Twardy materac kokosowy EUFORIA 160x200 H2+ / H3

  MATERAC EUFORIA KOKOS 160x200

  Twarde materace 160x200 H2+ / H3 dla osób o wyższej wadze lub śpiących głównie na plecach. Dwie różne twardości. Materac dla pary do łóżka w sypialni. Najczęściej kupowany twardy materac 160x200. Optymalne wł. ortopedyczne oraz wysokie antyalergiczne. 


  ⇑ KOKOSOWY - LATEKSOWANY / Twardy H3 (góra) 
  ⇓ ELASTYCZNY / Średni H2+ (dół)
  » Sprężynowy kieszeniowy 7 strefowy 160x200
  » Pokrowiec na materac ECO100

  2 090,00 zł
  Brutto

   

  Twardy materac Euforia Kokos 160x200

  Jeżeli są Państwo aktualnie w trakcie poszukiwań solidnego, wygodnego materaca do dwuosobowego łóżka, to model Euforia Kokos 160x200 będzie świetnym wyborem! Od ponad 12 lat współpracujemy z naszymi kontrahentami na terenie całego kraju. Wprowadzamy do sprzedaży tylko sprawdzone produkty, wykonane z najlepszej klasy materiałów. Rewelacyjny materac Euforia Kokos 160x200 posiada szereg zalet. Jedną z nich jest przemyślana konstrukcja - korzystnie wpływa na odpowiednią pozycję ciała podczas odpoczynku. Ponadto materac obniża poziom napięcia mięśniowego, wpływa kojąco na urazy i kontuzje. Kolejnym plusem są właściwości antyalergiczne - materac jest odpowiednio przebadany, gwarantuje zatem pełne bezpieczeństwo!

  Materac o wyższej twardości Euforia Kokos 160x200 - produkt na 5 gwiazdek

  Materac Euforia Kokos 160x200 to idealnie przemyślana konstrukcja. Cała powierzchnia została wyposażona w 7-strefowe sprężyny kieszeniowe. Góra materaca to mata kokosowo-lateksowa H3. Dół z kolei to pianka elastyczna H2. W rezultacie materac jest niezwykle wygodny. Odpoczynek na nim jest w pełni komfortowy, a sen - głęboki i tym samym skuteczny. Jak na tak dobre właściwości i solidność materiałów dostępny jest w bardzo atrakcyjnej cenie - dodatkowo nasza firma ponosi wszelkie koszty transportu! Materac Euforia Kokos 160x200 to doskonałe rozwiązanie dla osób oczekujących maksymalnej wygody podczas snu.

  a

  Dla kogo
  4. Dla osób 40kg- 80kg
  5. Dla osób 80kg -120kg
  Bolący kręgosłup
  1. Nie
  Góra materaca
  8. Mata kokosowa H3
  Dół materaca
  3. Pianka Elastyczna H2+
  Sprężynowy
  1. Kieszeniowy 7 strefowy
  Pokrowiec
  1. Eco100 (funkcja prania)
  Twardość
  1. Dwie twardości
  Wysokość
  3. 18-20cm
  Do łóżek
  1. Sypialnia
  Właściwości
  2. Antyalergiczne
  4. Antygrzybiczne
  5. Antypleśniowe
  Materac kokosowy 160x200

  DOSTAWA MATERACY

  dostawa materaca
  • Materace pakujemy próżniowo jedną z najnowocześniejszych maszyn w Europie, co gwarantuje brak jakichkolwiek strat w jakości.
  • Dzięki pakowaniu próżniowemu praktycznie w całości wyeliminowaliśmy częste uszkodzenia wysyłanych materacy w całości. Jednakże, na życzenie wysyłamy również materace w całości (koszt 99zł - przelew)
  • Wysyłka materaca od czasu zamówienia i potwierdzania płatności trwa od 10 do 14 dni roboczych.
  • Realny czas wysyłki uzależniony jest od ilości zamówień, zaksięgowania płatności oraz czasu schnięcia materaca
  • Kleje ekologiczne na bazie kleju wodoretlonkowego ma niezaprzeczalnie wiele zalet ale potrzebują dłuższego schnięcia i nie można ich magazynować. Stąd materace produkujemy tylko pod dane zamówienie.
  UWAGA W OKRESIE PRZEDŚWIĄTECZNYM Z PRZYCZYN OD NAS NIEZALEŻNYCH DOSTAWY MATERACY MOGĄ ULEC WYDŁUŻENIU
  No reviews
  Produkt dodany do porównania
  Produkt dodany do listy życzeń