Materac kieszeniowy 120x200

  MATERAC EUFORIA 120x200

  1 Reviews

  Najtańszy materac w sklepie. Jednoosobowy lub dwuosobowy do małych sypialni. Optymalne wł. ortopedyczne i antyalergiczne. 


  Elastyczny H2+ (gór i dół)
  Sprężyny kieszeniowe 7 strefowe
  Pokrowiec na materac ECO100

  1 190,00 zł
  Brutto

   

  Materac Euforia 120x200

  W ostatnim czasie odczuwasz spadek energii? A może wieczorem nie możesz się ułożyć na materacu, bo ten nie dopasowuje się do ciała? Masz alergię i nie wiesz, jak zminimalizować jej symptomy? Rozwiązaniem Twoich problemów będzie materac Euforia 120x200. To produkt dedykowany do szerokich łóżek pojedynczych oraz wąskich łóżek dwuosobowych. Sprężynowy, kieszeniowy, 7-strefowy materac sprawi, że każdy Twój poranek będzie pełen energii i dobrego nastroju. Z uwagi na optymalne właściwości ortopedyczne to świetny wybór dla osób borykających się z bólem pleców. W razie pytań lub wątpliwości jesteśmy do Twojej dyspozycji.

  Czym wyróżnia się materac Euforia 120x200 na tle innych propozycji?

  Materac Euforia w rozmiarze 120x200 cm to najtańszy materac kieszeniowy, który sprosta najbardziej wygórowanym wymaganiom. Jego górna oraz dolna część to pianka elastyczna H2. Dzięki temu jest to świetny materac niezależnie od wieku czy wagi. Szczególnie polecany jest dla osób z wysoką alergią, zdrowych oraz z bólami kręgosłupa. W naszym sklepie internetowym znajdziesz także inne materace kieszeniowe w twardościach od H1, do H4. Materac Euforia 120x200 wzbogacony został o pokrowiec ECO 100, który z powodzeniem może być prany w pralce. Dodatkowo masz możliwość zakupu pokrowca BAMBUS lub ALOE-VERA.

  Dlaczego sen jest tak istotny i jak materac Euforia 120x200 na niego wpływa?

  Sen to jedna z najważniejszych czynności w naszym życiu. Odpowiednia ilość odpoczynku jest kluczowa dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Sen wpływa na pamięć, koncentrację, kondycję fizyczną i psychiczną. Jest także niezwykle ważny w procesie regulacji hormonów, na co powinny szczególną uwagę zwrócić osoby, którym zależy na ich prawidłowej pracy. Nasze materace, w tym Euforia 120x200, z uwagi na odpowiedni dobór materiałów i zaawansowaną technologię sprawiają, że sen jest spokojny, nieprzerwany i co za tym idzie - zdrowy. Dobry materac to także wygoda, która przyda się zarówno podczas snu, jak i popołudniowego wypoczynku.

  Dla kogo
  1. Dla niemowląt
  Góra materaca
  6. Pianka elastyczna H2+
  Dół materaca
  3. Pianka Elastyczna H2+
  Sprężynowy
  1. Kieszeniowy 7 strefowy
  Pokrowiec
  1. Eco100 (funkcja prania)
  Wysokość
  2. 16-18cm
  Materace kieszeniowe

  DOSTAWA MATERACY

  dostawa materaca
  • Materace pakujemy próżniowo jedną z najnowocześniejszych maszyn w Europie, co gwarantuje brak jakichkolwiek strat w jakości.
  • Dzięki pakowaniu próżniowemu praktycznie w całości wyeliminowaliśmy częste uszkodzenia wysyłanych materacy w całości. Jednakże, na życzenie wysyłamy również materace w całości (koszt 99zł - przelew)
  • Wysyłka materaca od czasu zamówienia i potwierdzania płatności trwa od 10 do 14 dni roboczych.
  • Realny czas wysyłki uzależniony jest od ilości zamówień, zaksięgowania płatności oraz czasu schnięcia materaca
  • Kleje ekologiczne na bazie kleju wodoretlonkowego ma niezaprzeczalnie wiele zalet ale potrzebują dłuższego schnięcia i nie można ich magazynować. Stąd materace produkujemy tylko pod dane zamówienie.
  UWAGA W OKRESIE PRZEDŚWIĄTECZNYM Z PRZYCZYN OD NAS NIEZALEŻNYCH DOSTAWY MATERACY MOGĄ ULEC WYDŁUŻENIU
  1 Reviews

  Materac nie za miękki i nie za twardy
  Materac nie za miękki i nie za twardy. Taki jak powinien być!
  By Janikon 2018-10-19
  Produkt dodany do porównania
  Produkt dodany do listy życzeń