Materac do spania 160x200

  MATERAC INTENSO MEMORY HR 160x200

  Najczęściej sprzedawany materac 160x200 w naszym sklepie. Dwie najwygodniejsze pianki na rynku. Materac dwuosobowy do łóżka do większej sypialni. Najczęściej wybierany wymiar materaca. Wysokie wł. ortopedyczne i antyalergiczne. 

   BESTSELLER! 


  ⇑ TERMOELASTYCZNY / Średni H2 (góra) 
  ⇓ WYSOKOELASTYCZNY / Średni H2 (dół)
  » Sprężynowy kieszeniowy 7 strefowy 
  » Pokrowiec na materac BAMBUS

  2 590,00 zł
  Brutto

   

  Materac Intenso Memory HR 160x200

  Materac Intenso Memory HR 160x200 to jeden z najchętniej wybieranych modeli dostępnych w naszej ofercie. Wyróżnia się doskonale dopasowanymi materiałami o satysfakcjonujących parametrach technicznych. Połączenie termoelastycznej i wysokoelastycznej pianki gwarantuje wygodę w czasie snu. Atutem pozostają również właściwości ortopedyczne i antyalergiczne zastosowanych materiałów, dzięki czemu materac sprawdzi się u osób o szczególnie wrażliwej skórze oraz wszystkich tych, którzy mają problemy z postawą czy też z przewlekłym bólem pleców. Materac do spania z serii Intenso Memory HR został wyposażony w sprężyny kieszeniowe 7-strefowe. Zalecane są dla osób poszukujących posłania o stabilnym, ortopedycznym podparciu.

  Termoelastyczny materac Intenso Memory HR 160x200

  Prezentowany w naszej ofercie model z uwagi na swoje właściwości sprawdzi się w profilaktyce schorzeń związanych ze strefą mięśniowo-szkieletową, odciążając wrażliwe miejsca. Zaletą zastosowania pianki termo i wysokoelastycznej H2 jest satysfakcjonujące przystosowanie materaca do kształtu ciała. Są niezastąpione dla seniorów i osób młodszych. Zwarta konstrukcja oraz połączenie innych materiałów ze sprężynami odpowiada za stabilność podłoża, a także jego odporność na drgania. Całość została wykończona bambusowym pokrowcem w dwóch wariantach kolorystycznych. Delikatny i bezpieczny materiał można w łatwy sposób odświeżyć podczas prania. Materac Intenso Memory HR 160x200 to świetny model wygodnego podłoża o świetnych właściwościach.

  a

  Bolący kręgosłup
  1. Nie
  2. Lekkie i średnie bóle
  Góra materaca
  2. Pianka termoelastyczna H2
  4. Pianka wysokoelastyczna H2
  Dół materaca
  2. Pianka wysokoelastyczna H2
  Sprężynowy
  1. Kieszeniowy 7 strefowy
  Pokrowiec
  2. Bambus (funkcja prania)
  Twardość
  1. Dwie twardości
  4. Średni H2
  Wysokość
  3. 18-20cm
  Do łóżek
  1. Sypialnia
  5. Łóżka regulowane
  Właściwości
  1. Ortopedyczne
  2. Antyalergiczne
  3. Stop roztocza
  4. Antygrzybiczne
  5. Antypleśniowe
  6. Do wilgotnych mieszkań
  Materac do spania 160x200

  DOSTAWA MATERACY

  dostawa materaca
  • Materace pakujemy próżniowo jedną z najnowocześniejszych maszyn w Europie, co gwarantuje brak jakichkolwiek strat w jakości.
  • Dzięki pakowaniu próżniowemu praktycznie w całości wyeliminowaliśmy częste uszkodzenia wysyłanych materacy w całości. Jednakże, na życzenie wysyłamy również materace w całości (koszt 99zł - przelew)
  • Wysyłka materaca od czasu zamówienia i potwierdzania płatności trwa od 10 do 14 dni roboczych.
  • Realny czas wysyłki uzależniony jest od ilości zamówień, zaksięgowania płatności oraz czasu schnięcia materaca
  • Kleje ekologiczne na bazie kleju wodoretlonkowego ma niezaprzeczalnie wiele zalet ale potrzebują dłuższego schnięcia i nie można ich magazynować. Stąd materace produkujemy tylko pod dane zamówienie.
  UWAGA W OKRESIE PRZEDŚWIĄTECZNYM Z PRZYCZYN OD NAS NIEZALEŻNYCH DOSTAWY MATERACY MOGĄ ULEC WYDŁUŻENIU
  No reviews

  Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

  Produkt dodany do porównania
  Produkt dodany do listy życzeń