaca
  • Materace pakujemy próżniowo jedną z najnowocześniejszych maszyn w Europie, co gwarantuje brak jakichkolwiek strat w jakości.
  • Dzięki pakowaniu próżniowemu praktycznie w całości wyeliminowaliśmy częste uszkodzenia wysyłanych materacy w całości. Jednakże, na życzenie wysyłamy również materace w całości (koszt 99zł - przelew)
  • Wysyłka materaca od czasu zamówienia i potwierdzania płatności trwa od 10 do 14 dni roboczych.
  • Realny czas wysyłki uzależniony jest od ilości zamówień, zaksięgowania płatności oraz czasu schnięcia materaca
  • Kleje ekologiczne na bazie kleju wodoretlonkowego ma niezaprzeczalnie wiele zalet ale potrzebują dłuższego schnięcia i nie można ich magazynować. Stąd materace produkujemy tylko pod dane zamówienie.
  UWAGA W OKRESIE PRZEDŚWIĄTECZNYM Z PRZYCZYN OD NAS NIEZALEŻNYCH DOSTAWY MATERACY MOGĄ ULEC WYDŁUŻENIU
  No reviews

  Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

  Produkt dodany do porównania
  Produkt dodany do listy życzeń