Zakupy na raty

Darmowa dostawa materaca

DARMOWA DOSTAWA

Bezpłatna dostawa na terenie całego kraju. Wysyłka materacy już w ciągu 2-4 dni roboczych. Wszystkie przesyłki ubezpieczamy na pełną kwotę.

Więcej

Kolekcje materacy

KOLEKCJE MATERACY

W naszym sklepie internetowym oferujemy materace dla każdego, bez względu na wiek oraz wagę. Sprawdź opisy naszych kolekcji i wybierz dla siebie najbardziej odpowiedni materac.

Więcej

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

W naszym sklepie internetowym dokonasz zakupów szybko i łatwo ale przede wszystkim w pełni bezpiecznie. Zapewniamy szereg instrumentów i zabezpieczeń aby zapewnić Ci maksymalne bezpieczeństwo.

Więcej

MATERACE WARSZAWA

sklep z materacami w warszawie

Informujemy, że nasz salon firmowy z materacami mieszczący się na ul. Plac Konstytucji 5 Warszawa - został zamknięty i w dniach ok. 1 września 2017r. zostanie ponownie otwarty w dzielnicy Bemowo - Wola Warszawa

ALVARE - Materace Warszawa

Infolinia: 222 40 11 22 handlowy@alvare.pl

Więcej

Reklamacje

WARUNKI REKLAMACJI:

 

  • Dział Reklamacji ALVARE.PL chętnie udzieli Państwu pomocy w kwestii reklamowania zakupionego towaru. Prosimy o otworzenie załączonego pilku pdf ‘formularza reklamacyjnego’ i dokładnego opisania wady produktu. Dodatkowo dołączone zdjęcia, gdzie wskazana będzie wada produktu znacznie przyspieszy proces reklamacyjny. Formularz wraz z załączonymi zdjęciamu należy przesłać na adres mail reklamacje@alvare.pl lub drogą listowną na adres Pl. Konstytucji 5  00-657 Warszawa. Po otrzymaniu zgłoszenia reklamacyjnego i rozpatrzeniu wniosku, Dział Reklamacji ALVARE.PL skontaktuje się z Państwem w celu przekazania dalszych instrukcji. Czas odpowiedzi na zgłoszenie będzie nie dłuższy niż maksymalny, przewidywany dla danego trybu reklamacji. 


Formularz reklamacyjny

  1. otwórz plik pdf
  2. zapisz plik na komputerze 
  3. wydrukuj
  4. wypełnij
  5. wyślij drogą e-mail lub drogą listowną