Twardy materac 80x200

MATERAC PERFEKT 80x200

Twardy materac kieszeniowy 80x200 dla osób o wysokiej wadze oraz do hoteli. Najmniejszy materac jednoosobowy. Optymalne wł. ortopedyczne i antyalergiczne. 


⇑⇓ ELASTYCZNY WZMOCNIONY HR / Twardy H3 (góra i dół) 
» Sprężynowy kieszeniowy 1 strefowy 
»  Pokrowiec na materac ECO100

1 290,00 zł
Brutto

 

Materace Perfekt 80x200

Dobór odpowiedniego materaca ma kluczowe znaczenie dla komfortu snu. Co do tego chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Specjaliści zgodnie stwierdzają, że statystycznie człowiek przesypia ⅓ swojego życia. Warto zatem zainwestować w dobrej jakości materac, który sprawi, że w nocy odpoczniesz, a rano wstaniesz z nową energią. Dobrym wyborem, szczególnie wówczas gdy doskwiera Ci ból kręgosłupa, będą materace Perfekt 80x200 cm. Postaw na przewiewność, komfort i zdrowy sen. Sprawdź, jak bardzo może zmienić się Twój codzienny wypoczynek. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Twardy materac idealny do domu i do hotelu

Materace Perfekt 80x200 cm to optymalne połączenie właściwości rehabilitacyjnych i ortopedycznych. Dzięki temu okażą się idealne zarówno do domu, jak i do hotelu, w którym nocują osoby o zróżnicowanej sylwetce, różnorodnych potrzebach czy dolegliwościach. Twardy materac kieszeniowy to najwyższa trwałość na odkształcenia, nawet 10 razy większa niż w przypadku klasycznych modeli do sypialni. Dodatkowo gwarantują one sprawny obieg powietrza. Długa żywotność materacy Perfekt 80x200 powoduje, że są one doskonałą inwestycją na lata. Brak konieczności szybkiej wymiany sprawia, że ostatecznie zakup okazuje się opłacalny.

Dla kogo materace Perfekt 80x200 cm?

Wysokoelastyczne materace Perfekt 80x200 cm dedykowane są dla osób o wysokiej wadze. Zapewniają wygodę podczas snu czy też popołudniowego wypoczynku. Decydując się na materac H3, możesz zapomnieć o problematycznym przewracaniu się na zbyt miękkim podłożu. Dzięki niemu w końcu porządnie się wyśpisz, wstaniesz o zaplanowanej godzinie w szczytowej formie i zrealizujesz wszystkie zakładane na następny dzień zadania. Ten model będzie także strzałem w dziesiątkę dla osób z alergią. Zadbaj o swój kręgosłup i lepsze samopoczucie!

Góra materaca
7. Pianka wysokoelastyczna H4
Dół materaca
4. Pianka wysokoelastyczna H4
Sprężynowy
2. Kieszeniowy 1 strefowy twardy
Pokrowiec
1. Eco100 (funkcja prania)
Wysokość
2. 16-18cm
Twardy materac 80x200

DOSTAWA MATERACY

dostawa materaca
  • Materace pakujemy próżniowo jedną z najnowocześniejszych maszyn w Europie, co gwarantuje brak jakichkolwiek strat w jakości.
  • Dzięki pakowaniu próżniowemu praktycznie w całości wyeliminowaliśmy częste uszkodzenia wysyłanych materacy w całości. Jednakże, na życzenie wysyłamy również materace w całości (koszt 99zł - przelew)
  • Wysyłka materaca od czasu zamówienia i potwierdzania płatności trwa od 10 do 14 dni roboczych.
  • Realny czas wysyłki uzależniony jest od ilości zamówień, zaksięgowania płatności oraz czasu schnięcia materaca
  • Kleje ekologiczne na bazie kleju wodoretlonkowego ma niezaprzeczalnie wiele zalet ale potrzebują dłuższego schnięcia i nie można ich magazynować. Stąd materace produkujemy tylko pod dane zamówienie.
UWAGA W OKRESIE PRZEDŚWIĄTECZNYM Z PRZYCZYN OD NAS NIEZALEŻNYCH DOSTAWY MATERACY MOGĄ ULEC WYDŁUŻENIU
No reviews
Produkt dodany do porównania
Produkt dodany do listy życzeń