Zakupy na raty

Darmowa dostawa materaca

DARMOWA DOSTAWA

Bezpłatna dostawa na terenie całego kraju. Wysyłka materacy już w ciągu 2-4 dni roboczych. Wszystkie przesyłki ubezpieczamy na pełną kwotę.

Więcej

Kolekcje materacy

KOLEKCJE MATERACY

W naszym sklepie internetowym oferujemy materace dla każdego, bez względu na wiek oraz wagę. Sprawdź opisy naszych kolekcji i wybierz dla siebie najbardziej odpowiedni materac.

Więcej

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

W naszym sklepie internetowym dokonasz zakupów szybko i łatwo ale przede wszystkim w pełni bezpiecznie. Zapewniamy szereg instrumentów i zabezpieczeń aby zapewnić Ci maksymalne bezpieczeństwo.

Więcej

MATERACE WARSZAWA

sklep z materacami w warszawie

Informujemy, że nasz salon firmowy z materacami mieszczący się na ul. Plac Konstytucji 5 Warszawa - został zamknięty i w dniach ok. 1 września 2017r. zostanie ponownie otwarty w dzielnicy Bemowo - Wola Warszawa

ALVARE - Materace Warszawa

Infolinia: 222 40 11 22 handlowy@alvare.pl

Więcej

MATERAC LATEKSOWY CZY TERMOELASTYCZNY (MEMORY)

materace lateksowe kieszeniowe 7 stref

Jeżeli poszukujesz materaca o neutralnej średniej twardości, do którego łatwo się przyzwyczaić, śmiało możesz wybrać materac lateksowy. Natomiast jeżeli poszukujesz materaca o średniej twardości i najwyższym komforcie oraz najlepszych właściwościach rehabilitacyjnych koniecznie wybierz materac termoelastyczny. Jeszcze kilka lat temu materace na bazie lateksu były najlepsze pod względem ceny i jakości, nie miały praktycznie żadnej konkurencji, no może mata kokosowa ale to inna grupa materacy polecana dla osób o znacznie wyższej wadze. Od czasu kiedy materace termoelastyczne stawały się coraz bardziej atrakcyjne cenowo ( na początku ceny przyprawiały o zawrót głowy) czas materacy z lateksem się powoli kończy. Materace memory posiadają znacznie lepsze parametry i są niewątpliwie najbardziej komfortowe.

powrót do poradnika