Materac dla dziecka 90x200

MATERAC VILIA HR 90x200

Wygodny materac dla dziecka i nie tylko. Optymalna szerokość materaca jednoosobowego 90x200. Podwyższone wł. ortopedyczne i antyalergiczne. 


⇑⇓ WYSOKOELASTYCZNY HR / Średni H2 (góra i dół) 
» Bez sprężyn 
» Pokrowiec na materac ECO100

690,00 zł
Brutto

 

Materac Vilia HR 90x200

Marzy Ci się wygodny materac, który dodatkowo będzie dostępny w atrakcyjnej cenie? Mamy zatem dla Ciebie propozycję, która z pewnością przypadnie Ci do gustu. Jesteśmy czołowym producentem materacy z 14-letnim doświadczeniem, a w naszej kolekcji jest mnóstwo materacy, które sprostają najbardziej wygórowanym wymaganiom. Jednym z nich jest materac Vilia HR 90x200. To model jednoosobowy o podwyższonych właściwościach ortopedycznych i antyalergicznych. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów z nim związanych oraz pozostałych produktów w naszym sklepie, w tym również akcesoriów do sypialni.

Materac Vilia HR 90x200 - podwyższone właściwości ortopedyczne

Duża część odbiorców materacy Vilia HR 90x200 to osoby uskarżające się na bóle pleców oraz na co dzień borykające się z alergią. Materac o grubości 12 cm wykonany został na bazie pianek wysokoelastycznych H2 z obu stron. Całość zwieńczona została pokrowcem ECO 100, który wspiera walkę z alergią na roztocza kurzu domowego. Materac Vilia HR  jest dostępny w naszym sklepie w atrakcyjnej cenie. Świetny stosunek jakości względem niej to gwarancja, że nie tylko się wyśpisz, ale wspomożesz swój organizm w rozwoju i regeneracji. Zachęcamy także do zapoznania się z pozostałą ofertą sklepu.

Co się dzieje w czasie snu?

Większość osób nie traktuje poważnie czasu przeznaczonego na sen. Częste opóźnianie pory snu, wczesne wstawanie i równie częste drzemki nie pozostają bez echa. Podczas snu pracuje Twój mózg, zachodzą procesy na poziomie komórkowym, a organizm przygotowuje się na kolejny dzień pełen wyzwań. Jeśli zatem chcesz budzić się z ogromną radością i energią, zapomnieć o bólu i niedogodnościach związanych z alergią, to nasz materac Vilia HR w rozmiarze 90x200 cm jest dla Ciebie stworzony. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do Twojej dyspozycji w godzinach pracy biura. Z chęcią będziemy towarzyszyć Ci w wyborze idealnego materaca.

Góra materaca
4. Pianka wysokoelastyczna H2
Dół materaca
2. Pianka wysokoelastyczna H2
Pokrowiec
1. Eco100 (funkcja prania)
Wysokość
1. do 12cm
Materac dla dziecka 90x200

DOSTAWA MATERACY

dostawa materaca
  • Materace pakujemy próżniowo jedną z najnowocześniejszych maszyn w Europie, co gwarantuje brak jakichkolwiek strat w jakości.
  • Dzięki pakowaniu próżniowemu praktycznie w całości wyeliminowaliśmy częste uszkodzenia wysyłanych materacy w całości. Jednakże, na życzenie wysyłamy również materace w całości (koszt 99zł - przelew)
  • Wysyłka materaca od czasu zamówienia i potwierdzania płatności trwa od 10 do 14 dni roboczych.
  • Realny czas wysyłki uzależniony jest od ilości zamówień, zaksięgowania płatności oraz czasu schnięcia materaca
  • Kleje ekologiczne na bazie kleju wodoretlonkowego ma niezaprzeczalnie wiele zalet ale potrzebują dłuższego schnięcia i nie można ich magazynować. Stąd materace produkujemy tylko pod dane zamówienie.
UWAGA W OKRESIE PRZEDŚWIĄTECZNYM Z PRZYCZYN OD NAS NIEZALEŻNYCH DOSTAWY MATERACY MOGĄ ULEC WYDŁUŻENIU
No reviews
Produkt dodany do porównania
Produkt dodany do listy życzeń