Materace piankowe

PIANKOWE MATERACE

Kolekcja piankowych materacy V I L I A Tanie i wygodne piankowe materace dla dzieci, młodzieży i osób o średniej wadze. Jeżeli szukasz tanich i dobrych piankowych materacy - to te materace skierowane są właśnie dla Ciebie!


  • Materace piankowe do łóżek piętrowych
  • Różna grubość materacy piankowych 6-24cm
  • Piankowe materace - do stelaży regulowanych

Piankowe materace w pokrowcu ECO100 lub BAMBUS (funkcja prania) z piankami: elastyczna, wysokoelastyczna oraz termoelastyczna

Katalog

SPRĘŻYNY KIESZENIOWE
PIANKA GÓRNA
PIANKA DOLNA
TWARDOŚĆ GÓRNA
TWARDOŚĆ DOLNA
PRZEDZIAŁ WAGOWY
WŁ. REHABILITACYJNE
WŁ. ANTYALERGICZNE

Zakupy na raty

Darmowa dostawa materaca

DARMOWA DOSTAWA

Bezpłatna dostawa na terenie całego kraju. Wysyłka materacy już w ciągu 2-4 dni roboczych. Wszystkie przesyłki ubezpieczamy na pełną kwotę.

Więcej

Kolekcje materacy

KOLEKCJE MATERACY

W naszym sklepie internetowym oferujemy materace dla każdego, bez względu na wiek oraz wagę. Sprawdź opisy naszych kolekcji i wybierz dla siebie najbardziej odpowiedni materac.

Więcej

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

W naszym sklepie internetowym dokonasz zakupów szybko i łatwo ale przede wszystkim w pełni bezpiecznie. Zapewniamy szereg instrumentów i zabezpieczeń aby zapewnić Ci maksymalne bezpieczeństwo.

Więcej

MATERACE WARSZAWA

sklep z materacami w warszawie

Informujemy, że nasz salon firmowy z materacami mieszczący się na ul. Plac Konstytucji 5 Warszawa - został zamknięty i w dniach ok. 1 września 2017r. zostanie ponownie otwarty w dzielnicy Bemowo - Wola Warszawa

ALVARE - Materace Warszawa

Infolinia: 222 40 11 22 handlowy@alvare.pl

Więcej