Sklep z materacami w Warszawie

Z przykrością informujemy, że nasz salon firmowy z materacami kieszeniowymi i piankowymi, łóżkami oraz akcesoriami sypialnianymi typu: poduszki ortopedyczne, kołdry i poduszki puchowe, mieszczący się na ul. Plac Konstytucji 5 w Warszawie - został zamknięty z przyczyn od Nas niezależnych  i wkrótce zostanie przeniesiony do innej lokalizacji na terenie Warszawy.

Za co serdecznie przepraszamy

Materace do spania Warszawa
materace w Warszawie

Materace i łóżka Warszawa

Wkrótce nasz sklep z materacami kieszeniowymi i piankowymi oraz akcesoriami sypialnianymi zostanie ponownie otwarty w Warszawie w nowoczesnej  dzielnicy Bemowo. Aktualni, ponowne otwarcie salonu planujemy na terenie dzielnicy Bemowo - Wola Warszawa, ze względu na dojazd do sklepu, bez korków i utrudnień oraz łatwość zaparkowania samochodem. Tylko 10-30 minut dla mieszkańców dzielnic: Warszawa Wola, Warszawa Bielany, Warszawa Ursus, Warszawa Ochota, Warszawa Włochy, Warszawa Śródmieście oraz miejscowości Ożarów Mazowiecki.

+

JUŻ PONAD PIĘĆDZIESIĄT TYSIĘCY

NASZYCH MATERACY DO SPANIA KIESZENIOWYCH I PIANKOWYCH DO ŁÓŻEK: 80X200; 90X200; 120X200; 140;200; 160X200; 180X200 ZAGOŚCIŁO W PAŃSTWA ŁÓŻKACH SYPIALNIACH I HOTELOWYCH

Strona wykorzystuje pliki cookies