Zakupy na raty

Darmowa dostawa materaca

DARMOWA DOSTAWA

Bezpłatna dostawa na terenie całego kraju. Wysyłka materacy już w ciągu 2-4 dni roboczych. Wszystkie przesyłki ubezpieczamy na pełną kwotę.

Więcej

Kolekcje materacy

KOLEKCJE MATERACY

W naszym sklepie internetowym oferujemy materace dla każdego, bez względu na wiek oraz wagę. Sprawdź opisy naszych kolekcji i wybierz dla siebie najbardziej odpowiedni materac.

Więcej

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

W naszym sklepie internetowym dokonasz zakupów szybko i łatwo ale przede wszystkim w pełni bezpiecznie. Zapewniamy szereg instrumentów i zabezpieczeń aby zapewnić Ci maksymalne bezpieczeństwo.

Więcej

MATERACE WARSZAWA

sklep z materacami w warszawie

Informujemy, że nasz salon firmowy z materacami mieszczący się na ul. Plac Konstytucji 5 Warszawa - został zamknięty i w dniach ok. 1 września 2017r. zostanie ponownie otwarty w dzielnicy Bemowo - Wola Warszawa

ALVARE - Materace Warszawa

Infolinia: 222 40 11 22 handlowy@alvare.pl

Więcej

MATERAC LATEKSOWY CZY KIESZENIOWY ?

materace lateksowe kieszeniowe 7 stref

Tak jak wcześniej pisaliśmy materac lateksowy występuje w dwóch konfiguracjach: na bazie sprężyn kieszeniowych , najczęściej 7 strefowych oraz bez sprężyn kieszeniowych na bazie jednolitego lateksu lub połączonego z innymi piankami. Jeżeli poszukujemy materaca dla dziecka o niższej wadze do 30kg to optymalnym wyborem między ceną a odpowiednią jakością będzie materac lateksowy w połączeniu z inną pianką np. elastyczną. Jednakże jest to rozwiązanie krótkotrwałe. Po pierwsze dziecko szybko rośnie i materac przestaje być precyzyjnie dopasowany, a po drugie każdy materac bez sprężyn (oprócz materacy zbudowanych z jednolitego lateksu) z powodu brakiem odpowiedniej przewiewności jest narażony na substancje toksyczne i alergiczne jak: grzyby, pleśnie, roztocze i różnego rodzaju pyłki. Natomiast jeżeli chcemy dobrać materac dla dziecka na bardzo długi okres użytkowania i odporny na substancje niekorzystne dla zdrowia, śmiało wybierzmy materac na bazie sprężyn kieszeniowych. Dodatkowo dla wszystkich osób o średniej i wyższej wadze niewątpliwie materac kieszeniowy z lateksem jest najlepszym wyborem pod względem trwałości, ceny, jakości oraz komfortu snu.

powrót do poradnika