Materace jednoosobowe 120x200

  MATERAC INTENSO MEMORY HR 120x200

  Drugi najczęściej kupowany materac w sklepie. Dwie najwygodniejsze pianki na rynku. Jednoosobowy lub dwuosobowy do małych sypialni. Wysokie wł. ortopedyczne i antyalergiczne. 

   NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANY! 


  • Termoelastyczny H2 (góra)
  • Wysokoelastyczny H2 (dół)
  • Kieszeniowy sprężynowy 7 strefowy
  • Pokrowiec do materaca BAMBUS
  2 090,00 zł
  Brutto

   

  Materac INTENSO MEMORY HR

  Materac INTENSO MEMORY HR charakteryzuje się wysokim poziomem elastyczności, dzięki czemu sypianie na nim wiąże się z odczuwaniem pełnego komfortu. Oferowany model pozwala jednak nie tylko wypoczywać efektywnie jak nigdy dotąd, ale też korzystnie wpływa na zdrowie swoich użytkowników. Jego właściwości ortopedyczne powodują, że bóle kręgosłupa, problemy mięśniowe czy drętwienie kończyn szybko przestają dawać o sobie znać. Antyalergiczność materaca INTENSO MEMORY HR doceniana jest z kolei przez wszystkich alergików potrzebujących specjalnych rozwiązań.

  Dedykowany nie tylko osobom szczupłym materac INTENSO MEMORY HR

  Dostępny w naszym sklepie materac INTENSO MEMORY HR o wymiarach 120x200 cm powstał przy użyciu pianki termoelastycznej. Na wykonanie jego górnej części zużytych zostało 50 kg/m3 produktu, a 35 kg/m3 potrzebnych było do uzyskania jego dolnej warstwy. Sprężyny kieszeniowe 7-strefowe zapewniają natomiast pożądaną stabilność, gwarantując pełne bezpieczeństwo nie tylko osobom szczupłym, lecz także ważącym nieco więcej. Bambusowy pokrowiec na materac INTENSO MEMORY HR w kolorze SILVER NANO lub 3D WHITE wyróżnia zaś wysoki poziom trwałości, pozwalający czyścić go przy użyciu pralki. Jak zatem widać, oferowany model jest nie tylko przydatny w każdej sypialni, ale też funkcjonalny i zdolny zachować swój atrakcyjny wygląd przez długi czas. Wszystkie te cechy powodują, że należy do jednych z najczęściej wybieranych przez naszych Klientów.

  a

  Dla kogo
  1. Dla niemowląt
  Góra materaca
  2. Pianka termoelastyczna H2
  Dół materaca
  2. Pianka wysokoelastyczna H2
  Sprężynowy
  1. Kieszeniowy 7 strefowy
  Pokrowiec
  2. Bambus (funkcja prania)
  Wysokość
  3. 18-20cm
  Materace kieszeniowe termoelastyczne wysokoelastyczne

  DOSTAWA MATERACY

  dostawa materaca
  • Materace pakujemy próżniowo jedną z najnowocześniejszych maszyn w Europie, co gwarantuje brak jakichkolwiek strat w jakości.
  • Dzięki pakowaniu próżniowemu praktycznie w całości wyeliminowaliśmy częste uszkodzenia wysyłanych materacy w całości. Jednakże, na życzenie wysyłamy również materace w całości (koszt 99zł - przelew)
  • Wysyłka materaca od czasu zamówienia i potwierdzania płatności trwa od 10 do 14 dni roboczych.
  • Realny czas wysyłki uzależniony jest od ilości zamówień, zaksięgowania płatności oraz czasu schnięcia materaca
  • Kleje ekologiczne na bazie kleju wodoretlonkowego ma niezaprzeczalnie wiele zalet ale potrzebują dłuższego schnięcia i nie można ich magazynować. Stąd materace produkujemy tylko pod dane zamówienie.
  UWAGA W OKRESIE PRZEDŚWIĄTECZNYM Z PRZYCZYN OD NAS NIEZALEŻNYCH DOSTAWY MATERACY MOGĄ ULEC WYDŁUŻENIU
  No reviews
  Produkt dodany do porównania
  Produkt dodany do listy życzeń