Zakupy na raty

Darmowa dostawa materaca

DARMOWA DOSTAWA

Bezpłatna dostawa na terenie całego kraju. Wysyłka materacy już w ciągu 2-4 dni roboczych. Wszystkie przesyłki ubezpieczamy na pełną kwotę.

Więcej

Kolekcje materacy

KOLEKCJE MATERACY

W naszym sklepie internetowym oferujemy materace dla każdego, bez względu na wiek oraz wagę. Sprawdź opisy naszych kolekcji i wybierz dla siebie najbardziej odpowiedni materac.

Więcej

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

W naszym sklepie internetowym dokonasz zakupów szybko i łatwo ale przede wszystkim w pełni bezpiecznie. Zapewniamy szereg instrumentów i zabezpieczeń aby zapewnić Ci maksymalne bezpieczeństwo.

Więcej

MATERACE WARSZAWA

sklep z materacami w warszawie

Informujemy, że nasz salon firmowy z materacami mieszczący się na ul. Plac Konstytucji 5 Warszawa - został zamknięty i w dniach ok. 1 września 2017r. zostanie ponownie otwarty w dzielnicy Bemowo - Wola Warszawa

ALVARE - Materace Warszawa

Infolinia: 222 40 11 22 handlowy@alvare.pl

Więcej

MATERAC LATEKSOWY CZY SPRĘŻYNOWY

materace lateksowe kieszeniowe 7 stref

Temat oczywiście został wyczerpany w powyższych wypowiedziach. Jednakże możemy dodać, że na rynku występują dwa główne typy materacy sprężynowych: materace bonellowe oraz materace kieszeniowe, które możemy podzielić na materace 1 strefowe, 7 strefowe, 9 strefowe (całkowicie chybione) oraz materace typu multipocket. Także w tym przypadku najlepsze połączenie to kieszeń 7 stref + lateks. Dotyczy to osób o średniej i wyższej wadze. Natomiast dla osób o bardzo wysokiej wadze lub dla par z dużą różnicą wagową najbardziej optymalnym połączeniem to kieszeń 1 stref + lateks. Sprężyny kieszeniowe 1 strefowe charakteryzują się najwyższą trwałością na obciążenia - dlatego również polecane są do hoteli i pensjonatów.

powrót do poradnika