Zakupy na raty

Darmowa dostawa materaca

DARMOWA DOSTAWA

Bezpłatna dostawa na terenie całego kraju. Wysyłka materacy już w ciągu 2-4 dni roboczych. Wszystkie przesyłki ubezpieczamy na pełną kwotę.

Więcej

Kolekcje materacy

KOLEKCJE MATERACY

W naszym sklepie internetowym oferujemy materace dla każdego, bez względu na wiek oraz wagę. Sprawdź opisy naszych kolekcji i wybierz dla siebie najbardziej odpowiedni materac.

Więcej

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

W naszym sklepie internetowym dokonasz zakupów szybko i łatwo ale przede wszystkim w pełni bezpiecznie. Zapewniamy szereg instrumentów i zabezpieczeń aby zapewnić Ci maksymalne bezpieczeństwo.

Więcej

MATERACE WARSZAWA

sklep z materacami w warszawie

Informujemy, że nasz salon firmowy z materacami mieszczący się na ul. Plac Konstytucji 5 Warszawa - został zamknięty i w dniach ok. 1 września 2017r. zostanie ponownie otwarty w dzielnicy Bemowo - Wola Warszawa

ALVARE - Materace Warszawa

Infolinia: 222 40 11 22 handlowy@alvare.pl

Więcej

MATERACE ALVARE - RZETELNA FIRMA

rzetelna firma - materace

Niezmiernie miło na poinformować, że

 Firma ALVARE

nieprzerwalnie od 2010r. uczestniczy w największym i najbardziej rozpoznawalnym programie Rzetelna Firma

Program RZETELNA Firma promuje tylko rzetelne przedsiębiorstwa, które stawiają na bezwzględną uczciwość w biznesie

Z programem RZETELNA Firma w każdej chwili, 24 godziny na dobę, dowiesz się, czy wybrana przez Ciebie firma spełnia wymogi Kodeksu etycznego w zakresie uczciwości, rzetelności i wiarygodności prowadzonego biznesu. Jeśli chcesz zwiększyć szanse na zawarcie udanej transakcji, sprawdź Certyfikat Rzetelności firmy.

Program RZETELNA Firma powstał z myślą o firmach, które chcą pokazać, że działają zgodnie z zasadami etyki w biznesie.

Celem programu jest wspieranie przedsiębiorstw, biorących w nim udział, w budowaniu reputacji, wzmocnieniu pozytywnego wizerunku oraz wyróżnieniu spośród konkurencji. Uczestnicy programu RZETELNA Firma mogą posługiwać się Certyfikatem Rzetelności, czyli najbardziej aktualną informacją o solidności i wypłacalności firmy. Program rekomendowany jest przez Krajowy Rejestr Długów.

Program Rzetelna Firma
Na stronach internetowych Uczestników umieszczane są banery Rzetelna Firma dzięki, którym każdy konsument może w dowolnej chwili, łatwo i szybko sprawdzić wiarygodność firm biorących udział w programie.

Współpraca
Zadaniom Rzetelnej Firmy patronuje największe w Polsce biuro wyspecjalizowane w usługach zarządzania informacją gospodarczą – Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA. Krajowy Rejestr Długów wystawia Certyfikaty Rzetelności umożliwiając weryfikację firm on-line 24h na dobę.

zobacz nasze materace