Zakupy na raty

Darmowa dostawa materaca

DARMOWA DOSTAWA

Bezpłatna dostawa na terenie całego kraju. Wysyłka materacy już w ciągu 2-4 dni roboczych. Wszystkie przesyłki ubezpieczamy na pełną kwotę.

Więcej

Kolekcje materacy

KOLEKCJE MATERACY

W naszym sklepie internetowym oferujemy materace dla każdego, bez względu na wiek oraz wagę. Sprawdź opisy naszych kolekcji i wybierz dla siebie najbardziej odpowiedni materac.

Więcej

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

W naszym sklepie internetowym dokonasz zakupów szybko i łatwo ale przede wszystkim w pełni bezpiecznie. Zapewniamy szereg instrumentów i zabezpieczeń aby zapewnić Ci maksymalne bezpieczeństwo.

Więcej

MATERACE WARSZAWA

sklep z materacami w warszawie

Informujemy, że nasz salon firmowy z materacami mieszczący się na ul. Plac Konstytucji 5 Warszawa - został zamknięty i w dniach ok. 1 września 2017r. zostanie ponownie otwarty w dzielnicy Bemowo - Wola Warszawa

ALVARE - Materace Warszawa

Infolinia: 222 40 11 22 handlowy@alvare.pl

Więcej

Materace KIESZENIOWE

najpopularniejsze materace w naszej ofercie, tanie materace, atrakcyjna cena i wysoka jakość

NAJLEPSZA BAZA PODPARCIA KRĘGOSŁUPA 

Materace zbudowane na bazie sprężyn kieszeniowych, są aktualnie najlepszym wyborem spośród wszystkich oferowanych rozwiązań w materacach. Charakteryzują się najwyższą niezależnością punktową co przekłada się na bardzo wysoki komfort, zapewniając tym samym najbardziej naturalne ułożenie ciała podczas snu. Konstrukcja sprężyn gwarantuje najdłuższą żywotność oraz odporność na odkształcania. Dodatkowo, materace polecane są do mieszkań o zwiększonej wilgotności oraz dla osób z alergią - dzięki przestrzeni między sprężynami, materac jest doskonale wentylowany, zapobiegając jego zawilgoceniu. Materace kieszeniowe polecamy dla wszystkich osób niezależnie od wieku i wagi.

 

Przejdź do oferty

Materace LATEKSOWE

najpopularniejsze materace w naszej ofercie, tanie materace, atrakcyjna cena i wysoka jakość

ŚREDNIE H2 - SPRĘŻYSTE 
Materace zbudowane na bazie sprężystej  pianki lateksowej, do niedawna były jednymi z najciekawszych modeli dostępnych na rynku. Jednakże, wraz ze znacznym spadkiem cen bardzo komfortowych materacy memory trend powoli się zmienia na niekorzyść materacy lateksowych.
Czy więc warto zainteresować się materacami lateksowymi? Warto! ale pod warunkiem, że poszukujesz materaca o bardzo neutralnej twardości i wysokiej trwałości. Dodatkowo materace lateksowe polecane są do mieszkań o zwiększonej wilgotności - pianka lateks skutecznie chroni materac przed grzybami i pleśniami. 

Przejdź do oferty

Materace MEMORY

najpopularniejsze materace w naszej ofercie, tanie materace, atrakcyjna cena i wysoka jakość

ŚREDNIE H2 - KOMFORTOWE

Materace zbudowane na bazie wysokopunktowej pianki memory, charakteryzują się najlepszym komfortem i wygodą. Posiadają najwyższe wł. zdrowotne i rehabiltacyjne. Unikalne właściwości pianki memory sprawiają, że materac pod wpływem temperatury precyzyjnie dopasowuje się do ciała, maksymalnie odciążając mięśnie odpowiedzialne za stabilizację kręgosłupa. Zapobiega odleżynom i drętwieniu kończyn. Odpowiada za poprawne krążenie krwi. Materace memory ze względu na wysoki komfort powoli zastępują dotychczas najbardziej popularne materace lateksowe. Ważne: Materace memory występują, także pod takimi nazwami jak: materace visco, materace termoelastyczne, materace termoplastyczne, pianka leniwa.

Przejdź do oferty

 

Materace KOKOSOWE

najpopularniejsze materace w naszej ofercie, tanie materace, atrakcyjna cena i wysoka jakość

TWARDE H3 - SPRĘŻYSTE

Materace zbudowane na bazie lateksowanej maty kokosowej, charakteryzują się wyższą twardością oraz sprężystością. Połączenie włókien kokosu z lateksem, zapewnia wysoką trwałość oraz odpowiednią elastyczność materaca. Dodatkowo, materace kokosowe polecane są do mieszkań o zwiększonej wilgotności - mata kokosowa wyciąga wilgoć z wnętrza materaca i eliminuje toksyny, natomiast lateks skutecznie chroni materac przed grzybami i pleśniami. Kokosowe materace szczególnie polecamy  dla osób z wyższą wagą lub śpiących częściej na plecach, o zwiększonej potliwości oraz preferujących twardsze materace.

Przejdź do oferty