Materac piankowy 120x200

MATERAC VILIA 120x200

Najtańszy materac piankowy. Jednoosobowy lub dwuosobowy do małych sypialni. Polecany głównie jako materac okazjonalny. Do łóżek regulowanych lub do sypialni gościnnej. Elastyczny dobór grubości od 3cm do 30cm


  • Elastyczny H2+ (góra i dół)
  • Bez sprężyn
  • Pokrowiec na materac ECO100
590,00 zł
Brutto

 

Materac VILIA 120x200 cm dla jednej lub dwóch osób

Materac VILIA 120x200 cm jest najtańszym spośród oferowanych przez nas modeli piankowych o podanych wymiarach. Wypoczywając na nim, można bardzo szybko zauważyć nie tylko znaczną poprawę jakości snu, ale też brak lub zmniejszenie występowania poszczególnych problemów ze zdrowiem. Mamy tu na myśli przede wszystkim bóle kręgosłupa czy drętwienie kończyn. Proponowany w tym miejscu produkt może służyć jednej lub dwóm osobom jednocześnie – w zależności od ich postury. Materac VILIA powstał przy użyciu nieuczulających materiałów, co sprawia, że jego właściwości doceniają także alergicy. Inną jego zaletę stanowi wysoki poziom elastyczności i łatwość dopasowywania się względem praktycznie każdego rodzaju sylwetki.

Wyjątkowo przewiewny materac VILIA

Wraz z materacem VILIA każdy jego nabywca otrzymuje pokrowiec (ECO100) wyróżniający się dużą trwałością, a w związku z tym może być bezpiecznie prany. Warto również zauważyć, że proponowany przez nas artykuł sypialniany nie ulega zawilgoceniu ze względu na charakterystyczną dla niego przewiewność. W związku z tym może służyć swoim użytkownikom przez bardzo długi czas, zachowując swój atrakcyjny wygląd, a przede wszystkim właściwości ortopedyczne, jak również antyalergiczne. Nic więc dziwnego, że na zakup materaca VILIA decydują się Klienci poszukujący atrakcyjnego cenowo, a przy tym wysokojakościowego produktu, który zapewni im spokojny, zdrowy sen.

a

Dla kogo
1. Dla niemowląt
Góra materaca
6. Pianka elastyczna H2+
Dół materaca
3. Pianka Elastyczna H2+
Pokrowiec
1. Eco100 (funkcja prania)
Wysokość
1. do 12cm
Materace piankowe

DOSTAWA MATERACY

dostawa materaca
  • Materace pakujemy próżniowo jedną z najnowocześniejszych maszyn w Europie, co gwarantuje brak jakichkolwiek strat w jakości.
  • Dzięki pakowaniu próżniowemu praktycznie w całości wyeliminowaliśmy częste uszkodzenia wysyłanych materacy w całości. Jednakże, na życzenie wysyłamy również materace w całości (koszt 99zł - przelew)
  • Wysyłka materaca od czasu zamówienia i potwierdzania płatności trwa od 10 do 14 dni roboczych.
  • Realny czas wysyłki uzależniony jest od ilości zamówień, zaksięgowania płatności oraz czasu schnięcia materaca
  • Kleje ekologiczne na bazie kleju wodoretlonkowego ma niezaprzeczalnie wiele zalet ale potrzebują dłuższego schnięcia i nie można ich magazynować. Stąd materace produkujemy tylko pod dane zamówienie.
UWAGA W OKRESIE PRZEDŚWIĄTECZNYM Z PRZYCZYN OD NAS NIEZALEŻNYCH DOSTAWY MATERACY MOGĄ ULEC WYDŁUŻENIU
No reviews

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Produkt dodany do porównania
Produkt dodany do listy życzeń