Materac do łóżka 120x200

MATERAC PERFEKT KOKOS 120x200

Materac bardzo twardy H5. Dla osób o wadze nawet 200kg. Polecany do hotelu, gdzie trwałość materaca ma priorytetowe znaczenie. Jednoosobowy lub dwuosobowy do małych sypialni. Wysokie wł. antyalergiczne


  • Bardzo twardy kokosowy H5 (góra)
  • Twardy wysokoelastyczny H3+/ H4 (dół)
  • Twarde sprężyny kieszeniowe 1 strefowe
  • Pokrowiec na materac ECO100
1 890,00 zł
Brutto

 

Materac Perfekt Kokos 120x200

Poszukujesz twardego materaca, który zadba o Twój zdrowy sen? Narzekasz na bolące plecy i brak wygody? Odkryj korzyści płynące z zakupu materaca Perfekt Kokos 120x200. To jeden z najchętniej kupowanych modeli do wąskich łóżek dwuosobowych oraz szerokich jednoosobowych. Z uwagi na swoje właściwości i solidne wykonanie często wybierany jest do hoteli i pensjonatów. Wyróżnia się nawet 10x większą trwałością niż klasyczne materace. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia czołowego producenta materacy w Polsce. Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji w godzinach pracy biura. 

Materac Perfekt Kokos 120x200, czyli maksymalna wygoda dla osób z dużą wagą

Materac Perfekt Kokos w rozmiarze 120x200 cm stworzony został z myślą o osobach z wagą powyżej 100 kg. Wykonany z wysokiej jakości surowców, zapobiega zapadaniu się i powstawaniu dyskomfortu podczas przewracania się na drugi bok. Materac bazuje na bardzo twardej macie kokosowej lateksowanej H4 (góra) oraz wzmocnionej piance elastycznej H3 (dół). Dodatkowym atutem sprężynowego, kieszeniowego, 1-strefowego materaca jest optymalna grubość na poziomie 18 cm. Wybór odpowiednich materiałów, pokrowiec ECO 100 oraz optymalna grubość to gwarancja uzyskania najlepszych warunków do snu i wypoczynku.

Czym wyróżniają się materace z kolekcji Perfekt?

Perfekt to kolekcja materacy dedykowanych do użytku domowego oraz zastosowania w miejscach świadczenia usług noclegowych, takich jak hotele czy pensjonaty. Oferujemy modele dedykowane dla par o dużej różnicy wag na poziomie 50-180 kg, o wysokich właściwościach ortopedycznych, rehabilitacyjnych oraz antyalergicznych. Oprócz markowych materacy do Twojej dyspozycji pozostawiamy także akcesoria sypialniane, w tym kołdry poduszki puchowe, ortopedyczne czy też pokrowce idealnie pasujące na materace Perfekt Kokos w rozmiarze 120x200 cm.

Góra materaca
9. Mata kokosowa H5
Dół materaca
4. Pianka wysokoelastyczna H4
Sprężynowy
2. Kieszeniowy 1 strefowy twardy
Pokrowiec
1. Eco100 (funkcja prania)
Wysokość
2. 16-18cm
Twarde materace kieszeniowe kokosowe wysokoelastyczne

DOSTAWA MATERACY

dostawa materaca
  • Materace pakujemy próżniowo jedną z najnowocześniejszych maszyn w Europie, co gwarantuje brak jakichkolwiek strat w jakości.
  • Dzięki pakowaniu próżniowemu praktycznie w całości wyeliminowaliśmy częste uszkodzenia wysyłanych materacy w całości. Jednakże, na życzenie wysyłamy również materace w całości (koszt 99zł - przelew)
  • Wysyłka materaca od czasu zamówienia i potwierdzania płatności trwa od 10 do 14 dni roboczych.
  • Realny czas wysyłki uzależniony jest od ilości zamówień, zaksięgowania płatności oraz czasu schnięcia materaca
  • Kleje ekologiczne na bazie kleju wodoretlonkowego ma niezaprzeczalnie wiele zalet ale potrzebują dłuższego schnięcia i nie można ich magazynować. Stąd materace produkujemy tylko pod dane zamówienie.
UWAGA W OKRESIE PRZEDŚWIĄTECZNYM Z PRZYCZYN OD NAS NIEZALEŻNYCH DOSTAWY MATERACY MOGĄ ULEC WYDŁUŻENIU
No reviews
Produkt dodany do porównania
Produkt dodany do listy życzeń