Materac do łóżka 180x200

MATERAC PERFEKT KOKOS 180x200

Twardy materac kieszeniowy 180x200 dla osób o wysokiej wadze oraz do hoteli. Najszerszy dwuosobowy materac do standardowego łóżka. Do dużej sypialni. Optymalne wł. ortopedyczne i antyalergiczne. 


⇑⇓ ELASTYCZNY WZMOCNIONY / Twardy H3 (góra i dół) 
» Sprężynowy kieszeniowy 1 strefowy 
»  Pokrowiec na materac ECO100

2 490,00 zł
Brutto

 

Materac PERFEKT KOKOS 180x200

Proponujemy Państwu materac kieszeniowy Perfekt Kokos 180x200. Dwuosobowy, twardy, idealny dla osób o większej wadze. To częsty wybór właścicieli hoteli. Bardzo twarda mata kokosowa lateksowa została użyta w górnej części materaca, dół zaś stanowi wzmocniona pianka elastyczna H3. Prezentowany model wyposażony jest w sprężyny kieszeniowe jednostrefowe, zapewniające sztywność materaca, zapobiegające nadmiernemu zapadaniu się ciała nawet przez osoby o większej masie. Nasz materac o wysokości 18 cm to optymalne rozwiązanie dla tych, którzy szukają komfortu i wygody, a jednocześnie chcą dbać o zdrowie.

Jakie korzyści otrzymujesz, wybierając materac Perfekt Kokos 180x200?

Model Perfekt Kokos 180x200 to połączenie niezawodnych rozwiązań wykorzystywanych w materacach kieszeniowych oraz innowacyjnych osiągnięć technologicznych w produkcji nowoczesnych pianek elastycznych. Dzięki takiej konstrukcji materac jest elastyczny i gwarantuje stabilne, właściwe podparcie dla poszczególnych części ciała (także podczas snu na boku), jak również dla miejsc newralgicznych, takich jak kręgosłup, biodra, odcinek szyjny czy ramiona. Dodatkowym atutem naszego materaca są jego optymalne właściwości ortopedyczne i antyalergiczne, co sprawia, że kupując model kieszeniowy Perfekt Kokos 180x200, dbasz o zdrowie układu kostno-stawowego, a w dodatku unikasz rozwoju szkodliwych dla organizmu drobnoustrojów, takich jak roztocza, bakterie czy grzyby. Ponadto, bardzo twarda mata kokosowa lateksowa w górnej części materaca zapewnia wysoce antyalergiczne środowisko. Warto wspomnieć, że materiały używane w produkcji naszych materacy są najwyższej jakości, gwarantują zatem wieloletnią wytrzymałość i odporność.

a

Góra materaca
9. Mata kokosowa H5
Dół materaca
4. Pianka wysokoelastyczna H4
Sprężynowy
2. Kieszeniowy 1 strefowy twardy
Pokrowiec
1. Eco100 (funkcja prania)
Wysokość
2. 16-18cm
Materac do łóżka 180x200

DOSTAWA MATERACY

dostawa materaca
  • Materace pakujemy próżniowo jedną z najnowocześniejszych maszyn w Europie, co gwarantuje brak jakichkolwiek strat w jakości.
  • Dzięki pakowaniu próżniowemu praktycznie w całości wyeliminowaliśmy częste uszkodzenia wysyłanych materacy w całości. Jednakże, na życzenie wysyłamy również materace w całości (koszt 99zł - przelew)
  • Wysyłka materaca od czasu zamówienia i potwierdzania płatności trwa od 10 do 14 dni roboczych.
  • Realny czas wysyłki uzależniony jest od ilości zamówień, zaksięgowania płatności oraz czasu schnięcia materaca
  • Kleje ekologiczne na bazie kleju wodoretlonkowego ma niezaprzeczalnie wiele zalet ale potrzebują dłuższego schnięcia i nie można ich magazynować. Stąd materace produkujemy tylko pod dane zamówienie.
UWAGA W OKRESIE PRZEDŚWIĄTECZNYM Z PRZYCZYN OD NAS NIEZALEŻNYCH DOSTAWY MATERACY MOGĄ ULEC WYDŁUŻENIU
No reviews
Produkt dodany do porównania
Produkt dodany do listy życzeń