Materac z pianki termoelastycznej 120x200

MATERAC VILIA MEMORY HR 120x200

Najlepszy materac piankowy. Jego najwyższa wygoda to rezultat połączenia dwóch najwygodniejszych pianek. Świetnie się sprawdza zarówno w łóżkach dla dorosłych jak i w łóżkach dla dzieci. Najlepsze rozwiązanie do łóżek regulowanych oraz rehabilitacyjnych. Elastyczny dobór grubości od 3cm do 30cm. Wysokie wł. ortopedyczne i antyalergiczne

 IDEALNY DLA DZIECKA I NIE TYLKO! 


  • Termoelastyczny H2 (góra)
  • Wysokoelastyczny H2 (dół)
  • Bez sprężyn
  • Pokrowiec na materac ECO100
1 190,00 zł
Brutto

 

Materac VILIA MEMORY HR dla dorosłych i dla dzieci

Materac VILIA MEMORY HR o wymiarach 120x200 cm to produkt, którego walory w równym stopniu zdołają docenić zarówno dorośli, jak i dzieci. Regularne spanie na nim pozwala nie tylko efektywnie odpocząć, ale też zadbać o własne zdrowie. Produkt powstał z myślą o osobach ważących do 80 kg, a zastosowane w nim rozwiązania sprawiają, że żaden z jego nabywców nie pożałuje swojego wyboru. Proponowany materac VILIA MEMORY HR został wykonany z pianki termoelastycznej, która ma za zadanie odciążyć kręgosłup, a przy tym zapobiegać takim efektom, jak drętwienie rąk oraz nóg czy powstawanie odleżyn. Właściwości tego modelu sprzyjają prawidłowemu krążeniu krwi.

Materac VILIA MEMORY HR utrzymujący przyjazny dla ludzkiego zdrowia mikroklimat

Możliwy do nabycia w naszym sklepie materac VILIA MEMORY HR doskonale sprawdza się w przypadku alergików, a także osób borykających się z różnego rodzaju problemami ortopedycznymi. Został zaprojektowany w taki sposób, aby efektywnie wchłaniać wilgoć i w wyniku tego tworzyć korzystny dla ludzkiego zdrowia mikroklimat. Pokrowiec materaca jest na tyle trwały, że bez obaw może być regularnie prany. Wspomniana wcześniej pianka świetnie dopasowuje się do każdego kształtu ciała, a poza tym cechuje ją wyraźna przewiewność. Nawet dłuższe korzystanie z materaca VILIA MEMORY HR nie powoduje powstawania przykrego zapachu, umożliwiając każdemu z jego użytkowników zażywanie relaksu w maksymalnie komfortowych warunkach.

a

Góra materaca
1. Hybrydowy
Dół materaca
2. Pianka wysokoelastyczna H2
Pokrowiec
1. Eco100 (funkcja prania)
Wysokość
1. do 12cm
Materace dla dzieci

DOSTAWA MATERACY

dostawa materaca
  • Materace pakujemy próżniowo jedną z najnowocześniejszych maszyn w Europie, co gwarantuje brak jakichkolwiek strat w jakości.
  • Dzięki pakowaniu próżniowemu praktycznie w całości wyeliminowaliśmy częste uszkodzenia wysyłanych materacy w całości. Jednakże, na życzenie wysyłamy również materace w całości (koszt 99zł - przelew)
  • Wysyłka materaca od czasu zamówienia i potwierdzania płatności trwa od 10 do 14 dni roboczych.
  • Realny czas wysyłki uzależniony jest od ilości zamówień, zaksięgowania płatności oraz czasu schnięcia materaca
  • Kleje ekologiczne na bazie kleju wodoretlonkowego ma niezaprzeczalnie wiele zalet ale potrzebują dłuższego schnięcia i nie można ich magazynować. Stąd materace produkujemy tylko pod dane zamówienie.
UWAGA W OKRESIE PRZEDŚWIĄTECZNYM Z PRZYCZYN OD NAS NIEZALEŻNYCH DOSTAWY MATERACY MOGĄ ULEC WYDŁUŻENIU
No reviews
Produkt dodany do porównania
Produkt dodany do listy życzeń