Zakupy na raty

Darmowa dostawa materaca

DARMOWA DOSTAWA

Bezpłatna dostawa na terenie całego kraju. Wysyłka materacy już w ciągu 2-4 dni roboczych. Wszystkie przesyłki ubezpieczamy na pełną kwotę.

Więcej

Kolekcje materacy

KOLEKCJE MATERACY

W naszym sklepie internetowym oferujemy materace dla każdego, bez względu na wiek oraz wagę. Sprawdź opisy naszych kolekcji i wybierz dla siebie najbardziej odpowiedni materac.

Więcej

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

W naszym sklepie internetowym dokonasz zakupów szybko i łatwo ale przede wszystkim w pełni bezpiecznie. Zapewniamy szereg instrumentów i zabezpieczeń aby zapewnić Ci maksymalne bezpieczeństwo.

Więcej

MATERACE WARSZAWA

sklep z materacami w warszawie

Informujemy, że nasz salon firmowy z materacami mieszczący się na ul. Plac Konstytucji 5 Warszawa - został zamknięty i w dniach ok. 1 września 2017r. zostanie ponownie otwarty w dzielnicy Bemowo - Wola Warszawa

ALVARE - Materace Warszawa

Infolinia: 222 40 11 22 handlowy@alvare.pl

Więcej

MATERACE CERTYFIKATY - TUV RHEINLAND POLSKA

materace produkowane na piankach certyfikowanych przez TUV Rheinland  Polska

Certyfikaty i atesty

 na pianki wykorzystywane do produkcji materacy ALVARE

TÜV Rheinland Polska jest czołową jednostką na rynku usług certyfikacyjnych i badawczych w Polsce. Firma jest częścią międzynarodowego koncernu TÜV Rheinland Group, wiodącego dostawcy usług dla przemysłu na świecie.

Naszą główną domeną jest certyfikacja wyrobów, technologii, systemów zarządzania i personelu. Bazując na wieloletnim doświadczeniu grupy TÜV Rheinland, polski oddział oferuje szeroką gamę usług dla przedsiębiorstw z różnych gałęzi gospodarki. Współpracę z naszymi partnerami biznesowymi opieramy na wiarygodności, rzetelności i tradycji.

TÜV Rheinland to firma z ponad 140-letnią tradycją, działająca na niemal wszystkich kontynentach. Swoją działalność w Polsce rozpoczęła w 1997 roku jako TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o. W trakcie kilkunastu lat działalności TÜV Rheinland Polska zdobył pozycję eksperta w dziedzinie certyfikacji na krajowym rynku. Wśród klientów firmy znajdują się obecnie największe przedsiębiorstwa m. in. z branży spożywczej, budowlanej, energetycznej i medycznej. Firma posiada dwa nowoczesne laboratoria - w Wieliczce i w Poznaniu. Pracujący  eksperci z różnych branż, od przemysłu ciężkiego, po przemysł spożywczy, zajmują się badaniem produktów i technologii pod kątem jakości i bezpieczeństwa. Obecnie TÜV Rheinland Polska zatrudnia ponad 200 specjalistów. Dzięki połączeniu tradycji, wysoko wykwalifikowanej kadry oraz nieustannego rozwoju technologii TÜV Rheinland Polska jest liderem rynku usług certyfikacyjnych i badawczych. Certyfikaty TUV, jako niezależnej jednostki certyfikacyjnej, są rozpoznawane i cenione na całym świecie.