Materac kokosowy 180x200

  MATERAC EUFORIA KOKOS 180x200

  Materac 180x200 dla niezdecydowanych. Dwie różne twardości. Najszerszy dwuosobowy materac do standardowego łóżka. Do dużej sypialni. Optymalne wł. ortopedyczne oraz wysokie antyalergiczne. 


  ⇑ KOKOSOWY - LATEKSOWANY / Twardszy H3 (góra) 
  ⇓ ELASTYCZNY / Średni H2+ (dół)
  » Sprężynowy kieszeniowy 7 strefowy 
  » Pokrowiec na materac ECO100

  2 290,00 zł
  Brutto

   

  Materac Euforia Kokos 180x200

  Materac Euforia Kokos 180x200 to propozycja dla osób ceniących funkcjonalność i użyteczność w najlepszym wydaniu. Komfortowy i wygodny materac gwarantuje regenerację i satysfakcjonujący odpoczynek w czasie snu bez względu na wiek czy też masę ciała. Do dyspozycji klientów oddajemy model wykonany z maty kokosowej lateksowej o twardości H3 i pianki elastycznej H2. Nie bez znaczenia pozostaje zastosowanie kieszeniowych 7-strefowych sprężyn, odpowiadających za trwałość i stabilność konstrukcji. Jesteśmy przekonani, że optymalne właściwości ortopedyczne prezentowanego materaca Euforia Kokos 180x200 oraz jego wysokie właściwości antyalergiczne będą doskonałym wyborem dla użytkowników chcących kupić dobrej jakości materac profilaktycznie, jak i osób z przewlekłym bólem kręgosłupa.

  Materac kieszeniowy Euforia Kokos 180x200

  Materac Euforia Kokos 180x200 to świetny wybór dla osób poszukujących stabilnego podparcia, który uśmierzy ból kręgosłupa w czasie snu. Odpowiednio zaprojektowana konstrukcja i wykorzystanie dwóch poziomów twardości z pewnością umożliwi dopasowanie modelu do indywidualnych potrzeb i preferencji. Materac Euforia Kokos 180x200 o grubości około 18 cm rekomendowany jest dla osób w przedziale wagowym średnim i wyższym. Jego stabilność i trwałość z pewnością przyniesie satysfakcję z odpoczynku oraz nocnej regeneracji. Świetnie sprawdzi się u alergików. Nie bez powodu prezentowany model jest jednym z chętniej wybieranych w naszej ofercie.

  a

  Dla kogo
  1. Dla niemowląt
  Góra materaca
  8. Mata kokosowa H3
  Dół materaca
  3. Pianka Elastyczna H2+
  Sprężynowy
  1. Kieszeniowy 7 strefowy
  Pokrowiec
  1. Eco100 (funkcja prania)
  Wysokość
  2. 16-18cm
  Materac kokosowy 180x200

  DOSTAWA MATERACY

  dostawa materaca
  • Materace pakujemy próżniowo jedną z najnowocześniejszych maszyn w Europie, co gwarantuje brak jakichkolwiek strat w jakości.
  • Dzięki pakowaniu próżniowemu praktycznie w całości wyeliminowaliśmy częste uszkodzenia wysyłanych materacy w całości. Jednakże, na życzenie wysyłamy również materace w całości (koszt 99zł - przelew)
  • Wysyłka materaca od czasu zamówienia i potwierdzania płatności trwa od 10 do 14 dni roboczych.
  • Realny czas wysyłki uzależniony jest od ilości zamówień, zaksięgowania płatności oraz czasu schnięcia materaca
  • Kleje ekologiczne na bazie kleju wodoretlonkowego ma niezaprzeczalnie wiele zalet ale potrzebują dłuższego schnięcia i nie można ich magazynować. Stąd materace produkujemy tylko pod dane zamówienie.
  UWAGA W OKRESIE PRZEDŚWIĄTECZNYM Z PRZYCZYN OD NAS NIEZALEŻNYCH DOSTAWY MATERACY MOGĄ ULEC WYDŁUŻENIU
  No reviews
  Produkt dodany do porównania
  Produkt dodany do listy życzeń