Materac kokosowy 180x200

MATERAC EUFORIA KOKOS 180x200

Materac 180x200 dla niezdecydowanych. Dwie różne twardości. Najszerszy dwuosobowy materac do standardowego łóżka. Do dużej sypialni. Optymalne wł. ortopedyczne oraz wysokie antyalergiczne. 


⇑ KOKOSOWY - LATEKSOWANY / Twardszy H3 (góra) 
⇓ ELASTYCZNY / Średni H2+ (dół)
» Sprężynowy kieszeniowy 7 strefowy 
» Pokrowiec na materac ECO100

2 290,00 zł
Brutto

 

Materac Euforia Kokos 180x200

Materac Euforia Kokos 180x200 to propozycja dla osób ceniących funkcjonalność i użyteczność w najlepszym wydaniu. Komfortowy i wygodny materac gwarantuje regenerację i satysfakcjonujący odpoczynek w czasie snu bez względu na wiek czy też masę ciała. Do dyspozycji klientów oddajemy model wykonany z maty kokosowej lateksowej o twardości H3 i pianki elastycznej H2. Nie bez znaczenia pozostaje zastosowanie kieszeniowych 7-strefowych sprężyn, odpowiadających za trwałość i stabilność konstrukcji. Jesteśmy przekonani, że optymalne właściwości ortopedyczne prezentowanego materaca Euforia Kokos 180x200 oraz jego wysokie właściwości antyalergiczne będą doskonałym wyborem dla użytkowników chcących kupić dobrej jakości materac profilaktycznie, jak i osób z przewlekłym bólem kręgosłupa.

Materac kieszeniowy Euforia Kokos 180x200

Materac Euforia Kokos 180x200 to świetny wybór dla osób poszukujących stabilnego podparcia, który uśmierzy ból kręgosłupa w czasie snu. Odpowiednio zaprojektowana konstrukcja i wykorzystanie dwóch poziomów twardości z pewnością umożliwi dopasowanie modelu do indywidualnych potrzeb i preferencji. Materac Euforia Kokos 180x200 o grubości około 18 cm rekomendowany jest dla osób w przedziale wagowym średnim i wyższym. Jego stabilność i trwałość z pewnością przyniesie satysfakcję z odpoczynku oraz nocnej regeneracji. Świetnie sprawdzi się u alergików. Nie bez powodu prezentowany model jest jednym z chętniej wybieranych w naszej ofercie.

a

Dla kogo
1. Dla niemowląt
Góra materaca
8. Mata kokosowa H3
Dół materaca
3. Pianka Elastyczna H2+
Sprężynowy
1. Kieszeniowy 7 strefowy
Pokrowiec
1. Eco100 (funkcja prania)
Wysokość
2. 16-18cm
Materac kokosowy 180x200

DOSTAWA MATERACY

dostawa materaca
  • Materace pakujemy próżniowo jedną z najnowocześniejszych maszyn w Europie, co gwarantuje brak jakichkolwiek strat w jakości.
  • Dzięki pakowaniu próżniowemu praktycznie w całości wyeliminowaliśmy częste uszkodzenia wysyłanych materacy w całości. Jednakże, na życzenie wysyłamy również materace w całości (koszt 99zł - przelew)
  • Wysyłka materaca od czasu zamówienia i potwierdzania płatności trwa od 10 do 14 dni roboczych.
  • Realny czas wysyłki uzależniony jest od ilości zamówień, zaksięgowania płatności oraz czasu schnięcia materaca
  • Kleje ekologiczne na bazie kleju wodoretlonkowego ma niezaprzeczalnie wiele zalet ale potrzebują dłuższego schnięcia i nie można ich magazynować. Stąd materace produkujemy tylko pod dane zamówienie.
UWAGA W OKRESIE PRZEDŚWIĄTECZNYM Z PRZYCZYN OD NAS NIEZALEŻNYCH DOSTAWY MATERACY MOGĄ ULEC WYDŁUŻENIU
No reviews
Produkt dodany do porównania
Produkt dodany do listy życzeń