Materac kieszeniowy 140x200

  MATERAC EUFORIA 140x200

  Tani dobry materac 140x200. Najtańszy materac kieszeniowy w naszym  sklepie Alvare.pl. Materac do łóżka w małej i średniej sypialni. Jeśli cena ma znaczenie to ta oferta jest skierowana właśnie dla Ciebie.


  ⇑⇓ Pianka elastyczna: średnio-twarda H2+
  » Sprężynowy kieszeniowy 7 strefowy 
  » Pokrowiec na materac ECO100

  1 390,00 zł
  Brutto

   

  Materac EUFORIA 140x200 cm

  Dwuosobowy materac EUFORIA o wymiarach 140x200 cm to najatrakcyjniejsza pod względem cenowym propozycja, którą przygotowaliśmy dla swoich Klientów. Model ten, choć znacznie tańszy od pozostałych, jest w stanie przez długi czas należycie pełnić swoją funkcję. Wykonany z elastycznej pianki H2+ charakteryzuje się znaczną elastycznością, a w związku z tym odpoczynek na nim wiąże się z dużą wygodą. Docenią to szczególnie osoby z problemami ortopedycznymi oraz przejawiające skłonność do alergii. Proponowany materac EUFORIA sprawia bowiem, że bóle kręgosłupa, mięśniowe oraz drętwienie ciała stopniowo zaczynają maleć, a korzystanie z niego przez alergików pozwoli im w bezpieczny i maksymalnie komfortowy sposób odpoczywać po ciężkim dniu.

  Zapewniający odpowiednią stabilność podczas snu materac EUFORIA

  Do atutów materaca EUFORIA 140x200 cm zaliczyć należy m.in. pokrowiec, który w całkowicie bezpieczny sposób może być regularnie prany. Uwagę zwracają również 7-strefowe sprężyny kieszeniowe, które zapewniają odpowiednią stabilizację nie tylko w przypadku korzystania z oferowanego produktu przez osoby szczupłe, ale także ważące nieco więcej. Zaletą materaca EUFORIA jest również fakt, iż nie ulega zawilgoceniu i innego rodzaju defektom, w związku z czym może służyć swoim nabywcom przez długi czas. Zachęcamy więc do jego nabycia każdego, kto poszukuje artykułu sypialnianego wysokiej jakości, bezpiecznego dla skóry oraz korzystnie wpływającego na jakość snu.

  a

  Dla kogo
  3. Dla osób 0kg-80kg
  4. Dla osób 40kg- 80kg
  Bolący kręgosłup
  1. Nie
  2. Lekkie i średnie bóle
  Góra materaca
  6. Pianka elastyczna H2+
  Dół materaca
  3. Pianka Elastyczna H2+
  Nakładka termoelastyczna
  1. Brak
  Sprężynowy
  1. Kieszeniowy 7 strefowy
  Pokrowiec
  1. Eco100 (funkcja prania)
  Twardość
  5. Średni H2+
  Wysokość
  2. 16-18cm
  Do łóżek
  1. Sypialnia
  Ortopedyczny
  3. Optymalne właściwości
  Antyalergiczny
  3. Optymalne właściwości
  Rodzaj
  Materac elastyczny
  Wymiar materaca
  Materac 140x200
  Materace sprężynowe kieszeniowe 7 stref

  DOSTAWA MATERACY

  dostawa materaca
  • Materace pakujemy próżniowo jedną z najnowocześniejszych maszyn w Europie, co gwarantuje brak jakichkolwiek strat w jakości.
  • Dzięki pakowaniu próżniowemu praktycznie w całości wyeliminowaliśmy częste uszkodzenia wysyłanych materacy w całości. Jednakże, na życzenie wysyłamy również materace w całości (koszt 99zł - przelew)
  • Wysyłka materaca od czasu zamówienia i potwierdzania płatności trwa od 10 do 14 dni roboczych.
  • Realny czas wysyłki uzależniony jest od ilości zamówień, zaksięgowania płatności oraz czasu schnięcia materaca
  • Kleje ekologiczne na bazie kleju wodoretlonkowego ma niezaprzeczalnie wiele zalet ale potrzebują dłuższego schnięcia i nie można ich magazynować. Stąd materace produkujemy tylko pod dane zamówienie.
  UWAGA W OKRESIE PRZEDŚWIĄTECZNYM Z PRZYCZYN OD NAS NIEZALEŻNYCH DOSTAWY MATERACY MOGĄ ULEC WYDŁUŻENIU
  No reviews
  Produkt dodany do porównania
  Produkt dodany do listy życzeń