materac-z-pianki-wysokoelastycznej-180x200

  MATERAC VILIA HR 180x200

  Wygodny materac z zimnej pianki HR 180x200. Najszerszy dwuosobowy materac do standardowego łóżka. Do dużej sypialni. Podwyższone wł. ortopedyczne i antyalergiczne. 


  ⇑⇓ WYSOKOELASTYCZNY HR / Średni H2 (góra i dół) 
  » Bez sprężyn 
  » Pokrowiec na materac ECO100

  1 090,00 zł
  Brutto

   

  Materac VILIA HR 180x200

  Oferujemy materac wysokoelastyczny Vilia HR 180x200 o wysokości 12 cm. Wykonany z wysokiej jakości pianki wysokoelastycznej HR zapewnia najwyższy komfort snu oraz korzystny wpływ na mięśnie i układ kostny. Materace wysokoelastyczne charakteryzują się przede wszystkim wysoką sprężystością i elastycznością punktową, świetnie dostosowując się do ludzkiego ciała. Konstrukcja tych materacy uniemożliwia rozwój roztoczy, bakterii i grzybów, dzięki czemu zapewniają one komfort snu przez długie lata użytkowania. Nie ma w nich przestrzeni na gromadzenie się mikroorganizmów i drobnoustrojów. Materace wysokoelastyczne wyróżniają się także dużo większą odpornością na wgniatanie w porównaniu do konwencjonalnych pianek.

  Właściwości wysokoelastyczne, ortopedyczne i antyalergiczne materaca VILIA HR 180x200

  Model Vilia HR to materac średnio miękki (H2) o niepodważalnych zaletach. Posiada bowiem podwyższone właściwości ortopedyczne, dając wysoki komfort dla stawów i kręgosłupa. Ze względu na opisaną wyżej konstrukcję i w związku z tym - na podwyższone właściwości antyalergiczne, będzie świetnym wyborem dla alergików wrażliwych na roztocza. Dzięki swoim wymiarom pasuje do standardowego, dwuosobowego łóżka. Materac Vilia HR 180x200 to wysokogatunkowy produkt, który w pełni zadba o Państwa zdrowie i sen. Jakość użytych w produkcji materaca materiałów pozwala na jego wyjątkową trwałość - nie ulegnie on szybkiemu wyrobieniu się poprzez eksploatację i przez długi czas zachowa swoje pierwotne właściwości, tym samym będzie skutecznie służył przez wiele lat. W naszej ofercie dostępny jest pokrowiec na materac ECO100 z funkcją prania w dwóch wariantach do wyboru: BAMBUS lub ALOE-VERA.

  a

  Góra materaca
  4. Pianka wysokoelastyczna H2
  Dół materaca
  2. Pianka wysokoelastyczna H2
  Pokrowiec
  1. Eco100 (funkcja prania)
  Wysokość
  1. do 12cm
  Materac wysokoelastyczny 180x200

  DOSTAWA MATERACY

  dostawa materaca
  • Materace pakujemy próżniowo jedną z najnowocześniejszych maszyn w Europie, co gwarantuje brak jakichkolwiek strat w jakości.
  • Dzięki pakowaniu próżniowemu praktycznie w całości wyeliminowaliśmy częste uszkodzenia wysyłanych materacy w całości. Jednakże, na życzenie wysyłamy również materace w całości (koszt 99zł - przelew)
  • Wysyłka materaca od czasu zamówienia i potwierdzania płatności trwa od 10 do 14 dni roboczych.
  • Realny czas wysyłki uzależniony jest od ilości zamówień, zaksięgowania płatności oraz czasu schnięcia materaca
  • Kleje ekologiczne na bazie kleju wodoretlonkowego ma niezaprzeczalnie wiele zalet ale potrzebują dłuższego schnięcia i nie można ich magazynować. Stąd materace produkujemy tylko pod dane zamówienie.
  UWAGA W OKRESIE PRZEDŚWIĄTECZNYM Z PRZYCZYN OD NAS NIEZALEŻNYCH DOSTAWY MATERACY MOGĄ ULEC WYDŁUŻENIU
  No reviews
  Produkt dodany do porównania
  Produkt dodany do listy życzeń