MATERAC INTENSO Exclusive Powiększ do pełnego rozmiaru

MATERAC INTENSO Exclusive

Eksluzywny - materac (24 cm grubości) z rewelacyjną pianą termoelastyczną (memory) i wysokoelastyczną pianką HR. Materace kieszeniowe 7 stref. Średnio - twarde H2 i H2-.

Budowa i cechy materacy do spania: 

 • Pianka termoelastyczna (memory)
 • Pianka wysokoelastyczna HR
 • Sprężyny kieszeniowe 7-strefowe
 • Pokrowiec BAMBUS lub ALOE-VERA
 • Stop: bakterie, roztocza (maks)

od 1 490 zł do 2 490 zł 

Więcej szczegółów

1 211 zł

Dodaj Odejmij


MATERAC INTENSO EXCLUSIVE

Najwyższa forma luksusu!

 • Dwie podobne twardości H2- i H2
 • Najbardziej komfortowy materac w naszej ofercie!
 • Najwyższe wł. rehabilitacyjne
 • Najwyższe wł. antyalergiczne
 • Stop: bakterie i roztocza


Góra materaca:
Pianka termoelastyczna (memory-visco) w technologii  w połączeniu z pianką wysokoelastyczną - to nie tylko najwyższy komfort ale również luksus z najwyższej półki. Średnia twardość H2-.

Góra i dół materaca:
Komfortowa pianka wysokoelastyczna o rewelacyjnej przewiewności, umieszczona na górze materaca (pod pianką memory) oraz na dole materaca. Średnio-twarda H2- (góra) / H2 (dół)

Wkład materaca:
7-strefowe sprężyny kieszeniowe, gwarantujące naturalne ułożenie kręgosłupa.

Pokrowiec:
W standardzie (do wyboru): Bambus, Aloe-Vera, Silver. Opcja (za dopłatą): Silver Nano, 3D White, Oil Argan, Cashmere.

* Na zdjęciu materac z kolekcji INTENSO w pokrowcu 3D WHITE

materac o sredniej twardosci

MATERAC ŚREDNIO TWARDY

Dwie podobne twardości H2- | H2

Góra materaca: Komfortowa pianka memory (termoelastyczna) połączona z pianką wysokoelastyczną zapewniającą podobny, wysoki komfort snu co pianka memory. Obie pianki zapewniają średnią twardość H2-.

Dół materaca: Komfortowa pianka wysokoelastyczna H2.

Wysokość: 24 cm (w zależności od modelu).


pianka memory

PIANKA MEMORY

Komfortowa pianka termoelastyczna!

Najnowszej generacji, komfortowa pianka średnio-twarda H2 (NASA), w odróżnieniu od standardowych pianek memory zapewnia jeszcze lepsze dopasowanie się do kształtu ciała i gwarantuje maksymalne odciążenie mięśni kręgosłupa. Odpowiada za poprawne krążenie krwi, zapobiega odleżynom i drętwieniu kończyn. Wysokie wł. rehabilitacyjne.


pianka wysokoelastyczna

PIANKA WYSOKOELASTYCZNA

Komforotwa i przewiewna pianka HR!

Zaawansowana technologicznie zimna pianka Hight Resilient zapewnia podobny, wysoki komfort snu co pianka memory (obie pianki są uznawane za najlepsze na świecie). Wyróżnia się bardzo wys. dopasowaniem się do kształtu ciała i gwarantuje maksymalne odciążenie mięśni kręgosłupa. Jest jedną z najtrwalszych pianek o najwyższej przewiewności.


materac kieszeniowy 7 stref

SPRĘŻYNY KIESZENIOWE 7 STREF

Najlepsza baza podparcia kręgosłupa!

Sprężyny kieszeniowe 7 stref (aktualnie najlepsze na rynku) produkowane w najnowszej technologii CTT, (zapobiegającej deformacji sprężyn), zapewniają najlepsze ułożenie ciała podczas snu - maksymalnie eliminując problemy z kręgosłupem. Konstrukcja gwarantuje najdłuższą żywotność i odporność na odkształcania. Pracują cicho i bezszelestnie.

materac wysokoelstyczny-termoelastyczny

pokrowiec na materac bambus

POKROWIEC BAMBUS

Super antyalergiczny i przewiewny!

Niesamowicie miękki i delikatny pokrowiec antyalergiczny z bambusem 20% o grubości aż 450gr., rozpinany z funkcją prania z siatkeczką wentylacyjną 3D. Maksymalna ochrona przed roztoczami i bakteriami. Absorbuje zapachy i utrzymuje stałą temperaturę ciała tak samo w zimę jak i w lato. Bambus jest włóknem w 100% naturalnym bez pestycydów i substancji toksycznych. Idealna alternatywa dla dużo droższych pokrowców bawełnianych.


sprężyny kieszeniowe 7 stref

cechy materaca termoelastycznego

materace antyalergiczne

STOP ROZTOCZA I ALERGIA!

Najwyższa ochrona!

Sprężyny kieszeniowe: wympopowują powietrze ze środka na zewnątrz materaca, zapobiegając jego zawilgoceniu i powstawaniu grzybów i pleśni. Pianka termoelastyczna: zapobiega powstawaniu bakterii. Pianka wysokelastyczna zapewnia najwyższą przewiewność materaca. Wysoka zawartość owaty nie dopuszcza do powstawania roztoczy.

* Zastosowanie pokrowca Aloe-Vera, Bambus lub Silver znacznie wzmacnia wł. antyalergiczne materaca

IDEALNY NA KRĘGOSŁUP!

Najwyższa ochrona!

Połączenie pianki termoelastycznej i wysokoelastycznej wraz ze sprężynami kieszeniowymi 7 strefowymi to najskuteczniejsza ochrona dla naszego kręgosłupa. Kieszeń 7 stref zapewnia najbardziej naturalne ułożenie ciała, natomiast pianka memory skutecznie niweluje bóle mięśni i kręgosłupa.

* Dla celów zdrowotnych twardość materaca powinna być zmieniana co 4 miesiące (pianka memory - pianka wysokoelastyczna)

materace rehabilitacyjne

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ!

jakość materaca

Materace produkowane są na bazie najlepszych zaawansowanych technologicznie pianek. Wszystkie nasze produkty są nie tylko najwyższej jakości ale są także wolne od jakichkolwiek substancji toksycznych.

 • Najnowsza technologia w produkcji sprężyn
 • Bezwonne, kleje wodne
 • Najwyższej jakości atestowane pianki

NAJWYŻSZY KOMFORT!

komfort materaca

Idealne połączenie pianki memory i sprężyn kieszeniowych 7 strefowych zapewni Ci rewelacyjne podparcie kręgosłupa oraz komfort snu na poziomie takim jaki oczekujesz.

 • Idealna baza podparcia
 • Wysokie wł. rehabilitacyjne
 • Komfort snu na najwyższym poziomie

MATERAC DLA CAŁEJ RODZINY!

materac dla całej rodziny

Materace z kolekcji INTENSO Exclusive polecane są dla wszystkich, którzy cenią najwyższy komfort snu. Idealne dla osób śpiących częściej na boku lub w pozycji mieszanej.

 • Dla dzieci
 • Dla osób o niskiej, średniej i wyższej wadze
 • Dla osób z bardzo wysokimi problemami kręgosłupa
Path: > > > MATERAC INTENSO Exclusive
Ocena 

2017-01-29

Luksusowy materac nie tylko w opisie

Ja ważę 75kg a żona 55kg więc szukaliśmy materaca, który nie będzie twardy a dodatkowo z żoną mamy prace siedząca no i kręgosłupy trochę łupią więc materac musiał być również rehabilitacyjny. Zakupiliśmy materac intenso exclusive ponieważ namówił nas na to miły i bardzo profesjonalny sprzedawca. Wyptał nas dokładnie co i jak a potem zaproponował kilka modeli zaznaczając że exclusive będzie idealny na naszą wagę. Daliśmy się przekonać chociaż po kieszeni trochę nas uderzyło. Na początku materac wydawał się za miękki, strasznie dziwny kiedy się leżało, nie to, że nie wygodny ale taki, że jakby się czuło, że się leży w stanie nieważkości. Trochę nam to przeszkadzało ale nie aż tak bardzo. Po miesiącu użytkowania mogę powiedzieć, że ten dyskomfort minął a co ważne zaczął nam się taki komfort podobać. Śpi się naprawdę rewelacyjnie, żałuje że już wcześniej nie zmieniliśmy materaca na którym już strasznie się męczyliśmy. Normalnie się wysypiamy ba nawet rano się strasznie nie chce wstawać. Co najważniejsze dużo dolegliwości związanych z bólami kręgosłupa ustąpiło, jeszcze gdzieś zgrzyta ale o niebo lepiej niż poprzednio. Jednym słowem choć płakaliśmy, ze pozbywamy się tyle forsy to nie żałujemy zdrowie i wygoda jednak najważniejsze

Napisz swoją opinię !

Napisz swoją opinię

MATERAC INTENSO Exclusive

MATERAC INTENSO Exclusive

Eksluzywny - materac (24 cm grubości) z rewelacyjną pianą termoelastyczną (memory) i wysokoelastyczną pianką HR. Materace kieszeniowe 7 stref. Średnio - twarde H2 i H2-.

Budowa i cechy materacy do spania: 

 • Pianka termoelastyczna (memory)
 • Pianka wysokoelastyczna HR
 • Sprężyny kieszeniowe 7-strefowe
 • Pokrowiec BAMBUS lub ALOE-VERA
 • Stop: bakterie, roztocza (maks)

od 1 490 zł do 2 490 zł 

Napisz swoją opinię