Materac wysokoelastyczny 120x200

  MATERAC INTENSO HR 120x200

  Komfortowy i przewiewny materac do spania. Polecany dla osób z podwyższoną potliwością. Jednoosobowy lub dwuosobowy do małych sypialni. Wysokie wł. ortopedyczne i antyalergiczne. 


  Wysokoelastyczny H2 (góra)
  Elaastyczny H2+ (dół)
  Kieszeniowy sprężynowy 7 strefowy<
  Pokrowiec do materaca BAMBUS

  1 690,00 zł
  Brutto

   

  Materac INTENSO HR 120x200 cm

  Materac INTENSO HR 120x200 cm to idealna propozycja dla osób poszukujących artykułu sypialnianego, gwarantującego im możliwość zażywania snu w wyjątkowo komfortowych warunkach, a jednocześnie dbającego o ich zdrowie. Oferowany model charakteryzuje się znaczną elastycznością punktową, co stanowi wynik pakowania każdej z jego sprężyn osobno. Wysokoelastyczna pianka HR wykorzystana w procesie produkcji materaca INTENSO HR 120x200 cm sprawia natomiast, że bez problemu dopasowuje się on do każdego kształtu ciała, odciążając przy tym kręgosłup. Zadowolone z korzystania z niego będą również osoby z tendencją do drętwienia kończyn, a także alergicy, ponieważ materac nie zawiera w sobie jakichkolwiek uczulających materiałów.

  Odporny na powstawanie odkształceń materac INTENSO HR

  Możliwy do pozyskania w naszym sklepie materac INTENSO HR świetnie sprawdza się również latem, kiedy noce bywają bardzo gorące. Gwarantując swoim użytkownikom odpowiednią wentylację, zdecydowanie ułatwia im zasypianie. Wspomniana pianka elastyczna nie ulega z kolei odkształceniom, a zdejmowany pokrowiec na materac może być bez obaw prany zarówno ręcznie, jak i z wykorzystaniem pralki. Dzięki niemu model INTENSO HR zyskuje ochronę przed roztoczami i bakteriami, a także ułatwia wypoczywającym na nim osobom utrzymanie jednakowej temperatury ciała niezależnie od pory roku. Sam pokrowiec jest całkowicie naturalnym włóknem, pozbawionym pestycydów oraz substancji toksycznych.

  a

  Dla kogo
  1. Dla niemowląt
  Góra materaca
  4. Pianka wysokoelastyczna H2
  Dół materaca
  3. Pianka Elastyczna H2+
  Sprężynowy
  1. Kieszeniowy 7 strefowy
  Pokrowiec
  2. Bambus (funkcja prania)
  Wysokość
  3. 18-20cm
  Materace kieszeniowe wysokoelastyczne

  DOSTAWA MATERACY

  dostawa materaca
  • Materace pakujemy próżniowo jedną z najnowocześniejszych maszyn w Europie, co gwarantuje brak jakichkolwiek strat w jakości.
  • Dzięki pakowaniu próżniowemu praktycznie w całości wyeliminowaliśmy częste uszkodzenia wysyłanych materacy w całości. Jednakże, na życzenie wysyłamy również materace w całości (koszt 99zł - przelew)
  • Wysyłka materaca od czasu zamówienia i potwierdzania płatności trwa od 10 do 14 dni roboczych.
  • Realny czas wysyłki uzależniony jest od ilości zamówień, zaksięgowania płatności oraz czasu schnięcia materaca
  • Kleje ekologiczne na bazie kleju wodoretlonkowego ma niezaprzeczalnie wiele zalet ale potrzebują dłuższego schnięcia i nie można ich magazynować. Stąd materace produkujemy tylko pod dane zamówienie.
  UWAGA W OKRESIE PRZEDŚWIĄTECZNYM Z PRZYCZYN OD NAS NIEZALEŻNYCH DOSTAWY MATERACY MOGĄ ULEC WYDŁUŻENIU
  No reviews
  Produkt dodany do porównania
  Produkt dodany do listy życzeń