Zakupy na raty

Darmowa dostawa materaca

DARMOWA DOSTAWA

Bezpłatna dostawa na terenie całego kraju. Wysyłka materacy już w ciągu 2-4 dni roboczych. Wszystkie przesyłki ubezpieczamy na pełną kwotę.

Więcej

Kolekcje materacy

KOLEKCJE MATERACY

W naszym sklepie internetowym oferujemy materace dla każdego, bez względu na wiek oraz wagę. Sprawdź opisy naszych kolekcji i wybierz dla siebie najbardziej odpowiedni materac.

Więcej

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

W naszym sklepie internetowym dokonasz zakupów szybko i łatwo ale przede wszystkim w pełni bezpiecznie. Zapewniamy szereg instrumentów i zabezpieczeń aby zapewnić Ci maksymalne bezpieczeństwo.

Więcej

MATERACE WARSZAWA

sklep z materacami w warszawie

Informujemy, że nasz salon firmowy z materacami mieszczący się na ul. Plac Konstytucji 5 Warszawa - został zamknięty i w dniach ok. 1 września 2017r. zostanie ponownie otwarty w dzielnicy Bemowo - Wola Warszawa

ALVARE - Materace Warszawa

Infolinia: 222 40 11 22 handlowy@alvare.pl

Więcej

MATERAC LATEKSOWY CZY PIANKOWY ?

materace lateksowe kieszeniowe 7 stref

Materace piankowe na bazie samej pianki elastycznej są niewątpliwie najtańszym wyborem ale nie najlepszym. Są to oczywiście tanie materace ale to koniec ich zalet. Właściwości materacy lateksowych są lepsze pod każdym względem: jakości, trwałości, komfortu. Natomiast zastanawiając się nad wyborem materaca kieszeniowego na bazie pianki a materaca lateksowego bez sprężyn oczywiście lepszym wyborem będzie materac na bazie sprężyn kieszeniowych, posiadający jednak wyższy komfort snu, o wiele wyższą trwałość oraz idealną wentylację co jest bardzo ważne dla osób z problemami alergicznymi.

powrót do poradnika