Materac do sypialni 80x200

  MATERAC PERFEKT PRO 80x200

  Materac 80x200 z najwygodniejszą nakładką termoelastyczną na rynku. Aż 4x twardości materaca H3-/H3/H3+/H4. Najmniejszy materac jednoosobowy. Wysokie wł ortopedyczne i antyalergiczne.

   PRODUKT ROKU 2015! 


  ⇑ KOKOSOWY - LATEKSOWANY / B-twardy H4 (góra) 
  ⇓ ELASTYCZNY HR WZMOCNIONY / Twardy H3 (dół)
  » NAKŁADKA MEMORY / Zmiękczająca górę materaca
  » Sprężynowy kieszeniowy 1 strefowy 
  » Pokrowiec na materac ECO100

  1 990,00 zł
  Brutto

   

  Materac Perfekt Pro 80x200

  Dobry sen to podstawa dobrego życia. Każdy, kto chce w pełni czerpać z życia zawodowego i rodzinnego, rozwijać się oraz doskonalić, powinien szczególną uwagę zwrócić na jakość snu. Materac Perfekt Pro 80x200, jaki znajdziesz w naszym sklepie internetowym alvare.pl,  to gwarancja przespania całej nocy i przywitania poranka z nową energią. Materac posiada nakładkę termoelastyczną, która wyniesie Twój codzienny odpoczynek na inny poziom. Masz pytania? Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

  Materac Perfekt Pro 80x200 - dlaczego warto go mieć?

  Materac Perfekt Pro 80x200 to przede wszystkim inwestycja na lata, na którą równie często decydują się właściciele hoteli i pensjonatów oraz osoby prywatne, którym bardzo zależy na spokojnym, zdrowym śnie. Kokosowy, lateksowy materac twardy H4 (góra) i H3 (dół) cechuje się nawet 10-krotnie większą trwałością na odkształcenia niż tradycyjne modele. Perfekt Pro 80x200 to najmniejszy materac jednoosobowy, jednakże w kolekcji znajdziesz także wersje dedykowane dla par z różnicą wag 50-180 kg. Proponowany materac pozwoli Ci szybko ułożyć się w łóżku, spokojnie zasnąć i wstać z maksymalną ilością energii.

  Materac Perfekt Pro 80x200 warty wyboru

  Materac Perfekt Pro 80x200 to nasz bestseller. Uznany został produktem roku 2015. Nic w tym dziwnego. To model sprężynowy, kieszeniowy, 1-strefowy o wysokich właściwościach ortopedycznych, rehabilitacyjnych i antyalergicznych. W standardzie dostępny jest na niego pokrowiec ECO 100 (z funkcją prania), lecz opcjonalnie można zaopatrzyć się w pokrowiec BAMBUS lub ALOE-VERA. Zdecydowanie będzie służyć Ci przez długie lata, zachowując przy tym właściwości estetyczne oraz funkcjonalne.

  Dla kogo
  3. Dla osób 0kg-80kg
  Góra materaca
  9. Mata kokosowa H5
  Dół materaca
  4. Pianka wysokoelastyczna H4
  Nakładka termoelastyczna
  2. W zestawie
  Sprężynowy
  2. Kieszeniowy 1 strefowy twardy
  Pokrowiec
  1. Eco100 (funkcja prania)
  Wysokość
  4. 20-22cm

  DOSTAWA MATERACY

  dostawa materaca
  • Materace pakujemy próżniowo jedną z najnowocześniejszych maszyn w Europie, co gwarantuje brak jakichkolwiek strat w jakości.
  • Dzięki pakowaniu próżniowemu praktycznie w całości wyeliminowaliśmy częste uszkodzenia wysyłanych materacy w całości. Jednakże, na życzenie wysyłamy również materace w całości (koszt 99zł - przelew)
  • Wysyłka materaca od czasu zamówienia i potwierdzania płatności trwa od 10 do 14 dni roboczych.
  • Realny czas wysyłki uzależniony jest od ilości zamówień, zaksięgowania płatności oraz czasu schnięcia materaca
  • Kleje ekologiczne na bazie kleju wodoretlonkowego ma niezaprzeczalnie wiele zalet ale potrzebują dłuższego schnięcia i nie można ich magazynować. Stąd materace produkujemy tylko pod dane zamówienie.
  UWAGA W OKRESIE PRZEDŚWIĄTECZNYM Z PRZYCZYN OD NAS NIEZALEŻNYCH DOSTAWY MATERACY MOGĄ ULEC WYDŁUŻENIU
  No reviews
  Produkt dodany do porównania
  Produkt dodany do listy życzeń