Materac termoelastyczny Euforia 160x200

MATERAC EUFORIA MEMORY 160x200

2 Reviews

Najlepszy materac termoelastyczny 160x200 w stosunku ceny do wygody. Materac dwuosobowy do łóżka w sypialni. Najczęściej wybierany materac 160x200. Wysokie wł. ortopedyczne i podwyższone antyalergiczne. 

 NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANY! 


⇑ TERMOELASTYCZNY / Średni H2 (góra) 
⇓ ELASTYCZNY / Średni H2+ (dół)
» Sprężynowy kieszeniowy 7 strefowy 160x200
» Pokrowiec na materac ECO100

2 090,00 zł
Brutto

 

MATERAC EUFORIA Memory 160x200

Materac Euforia Memory/  termoelastyczny 160x200 został wykonany w bardzo przemyślany sposób. Jego konstrukcja sprawia, że podczas odpoczynku kręgosłup przyjmuje odpowiednią pozycję. To również dobra wiadomość dla osób cierpiących na wszelkie bóle, ponieważ materac posiada właściwości lecznicze. Niweluje dolegliwości związane z urazami kręgosłupa i pleców, a także rozluźnia mięśnie. Ponadto Materac Euforia Memory 160x200 jest antyalergiczny - to wspaniała zaleta, którą doceni każda osoba o bardzo wrażliwej skórze oraz ze skłonnościami do alergii. Model ten zapewnia również niezwykłą wygodę podczas snu, co jest bardzo ważne dla naszego codziennego samopoczucia. Materac Euforia Memory 160x200 to gwarancja komfortu i relaksu. Przyjemny, skuteczny sen to podstawa, dlatego warto postawić na ten rewelacyjny oraz sprawdzony materac!

Materac Euforia Memory 160x200 dla każdego

Bez względu na wagę i wiek użytkownika materac Euforia Memory 160x200 będzie przynosił takie same korzyści. Konstrukcja została wyposażona w 7-strefowe sprężyny kieszeniowe. Górna część materaca składa się z pianki termoelastycznej H2, dolna zaś z pianki elastycznej H2. W rezultacie materac jest wyjątkowo wygodny i praktyczny. Jego solidne wykonanie jest gwarancją użytkowania przez długie lata. Po dokonaniu wpłaty środków na konto wysyłamy do Państwa materac w szybki i bezpieczny sposób. Koszt transportu wynosi 0 zł!

a

Bolący kręgosłup
1. Nie
2. Lekkie i średnie bóle
Góra materaca
2. Pianka termoelastyczna H2
Dół materaca
3. Pianka Elastyczna H2+
Sprężynowy
1. Kieszeniowy 7 strefowy
Pokrowiec
1. Eco100 (funkcja prania)
Twardość
1. Dwie twardości
4. Średni H2
Wysokość
3. 18-20cm
Do łóżek
1. Sypialnia
5. Łóżka regulowane
Właściwości
1. Ortopedyczne
2. Antyalergiczne
Materace termoelastyczne 160x200

DOSTAWA MATERACY

dostawa materaca
  • Materace pakujemy próżniowo jedną z najnowocześniejszych maszyn w Europie, co gwarantuje brak jakichkolwiek strat w jakości.
  • Dzięki pakowaniu próżniowemu praktycznie w całości wyeliminowaliśmy częste uszkodzenia wysyłanych materacy w całości. Jednakże, na życzenie wysyłamy również materace w całości (koszt 99zł - przelew)
  • Wysyłka materaca od czasu zamówienia i potwierdzania płatności trwa od 10 do 14 dni roboczych.
  • Realny czas wysyłki uzależniony jest od ilości zamówień, zaksięgowania płatności oraz czasu schnięcia materaca
  • Kleje ekologiczne na bazie kleju wodoretlonkowego ma niezaprzeczalnie wiele zalet ale potrzebują dłuższego schnięcia i nie można ich magazynować. Stąd materace produkujemy tylko pod dane zamówienie.
UWAGA W OKRESIE PRZEDŚWIĄTECZNYM Z PRZYCZYN OD NAS NIEZALEŻNYCH DOSTAWY MATERACY MOGĄ ULEC WYDŁUŻENIU
2 Reviews

5 gwiazdek to za mało
Materac jest rewelacyjny. Początki może nie były fajne bo się nie mogłam przyzwyczaić i przez 2 tygodnie wstawałam z bólem pleców kręgosłupa. Po tym czasie bóle minęły a teraz nie tylko wstaje super wypoczęta to jeszcze bóle całkowicie znikły. Polecam firmę z całego serca. Potrafią doradzić materac dla każdego
By Lala on 2018-12-06

Świetny materac
Materac jest świetny. Śpi się rewelacyjnie
By Alina i Maciek R. on 2018-11-02
Produkt dodany do porównania
Produkt dodany do listy życzeń