Materac kieszeniowy 180x200

  MATERAC EUFORIA 180x200

  Najtańszy materac kieszeniowy 180x200 w naszej ofercie. Najszerszy dwuosobowy materac do standardowego łóżka. Do dużej sypialni. Optymalne wł. ortopedyczne i antyalergiczne. 


  ⇑⇓ Elastyczny / Średni H2+ (góra i dół) 
  » Sprężynowy kieszeniowy 7 strefowy 
  » Pokrowiec na materac ECO100

  1 790,00 zł
  Brutto

   

  Materac Euforia 180x200

  Wygoda i komfort w czasie snu mają istotny wpływ na regenerację. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy materac Euforia 180x200 wykonany z wysokiej jakości materiałów. Zastosowane pianki elastyczne H2 i 7-strefowe sprężyny kieszeniowe o optymalnych właściwościach ortopedycznych to satysfakcjonujący wybór w bardzo atrakcyjnej cenie. Atutem materacy kieszeniowych jest ich uniwersalność. Polecane są dla wszystkich niezależnie od wieku i wagi. Ponadto są rekomendowanym wyborem dla osób z przewlekłym bólem kręgosłupa, z uwagi na doskonałą stabilność i dopasowanie się do naturalnych krzywizn ciała.

  Trwały i solidny materac Euforia 180x200

  Materac Euforia 180x200 został wykonany z materiałów, które nie tylko wykazują satysfakcjonujące właściwości, ale przede wszystkim są trwałe i solidne. Podłoże na bazie sprężyn kieszeniowych jest chętnie wybierane przez szerokie grono klientów. Ich popularność wynika z doskonałego zaprojektowania. Poczucie komfortu i wygody ma istotne przełożenie na regenerację w czasie snu. Szczególnie osoby z przewlekłym bólem kręgosłupa powinny dopasować materac do indywidualnych potrzeb i preferencji. Elastyczna pianka i 7-strefowe sprężyny to doskonały wybór i najlepsze dopasowanie do ciała. Nie bez znaczenia pozostają właściwości antyalergiczne. Prezentowany materac z możliwością wyboru pokrowca z naturalnych materiałów z funkcją prania będzie służył przez wiele lat.

  a

  Dla kogo
  1. Dla niemowląt
  Góra materaca
  6. Pianka elastyczna H2+
  Dół materaca
  3. Pianka Elastyczna H2+
  Sprężynowy
  1. Kieszeniowy 7 strefowy
  Pokrowiec
  1. Eco100 (funkcja prania)
  Wysokość
  2. 16-18cm
  Materac kieszeniowy 180x200

  DOSTAWA MATERACY

  dostawa materaca
  • Materace pakujemy próżniowo jedną z najnowocześniejszych maszyn w Europie, co gwarantuje brak jakichkolwiek strat w jakości.
  • Dzięki pakowaniu próżniowemu praktycznie w całości wyeliminowaliśmy częste uszkodzenia wysyłanych materacy w całości. Jednakże, na życzenie wysyłamy również materace w całości (koszt 99zł - przelew)
  • Wysyłka materaca od czasu zamówienia i potwierdzania płatności trwa od 10 do 14 dni roboczych.
  • Realny czas wysyłki uzależniony jest od ilości zamówień, zaksięgowania płatności oraz czasu schnięcia materaca
  • Kleje ekologiczne na bazie kleju wodoretlonkowego ma niezaprzeczalnie wiele zalet ale potrzebują dłuższego schnięcia i nie można ich magazynować. Stąd materace produkujemy tylko pod dane zamówienie.
  UWAGA W OKRESIE PRZEDŚWIĄTECZNYM Z PRZYCZYN OD NAS NIEZALEŻNYCH DOSTAWY MATERACY MOGĄ ULEC WYDŁUŻENIU
  No reviews
  Produkt dodany do porównania
  Produkt dodany do listy życzeń