Twardy materac 160x200

  MATERAC PERFEKT 160x200

  1 Reviews

  Materac wysokoelastyczny 160x200. Twardy materac kieszeniowy dla osób o wysokiej wadze oraz do hoteli. Materac dwuosobowy sypialniany sypialni. Najczęściej sprzedawany materac 160x200. Optymalne wł. ortopedyczne i antyalergiczne. 


  ⇑⇓ ELASTYCZNY WZMOCNIONY HR / Twardy H3 (góra i dół) 
  » Sprężynowy kieszeniowy 1 strefowy 160x200
  »  Pokrowiec na materac ECO100

  2 090,00 zł
  Brutto

   

  Materac PERFEKT 160x200 - jakość w dobrej cenie

  Odpowiednia regeneracja podczas snu to podstawa do prawidłowego funkcjonowania organizmu. W tym celu przygotowaliśmy dla Państwa skuteczne rozwiązanie, jakim jest materac Perfekt 160x200 - twardy, wyposażony w sprawdzony system sprężynowy kieszeniowy 1-strefowy. Dolna i górna warstwa materaca zostały wzmocnione sprężynami H3-twardymi. W rezultacie odpoczynek na tym materacu jest w pełni zadowalający. Twarda, ale wygodna powierzchnia gwarantuje pełen komfort podczas snu. Materac Perfekt 160x200 posiada również właściwości ortopedyczne i antyalergiczne. Położenie się na łóżku wyposażonym w ten materac po ciężkim dniu pracy pomaga w pełni odpocząć, zrelaksować się oraz co ważne - pozbyć bólu kręgosłupa i zbędnego napięcia mięśniowego. To doskonałe rozwiązanie dla osób zmagających się z kontuzjami i urazami. Dodatkowo model ten bardzo chwalą osoby skłonne do alergii. Materac Perfekt 160x200 jest dokładnie przebadany i w rezultacie w pełni bezpieczny.

  Alvare to najlepszy wybór dla Ciebie - sprawdź!

  Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i staramy się pod każdym względem zadbać o ich zadowolenie. Najlepszym tego przykładem jest rewelacyjny materac Perfekt 160x200. Solidny i wytrzymały pozwala na prawidłową regenerację. Dokonując u nas zakupu tego wspaniałego produktu, nie muszą się Państwo martwić o koszty transportu, ponieważ w całości ponosi je nasza firma. Ponadto dodajemy do produktu gwarancję na 10 lat. W razie pytań zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

  Materac kieszonkowy sprężynowy

  Dla kogo
  6. Dla osób 100kg-130kg
  7. Dla osób powyżej 130kg
  Bolący kręgosłup
  1. Nie
  Góra materaca
  7. Pianka wysokoelastyczna H4
  Dół materaca
  4. Pianka wysokoelastyczna H4
  Sprężynowy
  2. Kieszeniowy 1 strefowy twardy
  Pokrowiec
  1. Eco100 (funkcja prania)
  Wysokość
  2. 16-18cm
  Do łóżek
  1. Sypialnia
  Twardy materac 160x200

  DOSTAWA MATERACY

  dostawa materaca
  • Materace pakujemy próżniowo jedną z najnowocześniejszych maszyn w Europie, co gwarantuje brak jakichkolwiek strat w jakości.
  • Dzięki pakowaniu próżniowemu praktycznie w całości wyeliminowaliśmy częste uszkodzenia wysyłanych materacy w całości. Jednakże, na życzenie wysyłamy również materace w całości (koszt 99zł - przelew)
  • Wysyłka materaca od czasu zamówienia i potwierdzania płatności trwa od 10 do 14 dni roboczych.
  • Realny czas wysyłki uzależniony jest od ilości zamówień, zaksięgowania płatności oraz czasu schnięcia materaca
  • Kleje ekologiczne na bazie kleju wodoretlonkowego ma niezaprzeczalnie wiele zalet ale potrzebują dłuższego schnięcia i nie można ich magazynować. Stąd materace produkujemy tylko pod dane zamówienie.
  UWAGA W OKRESIE PRZEDŚWIĄTECZNYM Z PRZYCZYN OD NAS NIEZALEŻNYCH DOSTAWY MATERACY MOGĄ ULEC WYDŁUŻENIU
  1 Reviews

  Twardy materac
  Materac twardy taki jak chciałem być może ciut za twardy ale Pan z Alvare uspokoił mnie, że materac i tak zmięknie
  By Karolaon 2020-03-05
  Produkt dodany do porównania
  Produkt dodany do listy życzeń