materac-z-pianki-wysokoelastycznej-180x200

  MATERAC VILIA HR 180x200

  Wygodny materac z zimnej pianki HR 180x200. Najszerszy dwuosobowy materac do standardowego łóżka. Do dużej sypialni. Podwyższone wł. ortopedyczne i antyalergiczne. 


  ⇑⇓ WYSOKOELASTYCZNY HR / Średni H2 (góra i dół) 
  » Bez sprężyn 
  » Pokrowiec na materac ECO100

  1 090,00 zł
  Brutto

   

  Materac VILIA HR 180x200

  Oferujemy materac wysokoelastyczny Vilia HR 180x200 o wysokości 12 cm. Wykonany z wysokiej jakości pianki wysokoelastycznej HR zapewnia najwyższy komfort snu oraz korzystny wpływ na mięśnie i układ kostny. Materace wysokoelastyczne charakteryzują się przede wszystkim wysoką sprężystością i elastycznością punktową, świetnie dostosowując się do ludzkiego ciała. Konstrukcja tych materacy uniemożliwia rozwój roztoczy, bakterii i grzybów, dzięki czemu zapewniają one komfort snu przez długie lata użytkowania. Nie ma w nich przestrzeni na gromadzenie się mikroorganizmów i drobnoustrojów. Materace wysokoelastyczne wyróżniają się także dużo większą odpornością na wgniatanie w porównaniu do konwencjonalnych pianek.

  Właściwości wysokoelastyczne, ortopedyczne i antyalergiczne materaca VILIA HR 180x200

  Model Vilia HR to materac średnio miękki (H2) o niepodważalnych zaletach. Posiada bowiem podwyższone właściwości ortopedyczne, dając wysoki komfort dla stawów i kręgosłupa. Ze względu na opisaną wyżej konstrukcję i w związku z tym - na podwyższone właściwości antyalergiczne, będzie świetnym wyborem dla alergików wrażliwych na roztocza. Dzięki swoim wymiarom pasuje do standardowego, dwuosobowego łóżka. Materac Vilia HR 180x200 to wysokogatunkowy produkt, który w pełni zadba o Państwa zdrowie i sen. Jakość użytych w produkcji materaca materiałów pozwala na jego wyjątkową trwałość - nie ulegnie on szybkiemu wyrobieniu się poprzez eksploatację i przez długi czas zachowa swoje pierwotne właściwości, tym samym będzie skutecznie służył przez wiele lat. W naszej ofercie dostępny jest pokrowiec na materac ECO100 z funkcją prania w dwóch wariantach do wyboru: BAMBUS lub ALOE-VERA.

  a

  • Uwaga: Po przejściu na stronę z pełnym opisem przez złożeniem zamówienia - prosimy ponownie wybrać rozmiar materaca z pianki wysokoelastycznej 180x200
  Opis materaca z pianki wysokoelastycznej 180x200
  Góra materaca
  4. Pianka wysokoelastyczna H2
  Dół materaca
  2. Pianka wysokoelastyczna H2
  Pokrowiec
  1. Eco100 (funkcja prania)
  Wysokość
  1. do 12cm
  Materac wysokoelastyczny 180x200

  DOSTAWA MATERACY

  dostawa materaca
  • Materace pakujemy próżniowo jedną z najnowocześniejszych maszyn w Europie, co gwarantuje brak jakichkolwiek strat w jakości.
  • Dzięki pakowaniu próżniowemu praktycznie w całości wyeliminowaliśmy częste uszkodzenia wysyłanych materacy w całości. Jednakże, na życzenie wysyłamy również materace w całości (koszt 99zł - przelew)
  • Wysyłka materaca od czasu zamówienia i potwierdzania płatności trwa od 10 do 14 dni roboczych.
  • Realny czas wysyłki uzależniony jest od ilości zamówień, zaksięgowania płatności oraz czasu schnięcia materaca
  • Kleje ekologiczne na bazie kleju wodoretlonkowego ma niezaprzeczalnie wiele zalet ale potrzebują dłuższego schnięcia i nie można ich magazynować. Stąd materace produkujemy tylko pod dane zamówienie.
  UWAGA W OKRESIE PRZEDŚWIĄTECZNYM Z PRZYCZYN OD NAS NIEZALEŻNYCH DOSTAWY MATERACY MOGĄ ULEC WYDŁUŻENIU
  No reviews
  Produkt dodany do porównania.
  Produkt dodany do listy życzeń