Materace do spania 80x200

MATERAC INTENSO MEMORY HR 80x200

Najczęściej sprzedawany materac 80x200 w naszym sklepie. Dwie najwygodniejsze pianki na rynku. Najmniejszy materac jednoosobowy. Wysokie wł. ortopedyczne i antyalergiczne. 

 BESTSELLER! 


⇑ TERMOELASTYCZNY / Średni H2 (góra) 
⇓ WYSOKOELASTYCZNY / Średni H2 (dół)
» Sprężynowy kieszeniowy 7 strefowy 
» Pokrowiec na materac BAMBUS

1 690,00 zł
Brutto

 

Materac Intenso Memory HR 80x200

Intenso Memory HR 80x200 to wysokiej klasy materac bazujący na 7-strefowych sprężynach kieszeniowych, gwarantujących idealne warunki do wypoczynku. Dedykowany jest do łóżek jednoosobowych. Jest to najmniejszy model spośród materacy jednoosobowych termoelastycznych. Stanowi świetny wybór zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci. Świetnie sprawdza się w przestrzeni mieszkalnej i biznesowej. Często wybierany jest to luksusowych, dbających o wygodę swoich gości hoteli oraz pensjonatów. Zdecydowanie zapewni maksymalną wygodę podczas snu czy popołudniowego wypoczynku.

Właściwości materacy Intenso Memory HR 80x200

Materace Intenso Memory HR 80x200 to nie tylko staranny dobór wysokiej jakości surowców gwarantujących zachowanie walorów estetycznych materaca na długie lata.  Intenso Memory HR to także doskonałe właściwości antyalergiczne i ortopedyczne. Jest to zatem produkt stworzony z myślą o osobach, które mają poważne problemy z kręgosłupem i alergiami. Model dedykowany jest dla osób o wadze do 100 kg. Jest zatem świetny dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W standardzie materac posiada pokrowiec BAMBUS, jednakże istnieje możliwość uzupełnienia zakupu o pokrowiec SILVER NANO lub 3D WHITE.

Dlaczego sen jest taki ważny?

Sen jest potrzebny każdemu człowiekowi, ma ogromny wpływ na jakość życia i efektywność w realizacji codziennych zadań. To czas, gdy organizm się regeneruje, nabiera siły, pomaga sprawnie funkcjonować. Regulowane są procesy hormonalne, zachodzą istotne procesy mózgowe, poprawia się odporność oraz ma miejsce wzmożona odbudowa komórek. Jeśli zatem masz problemy z pamięcią, doskwiera Ci rozdrażnienie, skarżysz się na częste bóle głowy i infekcje, to koniecznie zainwestuj w nowy materac Intenso Memory HR 80x200. Dzięki niemu zapomnisz o wszystkich dolegliwościach i w końcu się wyśpisz. Nie zwlekaj zatem - złóż zamówienie!

Dla kogo
1. Dla niemowląt
Góra materaca
2. Pianka termoelastyczna H2
Dół materaca
2. Pianka wysokoelastyczna H2
Sprężynowy
1. Kieszeniowy 7 strefowy
Pokrowiec
2. Bambus (funkcja prania)
Wysokość
3. 18-20cm
Materac do spania 80x200

DOSTAWA MATERACY

dostawa materaca
  • Materace pakujemy próżniowo jedną z najnowocześniejszych maszyn w Europie, co gwarantuje brak jakichkolwiek strat w jakości.
  • Dzięki pakowaniu próżniowemu praktycznie w całości wyeliminowaliśmy częste uszkodzenia wysyłanych materacy w całości. Jednakże, na życzenie wysyłamy również materace w całości (koszt 99zł - przelew)
  • Wysyłka materaca od czasu zamówienia i potwierdzania płatności trwa od 10 do 14 dni roboczych.
  • Realny czas wysyłki uzależniony jest od ilości zamówień, zaksięgowania płatności oraz czasu schnięcia materaca
  • Kleje ekologiczne na bazie kleju wodoretlonkowego ma niezaprzeczalnie wiele zalet ale potrzebują dłuższego schnięcia i nie można ich magazynować. Stąd materace produkujemy tylko pod dane zamówienie.
UWAGA W OKRESIE PRZEDŚWIĄTECZNYM Z PRZYCZYN OD NAS NIEZALEŻNYCH DOSTAWY MATERACY MOGĄ ULEC WYDŁUŻENIU
No reviews
Produkt dodany do porównania
Produkt dodany do listy życzeń