Zakupy na raty

Darmowa dostawa materaca

DARMOWA DOSTAWA

Bezpłatna dostawa na terenie całego kraju. Wysyłka materacy już w ciągu 2-4 dni roboczych. Wszystkie przesyłki ubezpieczamy na pełną kwotę.

Więcej

Kolekcje materacy

KOLEKCJE MATERACY

W naszym sklepie internetowym oferujemy materace dla każdego, bez względu na wiek oraz wagę. Sprawdź opisy naszych kolekcji i wybierz dla siebie najbardziej odpowiedni materac.

Więcej

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

W naszym sklepie internetowym dokonasz zakupów szybko i łatwo ale przede wszystkim w pełni bezpiecznie. Zapewniamy szereg instrumentów i zabezpieczeń aby zapewnić Ci maksymalne bezpieczeństwo.

Więcej

MATERACE WARSZAWA

sklep z materacami w warszawie

Informujemy, że nasz salon firmowy z materacami mieszczący się na ul. Plac Konstytucji 5 Warszawa - został zamknięty i w dniach ok. 1 września 2017r. zostanie ponownie otwarty w dzielnicy Bemowo - Wola Warszawa

ALVARE - Materace Warszawa

Infolinia: 222 40 11 22 handlowy@alvare.pl

Więcej

Materace ALVARE - EURO FIRMĄ 2015

Certyfikat Euro Firma -  materace alvare

Program CIRF EURO FIRMA powstał w celu wspierania firm, w których są wdrażane m.in. innowacyjne mechanizmy biznesowe w celu podniesienia jakości świadczonych usług w celu zaspokojenia potrzeb każdego klienta. Certyfikat CIRF ma obrazować przedsiębiorcę, który inwestując we własną firmę, nie zapomina o fundamentalnym obowiązku rzetelnego płacenia swoich zobowiązań wobec pracowników jak i kontrahentów.

Pierwszy w Polsce certyfikat kładący nacisk na dwie najważniejsze kwestie: INNOWACYJNOŚĆ i RZETELNOŚĆ.

Firmy legitymujące się udziałem w programie CIRF, podnoszą zaufanie i konkurencyjność własnej firmy nie tylko na lokalnym rynku, ale osiągają renomę o zasięgu ogólnopolskim.

- Dzięki częstym udziałom programu CIRF na różnego rodzaju konferencjach lub promocjach regionu, przekazujemy informację potencjalnym Państwa klientom o firmach z którymi warto współpracować na danym rynku.

- Certyfikat EURO FIRMA 2015 służy promocji oraz wyróżnieniu polskich przedsiębiorstw, które inwestują w strategiczne punkty polityki Unii Europejskiej tj. innowacyjność, kapitał ludzki czy też w badania i rozwój.

Dodatkowe korzyści wynikające z posiadania certyfikatu EURO FIRMA 2015:

1. Promocja firmy na terytorium RP oraz UE jako przedsiębiorstwo innowacyjnej, nowoczesnej oraz inwestującej w priorytetowy punkt strategii UE jakim jest kapitał ludzki.

2. Skuteczne pozyskiwanie funduszy z unii europejskiej poprzez potwierdzenie innowacyjnego charakteru przedsiębiorstwa przez niezależnych ekspertów EGC oraz międzynarodowe centrum certyfikacji ICC&Software  NEW YORK. 

3. Budowanie marki oraz wizerunku własnego przedsiębiorstwa w oparciu o atuty uznawanych, jako priorytetowe przez Komisję Europejską. 

4. Trwały wizerunek firmy jako przedsiębiorstwa ukierunkowanego według strategii EUROPA 2020 – nowoczesne i przyszłościowe modele biznesowe.