Najlepszy materac 160x200

MATERAC INTENSO EXCLUSIVE 160x200

Najbardziej komfortowy i najlepszy materac do łóżka 160x200 w naszym sklepie. Dwie najwygodniejsze pianki na rynku. Materac dwuosobowy do łóżka do większej sypialni. Najczęściej wybierany wymiar materaca. Najwyższe wł. ortopedyczne i antyalergiczne.

 NAJBARDZIEJ LUKSUSOWY!  


⇑ TERMOELASYCZNY HR / Miękki H2- (góra)
⇑⇓ WYSOKOELASTYCZNY HR / Średni H2 (dół)
» Sprężynowy kieszeniowy 7 strefowy
» Pokrowiec na materac Bambus

2 990,00 zł
Brutto

 

Materac Intenso Exclusive 160x200

Materac Intenso Exclusive 160x200 to komfortowy wybór dla wymagających użytkowników. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów ma istotny wpływ na regenerację podczas snu. Właściwości ortopedyczne i antyalergiczne gwarantują możliwość zastosowania materaca u osób w leczeniu profilaktycznym schorzeń mięśniowo-szkieletowych. Materac dwuosobowy sprężynowy kieszeniowy wyróżnia się stabilnością i dopasowaniem do naturalnych krzywizn ciała. Odpowiednie podparcie odpowiada za skuteczną pomoc w uśmierzaniu dolegliwości bólowych, dlatego sprawdza się doskonale u reprezentantów każdej grupy wiekowej. Nie traci swojego kształtu i nie przenosi drgań, co z pewnością poprawia komfort snu oraz gwarantuje spokój.

Materac Intenso Exclusive 160x200 z pokrowcem bambusowym

Prezentujemy dwuosobowy materac Intenso Exclusive 160x200 z pianki termostatycznej i wysokoelastycznej o łącznej wysokości około 22 cm. Zróżnicowane wykończenie na górze i dole umożliwia dopasowanie podłoża do indywidualnych potrzeb. Nie bez znaczenia pozostaje wysoka jakość pokrowca materaca. Zastosowany bambus w dwóch wariantach kolorystycznych - Silver Nano i 3D White - jest łatwy w użytkowaniu. Materiał z funkcją prania można odświeżyć zgodnie z instrukcją producenta, aby usunąć wszelkie zanieczyszczenia. Bambus o delikatnym, miękkim wykończeniu jest nie tylko przyjemny w dotyku, ale przede wszystkim bezpieczny nawet w kontakcie z osobami o szczególnie wrażliwej skórze.

a

Bolący kręgosłup
1. Nie
2. Lekkie i średnie bóle
Góra materaca
1. Hybrydowy
2. Pianka termoelastyczna H2
4. Pianka wysokoelastyczna H2
Dół materaca
3. Pianka Elastyczna H2+
Sprężynowy
1. Kieszeniowy 7 strefowy
Pokrowiec
2. Bambus (funkcja prania)
Twardość
1. Dwie twardości
3. Miękki H1/H2-
Wysokość
4. 20-22cm
Do łóżek
1. Sypialnia
5. Łóżka regulowane
Ortopedyczny
2. Najwyższe właściwości
Antyalergiczny
1. Najwyższe właściwości
Właściwości
1. Ortopedyczne
2. Antyalergiczne
3. Stop roztocza
4. Antygrzybiczne
5. Antypleśniowe
6. Do wilgotnych mieszkań
Najlepszy materac 160x200

DOSTAWA MATERACY

dostawa materaca
  • Materace pakujemy próżniowo jedną z najnowocześniejszych maszyn w Europie, co gwarantuje brak jakichkolwiek strat w jakości.
  • Dzięki pakowaniu próżniowemu praktycznie w całości wyeliminowaliśmy częste uszkodzenia wysyłanych materacy w całości. Jednakże, na życzenie wysyłamy również materace w całości (koszt 99zł - przelew)
  • Wysyłka materaca od czasu zamówienia i potwierdzania płatności trwa od 10 do 14 dni roboczych.
  • Realny czas wysyłki uzależniony jest od ilości zamówień, zaksięgowania płatności oraz czasu schnięcia materaca
  • Kleje ekologiczne na bazie kleju wodoretlonkowego ma niezaprzeczalnie wiele zalet ale potrzebują dłuższego schnięcia i nie można ich magazynować. Stąd materace produkujemy tylko pod dane zamówienie.
UWAGA W OKRESIE PRZEDŚWIĄTECZNYM Z PRZYCZYN OD NAS NIEZALEŻNYCH DOSTAWY MATERACY MOGĄ ULEC WYDŁUŻENIU
No reviews
Produkt dodany do porównania
Produkt dodany do listy życzeń