Materac do łóżka 80x200

  MATERAC PERFEKT KOKOS 80x200

  Twardy materac kieszeniowy 80x200 dla osób o wysokiej wadze oraz do hoteli. Najmniejszy materac jednoosobowy. Optymalne wł. ortopedyczne i antyalergiczne. 


  ⇑⇓ ELASTYCZNY WZMOCNIONY / Twardy H3 (góra i dół) 
  » Sprężynowy kieszeniowy 1 strefowy 
  »  Pokrowiec na materac ECO100

  1 490,00 zł
  Brutto

   

  Materac Perfekt Kokos 80x200

  Nie możesz się wyspać? Twój dotychczasowy materac jest zbyt miękki, co sprawia, że nie możesz dobrze się w nim ułożyć? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Materac kieszeniowy Perfekt Kokos 80x200 cm to jakość, którą docenisz już pierwszej nocy. Dzięki niemu zadbasz o zdrowy sen i zlikwidujesz ból pleców, a rankiem będziesz wstawać z nową energią do działania. Elastyczny, wzmocniony materac H3 (góra i dół) bardzo często wybierany jest zarówno do domowych, jak i hotelowych sypialni. Prezentowany model wyróżnia się świetną trwałością, dzięki czemu zakup staje się inwestycją na długie lata. Ten materac z pewnością posłuży Ci o wiele dłużej niż dotychczasowy. Jesteśmy tego pewni!

  Materac a jakość snu

  Najnowsze badania pokazują, że jakość snu ma ogromne znaczenie dla efektywności pracy, realizacji codziennych zadań, osiągnięć sportowych czy dobrego samopoczucia. Statystycznie człowiek przesypia ⅓ swojego życia. To bardzo dużo! Choć część osób lekceważy sen, ma on bardzo duże znaczenie dla rozwoju człowieka, regeneracji i zdrowia. Wybierając materac kieszeniowy Perfekt Kokos 80x200, masz gwarancję, że Twój sen będzie najlepszej jakości. Codziennie będziesz budzić się bez bólu pleców z ogromną ilością energii i chęci do stawiania czoła kolejnym, codziennym wyzwaniom.

  Zalety twardych materacy kieszeniowych Perfekt Kokos 80x200

  Kieszeniowe materace Perfekt Kokos 80x200 to najmniejsze wersje jednoosobowych materacy dedykowanych dla osób z nieco wyższą wagą. Wykazują cenne właściwości rehabilitacyjne, ortopedyczne oraz antyalergiczne. Oznacza to, że są idealnym rozwiązaniem nie tylko do domu, ale również do hoteli, których właściciele muszą sprostać różnorodnym wymaganiom gości. Proponowany model cechuje się dużo wyższą trwałością na odkształcenia niż tradycyjne materace sypialniane. Różnica może być nawet 10-krotna. Materace kieszeniowe 80x200 cieszą się także dużą popularnością wśród osób po urazach i z różnymi dysfunkcjami.

  Góra materaca
  9. Mata kokosowa H5
  Dół materaca
  4. Pianka wysokoelastyczna H4
  Sprężynowy
  2. Kieszeniowy 1 strefowy twardy
  Pokrowiec
  1. Eco100 (funkcja prania)
  Wysokość
  2. 16-18cm

  DOSTAWA MATERACY

  dostawa materaca
  • Materace pakujemy próżniowo jedną z najnowocześniejszych maszyn w Europie, co gwarantuje brak jakichkolwiek strat w jakości.
  • Dzięki pakowaniu próżniowemu praktycznie w całości wyeliminowaliśmy częste uszkodzenia wysyłanych materacy w całości. Jednakże, na życzenie wysyłamy również materace w całości (koszt 99zł - przelew)
  • Wysyłka materaca od czasu zamówienia i potwierdzania płatności trwa od 10 do 14 dni roboczych.
  • Realny czas wysyłki uzależniony jest od ilości zamówień, zaksięgowania płatności oraz czasu schnięcia materaca
  • Kleje ekologiczne na bazie kleju wodoretlonkowego ma niezaprzeczalnie wiele zalet ale potrzebują dłuższego schnięcia i nie można ich magazynować. Stąd materace produkujemy tylko pod dane zamówienie.
  UWAGA W OKRESIE PRZEDŚWIĄTECZNYM Z PRZYCZYN OD NAS NIEZALEŻNYCH DOSTAWY MATERACY MOGĄ ULEC WYDŁUŻENIU
  No reviews
  Produkt dodany do porównania
  Produkt dodany do listy życzeń