Materac sprężynowy 160x200

  MATERAC EUFORIA PLUS 160x200

  Materac sprężynowy kieszeniowy 160x200 dla niezdecydowanych. Dwie różne twardości.  Materac dwuosobowy do łóżka do większej sypialni. Najczęściej wybierany wymiar materaca 160X200. Wysokie wł. ortopedyczne i antyalergiczne. 


  ⇑ KOKOSOWY - LATEKSOWANY / Twardszy H3 (góra) 
  ⇓ TERMOELASTYCZNY / Średni H2 (dół)
  » Sprężynowy kieszeniowy 7 strefowy 16x200
  » Pokrowiec na materac ECO100

  2 290,00 zł
  Brutto

   

  Materac EUFORIA PLUS 160x200 - komfort

  “Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz”. Mimo że to przysłowie ma głębsze znaczenie, to możne je jak najbardziej odebrać w dosłowny sposób, związany ze snem. Od materaca zależy bardzo wiele, ponieważ odpowiada za komfort i jakość snu. W naszej aktualnej ofercie posiadamy fenomenalny materac Euforia Plus 160x200. To model, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającej osoby. Posiada z dwóch stron różną twardość. Górna warstwa jest wykonana z maty kokosowo-lateksowej H3. Dół z kolei z pianki termoplastycznej H2. Dzięki temu można odwracać materac tak, aby dopasować twardość do swoich potrzeb. W środku materaca znajduje się system sprężynowy kieszeniowy 7-strefowy. Ten cały system w rezultacie sprawia, że odpoczynek na materacu Euforia Plus 160x200 jest wyjątkowo przyjemny i skuteczny.

  Materac Euforia Plus 160x200 - zdrowie

  Materac Euforia Plus 160x200 w przeciwieństwie do standardowych materacy wykazuje właściwości zdrowotne. Jest bezpieczny dla alergików i za sprawą swojej budowy dba o prawidłową pozycję ciała podczas snu. W rezultacie wszelkie bóle, stany zapalne i napięcie mięśniowe sukcesywnie ulegają redukcji. Jak widać, materac Euforia Plus 160x200 to wspaniała opcja dla osób w każdym wieku. Zdrowie, komfort i wygoda w jednym. Mimo tak wielu zalet materac jest dostępny w bardzo rozsądnej cenie. Nie warto oszczędzać na zdrowiu oraz komforcie snu, ponieważ odpowiednia regeneracja to podstawa dobrego samopoczucia każdego dnia.

  a

  Dla kogo
  3. Dla osób 0kg-80kg
  4. Dla osób 40kg- 80kg
  5. Dla osób 80kg -120kg
  Bolący kręgosłup
  1. Nie
  2. Lekkie i średnie bóle
  Góra materaca
  8. Mata kokosowa H3
  Dół materaca
  1. Pianka termoelastyczna H2
  Sprężynowy
  1. Kieszeniowy 7 strefowy
  Pokrowiec
  1. Eco100 (funkcja prania)
  Twardość
  1. Dwie twardości
  4. Średni H2
  Wysokość
  3. 18-20cm
  Do łóżek
  1. Sypialnia
  Właściwości
  1. Ortopedyczne
  2. Antyalergiczne
  4. Antygrzybiczne
  5. Antypleśniowe
  6. Do wilgotnych mieszkań
  Materac sprężynowy 160x200

  DOSTAWA MATERACY

  dostawa materaca
  • Materace pakujemy próżniowo jedną z najnowocześniejszych maszyn w Europie, co gwarantuje brak jakichkolwiek strat w jakości.
  • Dzięki pakowaniu próżniowemu praktycznie w całości wyeliminowaliśmy częste uszkodzenia wysyłanych materacy w całości. Jednakże, na życzenie wysyłamy również materace w całości (koszt 99zł - przelew)
  • Wysyłka materaca od czasu zamówienia i potwierdzania płatności trwa od 10 do 14 dni roboczych.
  • Realny czas wysyłki uzależniony jest od ilości zamówień, zaksięgowania płatności oraz czasu schnięcia materaca
  • Kleje ekologiczne na bazie kleju wodoretlonkowego ma niezaprzeczalnie wiele zalet ale potrzebują dłuższego schnięcia i nie można ich magazynować. Stąd materace produkujemy tylko pod dane zamówienie.
  UWAGA W OKRESIE PRZEDŚWIĄTECZNYM Z PRZYCZYN OD NAS NIEZALEŻNYCH DOSTAWY MATERACY MOGĄ ULEC WYDŁUŻENIU
  No reviews
  Produkt dodany do porównania
  Produkt dodany do listy życzeń