Materac termoelastyczny 90x200

  MATERAC EUFORIA MEMORY 90x200


  Komfortowy materac termoelastyczny 90 x 200 cm. Najlepszy stosunek ceny do jakości materaca jednoosobowego. Materac sprężynowy, kieszeniowy 7 stref. Dwustronny (dwie podobne, średnie twardości). Góra materaca: Komfortowa pianka termoelastyczna (średnio twarda H2). Dół materaca: Uniwersalna pianka elastyczna (średnio twarda H2+). Podwyższone wł. antyalergiczne. Wysokie wł. ortopedyczne materaca 90-200cm.

   NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANY! 


  ⇑ Termoelastyczny / Średni H2 (góra) 
  ⇓ Elastyczny / Średni H2+ (dół)
  » Sprężynowy kieszeniowy 7 strefowy 
  » Pokrowiec na materac ECO100

  1 390,00 zł
  Brutto

   

  Materac Euforia Memory 90x200

  Marzy Ci się materac, dzięki któremu w końcu zapomnisz o bólu kręgosłupa lub swojej alergii? Interesuje Cię produkt polskiej produkcji o świetnym stosunku jakości do ceny? Doskonałym wyborem będzie zatem materac Euforia Memory 90x200 dostępny w ramach oferty marki Alvare. Materac jednoosobowy o optymalnych wymiarach tj. 90x200 cm wykazuje wysokie właściwości ortopedyczne i antyalergiczne. Nie odkształca się, przez co pozwala na zachowanie prawidłowej postawy ciała podczas snu. W konsekwencji rano budzisz się bez bólu, za to z mnóstwem pozytywnej energii. Maszy pytania lub wątpliwości, który materac Euforia wybrać? Skorzystaj z naszej wiedzy oraz wieloletniego doświadczenia.

  Materac a dobry sen

  Nie jest tajemnicą, że dobry, spokojny sen pozytywnie wpływa na samopoczucie człowieka, jego wydajność, efektywność i zdrowie. Na dobry sen oddziałuje mnóstwo czynników, takich jak tempo życia, rytuały wieczorne czy ilość obowiązków. Kluczowy jednak często okazuje się wybór odpowiedniego materaca. Podłoże, na którym śpisz, ma ogromne znaczenie. To ono decyduje o tym, czy obudzisz się z bolącymi plecami i podłym nastrojem, czy wręcz przeciwnie - będziesz cieszyć się z mnóstwa energii i dobrego nastroju. Zaufaj nam. Znamy się na materacach jak nikt inny!

  Specyfika materacy Euforia Memory 90x200

  Materace Euforia Memory 90x200 to jedne z mniejszych modeli dedykowanych do jednoosobowych łóżek. W prezentowanym modelu zastosowano na górze piankę termoelastyczną H2, na dole zaś  piankę elastyczną H2+. Takie zestawienie to gwarancja maksymalnej wygody. Materace są świetną alternatywą dla modeli sprężynowych i doskonale sprawdzają się w przypadku osób, których waga nie przekracza 80 kg. Model Euforia Memory o wymiarach 90x200 cm dodatkowo uzupełniony został o pokrowiec ECO 100, który bez problemu możesz wyprać w pralce. Istnieje także możliwość domówienia pokrowca BAMBUS lub ALOE-VERA.

  Dla kogo
  1. Dla niemowląt
  Góra materaca
  2. Pianka termoelastyczna H2
  Dół materaca
  3. Pianka Elastyczna H2+
  Sprężynowy
  1. Kieszeniowy 7 strefowy
  Pokrowiec
  1. Eco100 (funkcja prania)
  Wysokość
  2. 16-18cm
  Materac termoelasyczny 90x200

  DOSTAWA MATERACY

  dostawa materaca
  • Materace pakujemy próżniowo jedną z najnowocześniejszych maszyn w Europie, co gwarantuje brak jakichkolwiek strat w jakości.
  • Dzięki pakowaniu próżniowemu praktycznie w całości wyeliminowaliśmy częste uszkodzenia wysyłanych materacy w całości. Jednakże, na życzenie wysyłamy również materace w całości (koszt 99zł - przelew)
  • Wysyłka materaca od czasu zamówienia i potwierdzania płatności trwa od 10 do 14 dni roboczych.
  • Realny czas wysyłki uzależniony jest od ilości zamówień, zaksięgowania płatności oraz czasu schnięcia materaca
  • Kleje ekologiczne na bazie kleju wodoretlonkowego ma niezaprzeczalnie wiele zalet ale potrzebują dłuższego schnięcia i nie można ich magazynować. Stąd materace produkujemy tylko pod dane zamówienie.
  UWAGA W OKRESIE PRZEDŚWIĄTECZNYM Z PRZYCZYN OD NAS NIEZALEŻNYCH DOSTAWY MATERACY MOGĄ ULEC WYDŁUŻENIU
  No reviews
  Produkt dodany do porównania.
  Produkt dodany do listy życzeń