PODUSZKA REHABILITACYJNA Powiększ do pełnego rozmiaru

PODUSZKA REHABILITACYJNA

PODUSZKI-REHABILITACYJNE

Poduszka rehabilitacyjna elastyczna w pokrowcu ECO100. Anatomiczna poduszka do spania o podwyższonej miękkości. Wyższe wł. rehabilitacyjne. Polecana jako poduszka profilaktyczna!

Budowa poduszki rehabilitacyjnej: 

 • Pianka elastyczna
 • Pokrowiec zdejmowany ECO100

Cena 69zł

Więcej szczegółów

56 zł

Dodaj Odejmij

PODUSZKA REHABILITACYJNA

Poduszka elastyczna!

 • Anatomiczne podparcie głowy
 • Redukuje bóle szyi
 • Wyższe wł. rehabilitacyjne
 • Ułatwia krążenie krwi

Pianka
Pianka elastyczna:
Pianka - lekko miękka, zapewnia odpowiednie podparcie głowy bez efektu zapadania się.

Pokrowiec-poduszkaPokrowiec:
W standardzie  zdejmowany pokrowiec: ECO100. Pokrowce za dopłatą: Bambus i Silver Nano+.

* Na zdjęciu poduszka rehabilitacyjna w pokrowcu ECO100 (kolory pianki mogą się różnić)

Ergonomiczna poduszka

PODUSZKA ERGONOMICZNA

Profilowana poduszka do spania

Ergonomiczna poduszka zapewnia anatomiczne dopasowanie się kształtu głowy i szyi. Jej kształt jest uniwersalny i jest polecana dla mężczyzn, kobiet i nawet dzieci. Odpowiedni profil poduszki rehabilitacyjnej gwarantuje odpowiednie ułożenie głowy dla osób śpiących na boku, plecach czy nawet na brzuchu. Poduszka rehabilitacyjna odciąża nie tylko kręgi szyjne ale nawet cały kręgosłup. Dodatkowo poprawia krążenie krwi oraz ułatwia oddychanie niwelując częściowo chrapanie.


PIANKA ELASTYCZNA!

Wygodna pianka o podwyższonej elastyczności!

Pianka elastyczna o średniej twardości (lekko miękka) zapewnia odpowiednie podparcie głowy bez efektu zapadania się. Unikalna budowa pianki zapewnia wysoki komfort snu oraz żywotność poduszki rehabilitacyjnej. Polecana dla osób preferujących uniwersalną twardość poduszki

Poduszka z pianki

pokrowiec na materac

POKROWIEC NA PODUSZKĘ ECO100

Delikatny, przewiewny!

W poduszce zastosowano delikatny pokrowiec niepikowany zapewniający wysoki komfort snu. W opcji również  pokrowiec o wyższych wł. antyalergicznych ale mniej komfortowy pikowany włóknem klimatyzującym o gramaturze do 350gr. Poduszki ortopedyczne są także dostępne w pokrowcach: Aloe-Vera, Bambus oraz Silver.

* Na zdjęciu pokrowiec z przykładowym pikowaniem. Wzór pikowania oraz gramatura zależna od wybranego modelu pokrowca


PODUSZKA REHABILITACYJNA!

Podwyższona ochrona!

Pianka elastyczna to skuteczna ochrona dla naszego kręgosłupa. Zapewnia odpowiednie ułożenie ciała i głowy. Redukuje  bóle mięśni i kręgosłupa wywołane podczas snu. Jest polecanym narzędziem rehabilitacyjnym.

Poduszki rehabilitacyjne

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ!

jakość materaca

Poduszki ortopedyczne produkowane są na bazie najlepszych zaawansowanych technologicznie pianek termoelastycznych, wolnych od jakichkolwiek substancji toksycznych.

 • Najnowsza technologia w produkcji pianki elastycznej
 • Najwyższej jakości atestowane pianki

WYSOKI KOMFORT!

komfort materaca

Połączenie pianki elastycznej i profilu poduszki ortopedycznej zapewni Ci odpowiednie podparcie kręgów szyjnych i całego kręgosłupa oraz komfort snu na poziomie takim jaki oczekujesz.

 • Odpowiednia baza kręgów szyjnych
 • Podwyższone wł. rehabilitacyjne
 • Komfort snu na odpowiednim poziomie

PODUSZKI  DLA CAŁEJ RODZINY!

materac dla całej rodziny

Poduszki rehabilitacyjne polecane są zarówno kobiet i mężczyzn ale także dla dzieci powyżej 10 lat. Zapewniają idealne podparcie dla osób śpiących w każdej pozycji.

 • Dla dzieci
 • Dla osób o niskiej, średniej i wyższej wadze
 • Dla par z większą różnicą wag
Path: > > > PODUSZKA REHABILITACYJNA
Ocena 

2017-01-23

Poduszka działa!

Zakupiłem 2 poduszki ortopedyczne dla mnie i mojej żony. Ponieważ są to nietypowe poduszki to ciężko było mi się przyzwyczaić, kląłem na nią jak cholera. Natomiast dla mojej żony poduszka była od razu idealna.
Powiedzmy, że do poduszki przyzwyczaiłem się do niej po jakiś dwóch tygodniach i z każdą nocą jest coraz fajniejsze. Dałem jej szanse tylko dla tego, że już po 2 nocy odczuwałem mniejsze bóle szyi w nocy i w dzień. Bóle odczuwam już od kilku miesięcy więc zaczęły mi dokuczać stąd ta decyzja na zakup poduszki rehabilitacyjnej, pomyślałem a nóż pomoże no i tak się na szczęście stało. Moje wrażenia teraz - poduszka nadal nie jest moim ideałem ale to chyba nie o to chodzi ważne, że bóle szyi powoli ustępują a to o to chodziło. Sądzę, że musi minąć jeszcze z dwa tygodnie jak przyzwyczaję się do niej całkowicie

Napisz swoją opinię !

Napisz swoją opinię

PODUSZKA REHABILITACYJNA

PODUSZKA REHABILITACYJNA

Poduszka rehabilitacyjna elastyczna w pokrowcu ECO100. Anatomiczna poduszka do spania o podwyższonej miękkości. Wyższe wł. rehabilitacyjne. Polecana jako poduszka profilaktyczna!

Budowa poduszki rehabilitacyjnej: 

 • Pianka elastyczna
 • Pokrowiec zdejmowany ECO100

Cena 69zł

Napisz swoją opinię